Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

goodaz  

User



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 32

Do³±czy³a: 30 Wrz 2016

Sk±d: UK

   

Wys³any: 2016-09-30, 00:48   

Od małego dziecka słuchałam reggae i rnb. Oczywiście czasami także hip hip amerykański i ogólnie to co puszczali wtedy w TV. Obecnie słucham głównie reggae, dancehall, soca, calypso, rnb, blues. Gustuje głównie w tych "czarnych" rytmach.
Nie lubiÄ™ rocka, metalu, techno, house i tym podobnych.
_________________
"...I’d trade my luck to know why he's caught in the crossfire and I’m here waking up to the sun and the sound of birds..."
 

CieÅ„Cienia  

User



Wiek: 25

Do³±czy³a: 25 Wrz 2016

Sk±d: Podkarpacie, JasÅ‚o

   

Wys³any: 2016-10-01, 16:35   

Raczej nie ograniczam się do jednego gatunku, słucham tego, co mi w ucho wpadnie. Rock, pop - tak ogółem, bo nie jestem obeznana z tymi wszystkimi gatunkami/podgatunkami ;<. Ogólnie niezbyt pałam sympatią do polskiej muzyki z malutkimi wyjątkami, raczej przede wszystkim wsłuchuję się w rocka zagranicznego - przede wszystkim w utwory z kanału na YT "MontageRock".
_________________
– Ale zaraz, ty jesteÅ› Åšmierć! Tak?
– TAK, ISTOTNIE.
– Jestem twoim fanem! Zawsze chciaÅ‚em ciÄ™ poznać, wiesz?
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2016-10-02, 12:06   

Najczęściej słucham różnych odmian metalu i rocka. Poza tym lubię muzykę filmową, stary jazz, funk i soul. Czasem słucham też Detroit techno, (afro)amerykańskiego disco z lat 70., ambientu i goa trance'u. Lubię np. Enyę i Enigmę. Ogólnie dużo zależy od dnia i nastroju.

Natomiast nie cierpię disco polo, hardstyle'u, hard trance'u, hard dance'u, hip hopu i wszelkiej infantylnej głupiej muzyki typu Crazy Frog czy Hamsterdance.
 

Wichrzyciel  

User



Wiek: 25

Do³±czy³: 18 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-10-25, 15:16   

Przede wszystkim post-punk, new wave, no wave, te klimaty. Oprócz tego shoegaze, moja nowa miłość. Rzadko kiedy hard rock, chyba wyrosłem już z ciężkich klimatów. Ostatnio coraz bardziej przekonuję się do indie rocka.
_________________
Nevermore.
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2016-10-25, 17:38   

ja nadal wierny jestem disko polo dobra muzyka nigdy sie nie nudzi a jakies ragee hard rocki havy metal to szmira i tandeta dobra dla pederastów :kwasny:
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Emoshiix

User


Do³±czy³: 29 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-29, 16:43   

Deathcore, hardcore itp. Moim faworytem aktualnie są breakdown of sanity. Nie lubię rapu, a disco polo.... Poprostu nie toleruje, jak dla mnie to zajeżdża wieśniactwem, bez obrazy jak coś.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com