Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

malgorzata46  

User

Wysłany: 2019-01-28, 17:59   

Uwielbiam jazd? na deskorolce. Nie wyobra?am sobie, abym mia?a robi? cokolwiek innego... Ostatnio, na https://onboardshop.org/_blog/5-Longboard_elektryczny_-__budowa_i_funkcjonalnosc.html natkn??am si? na ciekawy artyku?, w którym opisano, czym charakteryzuje si? longboard elektryczny i kiedy warto si? na niego zdecydowa?, a kiedy nie.

unikori  

User

Imię: unikori

Wysłany: 2019-07-12, 11:00   

uwielbiam biega? i je?dzi? na rowerze, jak si? porz?dnie zm?cz? to czuje si? mega rozlu?niony :)

wojtek16

User

Imię: Wojtek

Wysłany: 2019-11-06, 10:39   

Ja jeszcze do nie dawnna by?em grubszy, mialem nadwage, ale rodzice zapisali mnie na boks i na pi?ke no?na. Szczegolnie podoba mi si? pi?ka - nie jestem mo?e rasowym obro?c?, ale jako? sobie radz?. Pi?ka daje mi duzo satysfakcji, nie jest te? zbyt obci??aj?ca finansowo dla moich rodzicow . Poza sk?adkami kupili mi buty ktore sam znalazlem na sporej promocji w 11teamsports . reszt? zapewnia klub. a na zajeciach boksu cwiczymy boso i nie ma tego problemu :)

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2020-01-04, 17:20   

Powróci?am do pole dance w ostatnim czasie. Z racji tego, ?e dawno si? rozci?ga?am, to musz? od poziomu pocz?tkuj?cego.
I oczywi?cie basen. Ale zwykle ko?czy si? u mnie na hydromasa?ach i totalnym odp?yni?ciu w saunie i jacuzzi.

Lady Virgin  

Moderator

Wysłany: 2020-01-05, 10:34   

A ja trenuj? do pó?maratonu.
20km - 2h i 35min - jest moc :mrgreen:
Or unsingable songs

Straho  

Pogromca postĂłw

Imię: Jac?aw

Wysłany: 2020-01-30, 09:12   

karate, kickboxing, bieganie i ci??ary.

Como

User

como

Imię: Karol

Wysłany: 2021-01-09, 11:17   

Kiedy? pi?ka no?na przez 6 lat w klubie. Aktualnie tylko si?ownia, spacery i czasami rower

koronka  

User

Imię: Sylwia

Wysłany: 2021-02-27, 15:59   

Ja uwielbiam rolki, niebawem sezon si? zacznie i szukam modelu dla mojej pociechy.Czy który? forumowicz mo?e doradzi? w wyborze rolek dla dzieci?
Co mylicie o tym modelu rolki dzieci?ce fila czy mo?e na pocz?tek sprawdz? si? inne girl p Warto chyba te? zadba? o bezpiecze?stwo dlatego wybra?em kask helmet a dodatkowo w pasuj?cych kolorach znalaz?am ?wietne kolorowe ochraniacze które b?d? w ca?o?ci idealnie pasowa?.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com