Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

kiciaa11

User

Wysłany: 2017-10-18, 10:08   

Ja uwielbiam pływać :)

Oswald  

User

Wysłany: 2017-11-28, 09:41   

Wakeboard. W tym roku po raz pierwszy zacząłem w ramach letniego substytutu snowboardu. Świetna sprawa. Trzeba tylko szukać sobie spot (najłatwiej chyba na WhereToWake.pl) i można pływać. Tym bardziej, że chyba w praktycznie każdym większym mieście są wakeparki. W samej Wa-wie kilka.

Jakub00

User

Wysłany: 2018-01-03, 11:42   

Rower i piłka nożna, zarówno w aktywnym, jak i mniej aktywnym wydaniu (oglądaniem w TV) :P

markow2018  

User

Wysłany: 2018-06-26, 21:33   

nie ma co dużo gadać - boks :-)

Adra

User

Wysłany: 2018-10-31, 09:54   

Jak na razie głównie
Bieganie
Rower
oraz Pływanie ( jak pogoda jest brzydka to nie mam ochoty na bieganie oraz wybieram zdecydowanie częścije wyjście na basen, jest mniej nieprzyjemne niż bieganie w deszczu...)

No i chciałabym bardzo jeszcze spróbować skakania ze spadochronem:
http://kutno.net.pl/artyk...ansa,92234.html

Ale to może dopiero w przyszłym roku ;)

Trusia98

User

Wysłany: 2018-12-14, 13:10   

Szybkie marsze i ćwiczenia siłowe na brzuch to moje ulubione :) Jak jest gorsza pogoda to zazwyczaj ćwiczę wyłącznie w domu. Ćwiczenia bardzo lubię, więc to nie problem. Sporty drużynowe też uwielbiam, a już najbardziej piłkę ręczną.

dzakuza

User

Wysłany: Wczoraj 18:37   

latem to od kiedy zrobiłem kurs kitesurfingu hel to właśnie surfowanie. Zimą to lodowisko:) i e-sporty:)

marekdel

User

Wysłany: Dzisiaj 7:34   

Dokładnie, zależy od pory roku.
Wiadomo, że latem uprawia się sporty letnie np piłka nożna. Zimą uprawia się sporty zimowe... narty, snowboard, łyżwy...
Problem ze sportami zimowymi jest taki, że są powodujące kontuzje, urazy itd. dlatego warto jest mimo wszystko zainwestować w jakieś ubezpieczenie, na wypadek złamań czy zwichnięć. Wbrew pozorom nie jest to drogie ubezpieczenie, jego koszta można sprawdzić np tutaj: https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-dla-narciarzy/kalkulator

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com