Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

meliors

User


Do³±czy³: 29 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2016-05-03, 12:12   Jaki tani klasyczny zegarek na co dzieÅ„

Witam.
Przymierzam się do zakupu ultrabudżetowego czasomierza, raczej z drugiej ręki.
Kwota, którą chciałbym przeznaczyć to ok. 300zł.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2016-05-03, 13:35   

Szukaj w Lorusach i Casio.
 

m0xel  

Stały User


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 26

Do³±czy³: 24 Lis 2015

   

Wys³any: 2016-05-04, 18:39   

A co sądzicie o zegarkach z ali? :D Paru kumpli zamawiało za kilka-kilkanaście dolarów i muszę powiedzieć, że większość jest bardzo dobrej jakości. Wiadomo, że to podróby, ale dla osób, które kasą nie grzeszą chyba dobra alternatywa?
 

Vic98  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2015

   

Wys³any: 2016-05-06, 15:46   

m0xel napisa³/a:

A co sądzicie o zegarkach z ali? :D Paru kumpli zamawiało za kilka-kilkanaście dolarów i muszę powiedzieć, że większość jest bardzo dobrej jakości. Wiadomo, że to podróby, ale dla osób, które kasą nie grzeszą chyba dobra alternatywa?



Miałem do czynienia z wieloma podróbami. Z tym że w świecie podrób tego rzędu (3000 zł za podróbę Rolex) mówimy o replikach bez najmniejszej skazy. Azjaci na prawdę znają się na tym co robią. O ile nie przebierasz w Aliexpress.
Kwestia tego do jakiego stopnia zegarek jest identyczny z autentycznym sprowadza się do wiary, jak większość zakupów produktów marek światowych. On po prostu jest identyczny. Do stopnia kiedy 99,999% ludzi których spotkasz nie będzie w stanie wskazać że kosztował on nie 120 tysięcy PLN, lecz zaledwie 3 tysiące PLN, argumentując to najmniejszą różnicą w zegarkach, bo tej po prostu nie ma.
Nie popieram kupna podrób, które nie ma żadnej argumentacji, podłoża, stąd kupno podróby Rolexa (o ile nie jesteś CEO) nie ma sensu i bardzo tego nie polecam. Skończy się na śmiechach z tego jakim jesteś pozerem.
Znam zaś przypadki kiedy autentyczni, real-life CEO kupowali autentyki Rolexów po czym trzymali je w domu, wciąż sealed, zaś na ręku nosili identycznej (jak nie jeszcze lepszej) klasy podróby z Korei. Takiego zakupu trudno nie poprzeć. Jeśli zaś celujesz w półkę poniżej 100 euro, już lepiej kup autentyk, tylko że tani, średniej klasy, z jakiejś galerii. Który? Którykolwiek, w tej półce większe rozważania nie mają sensu. Sam noszę zegarek za uwaga - całe 10 euro. Sami rodzice się ze mnie śmieją. Ale wciąż preferuję stealth-wealth niż pozerstwo, jakie niestety gimbazjada w jordankach z iphonami uskutecznia na codzień. Co jest najśmieszniejsze - ich 'bogaci' tatusiowie znając życie kroją niecałe 100.000 PLN. No, dajmy że w porywach 140.000 (jak szterling podrożeje). Hah. :)
 

innam  

User


ImiÄ™: Irena

Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-24, 22:09   

Armani ma świetne zegarki na codzień
 

Arthur Dayne

User


Do³±czy³: 01 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-01, 14:22   

Different napisa³/a:

Szukaj w Lorusach i Casio.



Casio to niezła opcja, ale jakby trochę dołożyć to można by już kupić coś z Seiko. Generalnie bierz japońskie mają dobrą jakość za stosunkową niedużą cenę
 

AdolfHitlerFuckedMyDog  

User

Markiz


ImiÄ™: Mineta

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2016

Sk±d: McDonald's

   

Wys³any: 2016-11-01, 14:43   

W Indiach kupisz za dwie krowy i dorzucą jeszcze puzzle w kształcie Ajfona 7s
_________________
Suma podstawy równa się kwadratowi obu ramion
Ciemno WszÄ™dzie GÅ‚ucho WszÄ™dzie o ja pier****™
Leonardo Da Vinci i Rafael Santi to moje dziffki
 

mała_migotka

User


Do³±czy³: 02 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-02, 11:32   

A co powiesz na ten zegarek? http://www.mojezakupy.net...va-zegarek.html Jest elegancki, ale nie za bardzo. Nadaje się do noszenia na co dzień i uważam, że cena atrakcyjna :)
 

TheFoQuSsi  

Stały User


Do³±czy³: 30 Maj 2015

   

Wys³any: 2016-11-13, 13:27   

Zegarki Geneva radzę omijać szerokim łukiem. Kupiłem kiedyś 3 zegarki, jeden był zepsuty od samego początku, drugi losowo się zatrzymuje, a trzeci ma pasek "z papieru".
 

KlaraKl  

User


Do³±czy³: 01 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-11-29, 15:20   

Tutaj jest ogromny wybór casio http://allani.pl/wyszukaj/casio/zegarki-meskie można tez sobie poprzeglądać ceny:) (niektóre nawet sporo poniżej 300zł)
 

Miszuu5  

User


Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Gru 2016

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-12-01, 10:04   

Polecam z Casio, do 100zł już elegancki kupisz.
 

oleczka.kk

User


Do³±czy³: 19 Maj 2014

   

Wys³any: 2017-01-09, 10:53   

Ciekawy zegarek w klasycznym stylu znalazłam na tej stronie: http://samidare.pl/produc...21-O2-CAT-.html Mi się spodobał właśnie ten model na czarnym pasku i cena też jest przystępna. Co myślicie o takim zegarku?
 

Fabrik  

User


Do³±czy³: 19 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-19, 14:50   

Zegarek do 300zł nie jest czymś jak to nazwałeś "ultrabudżetowym", a raczej można natrafić na naprawdę fajny i ciekawy model. Też polecam zacząć od Casio i Lorusa, które oferują dobrą cenę w stosunku do jakości i ich design też może się podobać
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com