Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Bazyli

User

Wysłany: 2018-11-14, 12:32   Jaki prezent dla taty?

Zbliżają się urodziny moje taty :) I chciałbym mu kupić coś fajnego jednak nie wiem co. Z moim tatą sprawa wygląda tak że jak coś potrzebuje to od razu to kupuje. Odwiedziłem specjalny sklep z prezentami ale nie mogę się na nic zdecydować. Moglibyście coś doradzić?

KowaiKaktus  

User

Wysłany: 2018-11-14, 13:23   

A może zabierz tatę na jakieś jedzenie, lub coś, co lubi, w ramach prezentu? Taka drobna przyjemność to również fajna opcja ;)

bari

User

Imię: bari

Wysłany: 2018-11-14, 14:51   

Może coś do majsterkowania? Coś do samochodu? Perfum? Jakieś prezent typu jazda sportowym samochodem albo offroad?

Lady Virgin  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2018-11-18, 18:44   

Ja mojemu, kupiłam bilety do filharmonii <3
Or unsingable songs

Marynarka22

User

Wysłany: 2018-11-19, 10:32   

Mój tata jest fanem fotografii dynamicznej i przymierza się do zakupu profesjonalnego drona. Dlatego myślę, że fajnym prezentem na święta będzie dron dla początkujących Może też idź w stronę zainteresowań taty.

martinbuz

User

Wysłany: 2018-11-20, 13:10   

Nie wiem czym interesuje się Twój tata ale pomyslów na prezenty jest bardzo wiele
książka
scyzoryk
portfel
krawat
Możesz pokusic się również o zaprojektowanie czegoś oryginalnego. Koszulki czy kubeczka. Zerknijj sobie na tę stronę: https://www.megakoszulki.pl - strona daje możliwosć skorzytania również z gotowych wzorów.

BudowLana

User

Wysłany: 2018-11-20, 15:11   

Mój padre właśnie jest w trakcie remontu swojego garażu dlatego postanowiłam kupić mu szafki warsztatowe w których będzie mógł ułożyć wszystkie swoje narzędzia. :hyhy: :hyhy:

grysikowa

User

Imię: Maryla

Wysłany: 2018-12-11, 17:05   

Rejestrator jazdy to też fajny pomysł na prezent, mam w aucie mikavi pq2, sprawdza się nieźle. Obraz nagrywa się bardzo dobrze, widać całkiem sporo nie tylko jezdnię ale i dużą część pobocza. Dla mnie to niezbędny sprzęt w aucie jakby coś się działo to masz nagranie, nie musisz się z kimś użerać i udowadniać kto komu zajechał.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com