Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Blaugrana  

Stały User



ImiÄ™: Catalunya

Wiek: 31

Do³±czy³a: 06 Lip 2010

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2011-12-18, 20:08   

Bieganie! Wbrew pozorom jest strasznie uzależniające :).
 

merrtens  

Stały User



Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Gru 2011

Sk±d: future.

   

Wys³any: 2011-12-18, 20:12   

Bieganie za 1000 zł?
 

Flames  

Stały User



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-12-18, 20:21   

Biegam.. ofc nie robię wszystkiego, ale w to trafiłeś ;)
_________________
Martwa pustka zgasła już na niebie ostatnia gwiazda
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-12-19, 09:24   

Cytat:

na pewno w innych zainteresowaniach można odnaleźć to uczucie :)


Tylko jeśli czujesz pasję. Wszystko jest dla ludzi, ale że jesteśmy indywidualistami to wiesz... niektóre rzeczy sprawiają frajdę bardziej, więc po cholerę się rozdrabniać? Zainwestuj w rolki, ew. na zimę zamieniaj na łyżwy (nie wiem czy to będzie równie miłe ale zasada jazdy ta sama mniej więcej).
 

Blaugrana  

Stały User



ImiÄ™: Catalunya

Wiek: 31

Do³±czy³a: 06 Lip 2010

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2011-12-22, 15:40   

merrtens napisa³/a:

Bieganie za 1000 zł?


Oczywiście, że tak. Ba, nawet za niższą cenę. Na razie wydałam ok. 600zł, a biegam ponad rok. Rzecz jasna, najwięcej wydałam na buty, 250zł. Później dochodzi odzież, niedroga, bo po co się odziewać w najlepsze najacze, skoro są tańsze firmy i preferują ciuchy o podobnej jakości ;-) . Na starty w zawodach wydałam dokładnie 115zł.
Tak myślę nad tym tematem... Nie lepiej mieć jedno hobby, a takie na całe życie niż kilka, ale na krótki czas?
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-12-22, 16:24   

Moim hobby jest zbieranie drogich alkoholi. Chyba się domyślacie, że 1000 to daję co najwyżej za jedną butelkę...
_________________

Onek napisa³/a:

No ale ok, wy jesteście zajebiści raperzy, że wasz pierwszy tekst był na poziomie diil gangu.. ;/

 

Mrs. Devilish

User

Dead in your head.



Imię: A czy to ważne?

Do³±czy³: 16 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-20, 19:50   

Rób to co daje ci szczęście...:) W moim przypadku jest to gra na gitarze, fotografia i bieganie. Spróbuj może czegoś z tych, albo może malarstwo,teatr?
_________________
Dead, dead in your head.
 

Martynella  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 10 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-13, 15:03   

Zgadzam się z @Qukułka. Zastanów się co ci się podoba, co wydaje ci się fajne i interesujące, poczytaj trochę o tym i zastanów się czy warto w to inwestować. Sam musisz szukać, nikt cię tak nie zna jak ty sam.

Ja osobiście przeznaczyłabym te pieniądze na lekcje śpiewu, gry na jakimś instrumencie, fotografię czy kupiła sobie wreszcie maszynę do szycia.
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-05-23, 17:22   

jazda na desce/rower
Fotografia
modelarstwo
gitarka
Jakbyś nie mieszkał w polsce no to bym Ci polecił serfowanie na FALACH! :D

Ja ostatnio mam zajawkÄ™ na deskorolkÄ™ ;p

[ Dodano: 2012-05-23, 18:24 ]
aha i jeszcze możesz kupić puszki i graffiti ;D
 

Allin  

User



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 18 Maj 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-05-25, 11:21   

Tak jak poprzednik. Deskorolka i gitara. Wciągające hobby, cały czas musisz opanowywac nowe rzeczy. Jakiś rok temu grałem w zespole. Koncert ze strony grającego brzmi o wiele lepiej :P Do tego ten klimat, ludzie w pogo, bawiący się do Twoich utworów - bezcenne. Z deską jest o tyle fajnie, że możesz pojeździc po skateparkach i poznawac nowych ludzi.

Złożenie dobrej deski - ok. 500zł
Dobra gitara - 800-1200zł + wzmacniacz
 

Flames  

Stały User



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2012-06-22, 00:26   

A więc po długim czasie i przemyśleniach załapałem kilka ciekawych tematów, teraz prośba do was, jak to ogarnąć. Zainteresowałem się ostatnio że tak ujmę botaniką, a dokładnie chciałbym zająć się zielarstwem? Chodzi mi dokładnie o rośliny ofc legalne które mają jakieś ciekawe właściwości, mogą być medyczne, truć, odurzać, chciałbym na początek ustrzelić w kilka ciekawych okazów, czy może ktoś posiada na ten temat jakąś wiedzę lub może mi polecić cokolwiek co może być związane z tym tematem.

Jak sobie przypomnę to dopisze co mi po głowie chodzi. :evil:
_________________
Martwa pustka zgasła już na niebie ostatnia gwiazda
 

Mleko

User



ImiÄ™: Robert

Do³±czy³: 11 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-07-11, 14:50   

Tenis dla początkującego nie jest aż tak drogi jak myślą inni...
Rakieta dla poczÄ…tkujÄ…cego to koszt ok 200zl
Buty nie jakieÅ› wypasione to ok 220 zl

Do gry nie będą Ci potrzebne najnowsze kolekcje Nike lub Adidasa.

Za resztę weż sobie kilka lekcji z trenerem.
_________________
''Lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, dla której świat faktów nie ma większego znaczenia''-George Orwell
 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2012-07-11, 22:38   

1. Basen:
-karnet
-okularki
2. Bieganie:
-buty do biegania
-dres
3.Jazda na deskorolce:
-deskorolka
-ew. ochraniacze
4.Jazda na rowerze:
-rower :mrgreen:
5.ASG
-mundur
-pukawka
6.Piłka nożna
-do klubu, sprzęt kupić korki,strój,getry itp
7.Siłownia
-karnet
-rękawiczki na drążek itp
-ew. odżywki
-dieta(jedzenie)
8. e-sport
-np. cs:
-sprzet(sluchawki dobre, myszka, klawiatura)
9.kolekcjonowanie czegos
10. Sporty walki
-rekawice/ochraniacze na zeby/piszczele itp
-miesieczna oplata


Troche to dziwnie rozpisalem, ale dużo jest hobby do 1000zł, lecz z tego co napisałem najdroższe są Skateboarding, ASG, bo trzeba ciągle sprzęt wymieniać. No i siłownia, bo takie jedzenie kosztuje - dieta.
 

niktznany

Stały User


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2012-07-12, 09:51   

ASG wyjdzie drożej niż tysiąc, za tyle to kupisz sobie replikę może. W ogole to bez sensu szukać hobby czy zajęcia w kontekście sumy pieniędzy. Wiadomo, że jak coś lubisz robić i sprawia ci to przyjemność/satysfakcję i tak dalej, to będziesz wydawać na to kasę i inwestować w to.
 

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2012-07-12, 10:13   

Zgadzam się z niktznany. Szukanie hobby, to szukanie czegoś, co cię faktycznie interesuje, a kwestia pieniędzy jest drugorzędna. Ja zainteresowałem się bardziej turystyką, a nie jest to tanie hobby, ale się kombinuje żeby kasę znaleźć najpierw na plecak, buty, potem jakieś lepsze śpiwory, kurtki , spodnie etc. Nie trzeba wszystkiego kupować od razu. W piłkę też na dobrą sprawę na start wystarczy sama piłka. Klejenie modeli może być drogie, ale też nie kupujesz 10 na raz, a po jednym, może 2 lub 3. A jak coś cię zainteresuje to uwierz mi, że staniesz na rzęsach, żeby zdobyć kasę na to ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com