Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Adra

User

Wysłany: 2018-12-19, 09:04   

Od jakiegoś czasu postanowiłam wziąc sie za siebie.Biegam ( tak tak, biegam zimą - wystarczy w zasadzie kupić sobie wygodna bieliznę termoaktywną aby móc biegać w minusowych temperaturach.....).

Zapisałam się również raz w tygodniu na trening EMS:
https://www.intime20.pl/trening-ems/
Czyli elekstrostymulację o której poczytacie sobie na stronie. Prawdą jednak jest, że elektrostymulacja nie jest obciążeniem dla stawów, w przeciwieństwie do niektórych ćwiczeń fizycznych. Poza tym w krótkim czasie mozna spalić nawet 1000 kcal...

malgorzata46  

User

Wysłany: 2019-01-28, 17:59   

Uwielbiam jazdę na deskorolce. Nie wyobrażam sobie, abym miała robić cokolwiek innego... Ostatnio, na https://onboardshop.org/_blog/5-Longboard_elektryczny_-__budowa_i_funkcjonalnosc.html natknęłam się na ciekawy artykuł, w którym opisano, czym charakteryzuje się longboard elektryczny i kiedy warto się na niego zdecydować, a kiedy nie.

unikori  

User

Imię: unikori

Wysłany: 2019-07-12, 10:00   

uwielbiam biegać i jeździć na rowerze, jak się porządnie zmęczę to czuje się mega rozluźniony :)

wojtek16

User

Imię: Wojtek

Wysłany: 2019-11-06, 10:39   

Ja jeszcze do nie dawnna byłem grubszy, mialem nadwage, ale rodzice zapisali mnie na boks i na piłke nożna. Szczegolnie podoba mi się piłka - nie jestem może rasowym obrońcą, ale jakoś sobie radzę. Piłka daje mi duzo satysfakcji, nie jest też zbyt obciążająca finansowo dla moich rodzicow . Poza składkami kupili mi buty ktore sam znalazlem na sporej promocji w 11teamsports . resztę zapewnia klub. a na zajeciach boksu cwiczymy boso i nie ma tego problemu :)

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com