Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2015-12-02, 10:08   

Na codzień jeżdżę BMW x6, na weekendowe wypady BMW 850CSi :-) a maży mi się Dodge ram, z największym silnikiem :) :-)
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-12-02, 11:31   

Obecnie po ulicach Lublina seatem ibiza, z 2007. Czerwonym.
A miałam dostać mazdę, tę no wiecie...
Dlaczego tak upadłam, nie mam pojęcia.
W sumie to i tak niewiele nim jeżdżę, tylko do domu niekiedy , w dalekich podróżach się sprawdza.
I ogólnie syfiasto tam nieco, że się nawet wsiadać nie chce, Angela tam gum ponaklejała na deskę rozdzielczą.
Btw, a wcześniej tym oplem kombi, to się później ogarnęłam, że tak jeżdżę sobie kilka miesięcy bez przeglądu i bez ubezpieczenia.
I w ogóle to mi się rozsypał i rdza go zżera, ze wszystkich stron. Na złom się nada już tylko.

[ Dodano: 2015-12-02, 11:34 ]
A ciepłe powietrze tylko w lecie, w zimie, zimno zawsze. Zamarznąć można było. I aż miałam ochotę go rozwalić, ten właśnie samochód
Lecz powstrzymałam się, w porę.

[ Dodano: 2015-12-02, 11:39 ]
I jest ten mechanik, zaprzyjaźniony i ten gość mi mówi, że zamówił mi części do niego, a tak naprawdę nie przyszły...
Bo w takim gracie wszystko należało wymienić. I on się chyba cieszy, że ja się nie upominam o to i dałam mu spokój z tym samochodem, bo on już mnie kojarzy z tego, że on zawsze się psuł na drodze, kiedy jechałam, to po prostu mi stanął. I od razu telefon do niego musiałam wykonać, w nocy niekiedy do niego dzwoniłam, kiedy mogę z tym samochodem przyjechać.
_________________
W miękkim futrze kota
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2015-12-02, 15:48   

Ja również mam Seata Ibizę (niestety nie taka nówka sztuka jak koleżanka wyżej) ale nie narzekam, przynajmniej mam samochód - a w marzeniach nie mam aktualnie żadnego :)
_________________
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-12-02, 18:43   

ostatnio spodobał mi się peżot 4007.
Aktualnie mam dwa peżoty.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Olek_CK  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Lis 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2015-12-02, 20:29   

Póki co śmigam yariską z 2012 roku (auto mojego ojca bo swojego mi się kupować nie opłaca). A jak będe miał kupować to możliwe że BMW e46 lub skodę octavię. A auto które marzy mi się od dawna to Impreza WRX STi i taką kiedyś kupię.
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

JakubÅ‚  

Stały User

Goldberg



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Lis 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-12-03, 11:02   

Campera. Takiego starszego. Albo Van z mieszkaniem.
_________________
Pozdrawiam.
 

Modeland_pl

User


Do³±czy³: 09 Gru 2015

   

Wys³any: 2015-12-09, 14:51   

Panowie może ograniczmy nasze wybory względem budżetu,bo jak widzę padają tutaj naprawdę różne propozycje,często auta warte kilka set tyś zł. Moze zapytam inaczej: Czym chcielibyście jeździć do 20 tyś zl,jakie samochody polecacie w tej cenie?
 

elekons

User


Do³±czy³: 10 Gru 2015

   

Wys³any: 2015-12-10, 09:05   

Ja bym chciał mieć camaro :D Swietnie wygląda to autko, ale w tym kraju to niewyplacil bym się chyba za paliwo hehe :D W sumie jeśli ktoś miałby takie auto to czy patrzyłby na spalanie?:D
_________________
instalacja car audio warszawa - sprawdź
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-01-28, 13:22   

Z nowych sprzętów moi faworyci to Alfa Romeo 4C


Stosunek mocy do masy i konstrukcja z silnikiem umieszczonym centralnie, jak w supersamochodzie, ale dzięki mniejszym rozmiarom i masie, może korzystać z masowo produkowanych części i dość małego silnika, więc koszt zakupu jest umiarkowany, a eksploatacji bardzo niewielki jak na coś tak szybkiego.

Drugi faworyt to Fiat 124 Spider. Silnik z przodu, napęd na tył, pierwszy Fiat z klasycznym napędem od ponad 20 lat. Nie aż tak szybki, ale znacząco tańszy od Alfy.



No i protoplasta
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Melita  

User


Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-10, 14:07   

Land Rover Evoque bardzo mi sie podoba.
 

Dead Matty  

Stały User

.ASSC



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Sty 2016

Sk±d: Polsza

   

Wys³any: 2016-02-11, 19:34   

Na chwilę obecną chciałbym mieć Merca CLK bądź SLK, ewentualnie E, a z małych, ale dost. marzeń Porsche Boxstera lub Toyotę GT86.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2016-02-11, 20:32   

Dead Matty, nie pewnie polujÄ™ na ToyotÄ™ GT86 ;)
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Dead Matty  

Stały User

.ASSC



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Sty 2016

Sk±d: Polsza

   

Wys³any: 2016-02-14, 10:03   

miniX napisa³/a:

nie pewnie polujÄ™ na ToyotÄ™ GT86



¯yczę Ci powodzenia i obyś sięgnął celu, a jak już będziesz ją miał to na pewno delikatnie będę zazdrosny ; ). W każdym razie, oby nam się!
 

Napoleonka  

User


Do³±czy³a: 26 Lip 2013

Sk±d: Kosmostumostów

   

Wys³any: 2016-02-14, 16:19   

Marzy mi się Renault Fluence - może za jakieś 10 lat uda się na niego uzbierać. Na razie jeżdżę Oplem Corsa, bo, jako źe to pierwsze auto, wolę na tymczasowo używać takiego, którego nie szkoda będzie rozwalić. :oops:
 

bartek80

User


Do³±czy³: 26 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-27, 00:10   

Forda Mustanga z lat 70 :D A tak z bardziej przyziemnych samochodów, to bardzo podoba mi się nowy model Fiata Tipo ;)
_________________
"Cogito ergo sum" Budowa domów Firma budowlana - Śląsk
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com