Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Flames  

Stały User



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-12-18, 13:42   Jakie hobby zajÄ™cie do 1000 zÅ‚?

Witam, chciałbym się czymś zająć, będę miał na wydatek około 1000zł, chcę zainwestować to w jakieś pożyteczne zajęcie, jeżdżę już na rolkach, chciałbym spróbować czegoś innego, oczywiście nie opuszczając mojego ukochanego hobby. ASG? Może coś w muzykę? jakiś instrument? rozmyślam nad keyboardem, lub skrzypcami, może jakiś wyczynowy rower? Proszę o wasze sugestie, może to być cokolwiek, czym Wy się zajmujecie aby oderwać się od rzeczywistości, może akwarystyka?

help
_________________
Martwa pustka zgasła już na niebie ostatnia gwiazda
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-12-18, 14:18   

Filantropia to wspaniałe hobby. W jej ramach przekaż mi ten tysiąc.
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2011-12-18, 14:22   

Modelarstwo jest bardzo ciekawym hobby dla człowieka z dużą cierpliwością.Zajmuje trochę czasu,ale jak się ktoś przyłoży to efekty są zdumiewające
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

Szary66  

User


Imię: £ukasz

Wiek: 30

Do³±czy³: 12 Wrz 2010

Sk±d: Bielsko-Bia³a

   

Wys³any: 2011-12-18, 14:25   

Jeśli chodzi o kolarstwo wyczynowe (freeride downhill ) to odpada podstawowy rower już uzywany zaczyna się ok 2000zł zeby miał sens po za tym jak coś rozwalisz np wbijecz w drzewo albo złapiesz "niedolota" to masz koło do wymiany albo przynajmniej do centrowanie no i ochraniacze przynajmniej kask od 300 to tak na wstepie

Od niedawna gram na keyboardzie i musisz czuc ze chcesz jesli chodzi o muzyke ale tu się nie bedę wypowiadał.

P.S Ile trwa nauka (bez nauczyciela) do etapu gdzie będę mógł siąść do konkretnego utworu i móc sęsownie podjąc się jego zagrania (z nut)?

Co tam jeszcze wymieniłeś ?
O wiem :D zainteresuj się giełdą i zainwestuj hobby na całe życie a i pożyteczne
_________________
Daję nadzieję innym.....sobie nie zostawiam żadnej....
 

Maj-ka  

Wymiatacz



Wiek: 29

Do³±czy³a: 19 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-12-18, 14:48   

Polecam kupić gitarę ;)
Ps.Sama już gram od roku :-)
 

merrtens  

Stały User



Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Gru 2011

Sk±d: future.

   

Wys³any: 2011-12-18, 15:33   

Wędkarstwo, fotografia hmm :-)
 

Flames  

Stały User



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-12-18, 16:20   

Wędkarstwem już się zajmuje :) dh fajne, ale true, brak funduszu, trochę kręci mnie motoryzacja, taka mała zajawka od dziecka(samochody) tylko z taką kasą w tą stronę nic nie wymodzę, zwłaszcza jak się nie ma własnego podwórka tylko mieszka się w bloku, proszę o wypisanie także plusów, ewentualnie minusy, jeśli chodzi o keyboard to lubuję muzykę klasyczną-filmową. Trochę jest do wyboru.

A gdyby zmontować jakiś pojazd ala quad, ewentualnie składać crossa?

Dużo tego xd

PS. Fascynuje mnie nurkowanie, ktoś nurkuje?; D czas pogrzebać w necie co nieco na ten temat.
_________________
Martwa pustka zgasła już na niebie ostatnia gwiazda
 

merrtens  

Stały User



Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Gru 2011

Sk±d: future.

   

Wys³any: 2011-12-18, 16:36   

Nurkowanie nie będzie drogie, najlepiej jakbyś się zapisał do szkoły nurkowania, lub pływackiej :) Fakt, faktem do 1000 zł w motoryzacji nic nie zdziałasz. Chociaż, możesz zbierać pieniądze a potem kupić motor, i nim się zajmować. :-)
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-12-18, 17:06   

Flames, chyba Cię pogrzało, żeby od funduszy uzależniać swoje hobby. Jeśli nie masz wewnętrznej potrzeby robienia czegoś, szybko stracisz zapał i to co w to zainwestujesz straci wartość (nie tylko pieniądze, ale także czas i wysiłek).

Zastanów się, co najbardziej lubisz robić. Co sprawia Ci radość i satysfakcję. I rób to.
Jak fascynuje CiÄ™ nurkowanie to siÄ™ tym zajmij. Proste.
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-12-18, 17:07   

Maj-ka napisa³/a:

Polecam kupić gitarę ;)
Ps.Sama już gram od roku :-)


Podbijam. Też gram od ~roku, za tysiaka można kupić całkiem przyjemną gitarkę. I nie wierz ludziom, którzy mówią, że na instrument potrzeba talentu - 95% muzyki rockowej i punkowej powstało przez muzycznych zapaleńców.
_________________
lol
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-12-18, 17:19   

Everthus, na kupić gitarę żeby stała w kącie i kurz zbierała? Jak się nie ma pasji to się pieniądze w błoto wyrzuci. Bezsens robić coś, bo innym to podpasywało i jest to fajne.
 

Flames  

Stały User



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-12-18, 19:11   

Gitary nie kupię, próbowałem u kuzyna, i nie miałem jako tako zajawki.


Qukułka

Wiem o co Ci chodzi, jeżdżę na rolkach ponad 5 lat, to takie moje lekarstwo, oderwanie się od rzeczywistości, zapominam o wszystkim, o tym co złe, o całym świecie, na pewno w innych zainteresowaniach można odnaleźć to uczucie :)
_________________
Martwa pustka zgasła już na niebie ostatnia gwiazda
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2011-12-18, 19:20   

Flames, a skatebording?
Na dyskorolce jeździłeś?,może to by Cie wciągło?
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

Flames  

Stały User



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-12-18, 19:49   

C-47

śmigam na rolkach więc nie przerzucę się na deka ; D
_________________
Martwa pustka zgasła już na niebie ostatnia gwiazda
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-12-18, 19:51   

Flames napisa³/a:


Wiem o co Ci chodzi, jeżdżę na rolkach ponad 5 lat, to takie moje lekarstwo, oderwanie się od rzeczywistości, zapominam o wszystkim, o tym co złe, o całym świecie, na pewno w innych zainteresowaniach można odnaleźć to uczucie :)


Czyli jednak sporty, a nie instrumenty :-) Patrz w tym kierunku - coś podobnego, na świeżym powietrzu.

QukuÅ‚ka napisa³/a:

Everthus, na kupić gitarę żeby stała w kącie i kurz zbierała? Jak się nie ma pasji to się pieniądze w błoto wyrzuci. Bezsens robić coś, bo innym to podpasywało i jest to fajne.


Niby tak, ale jakby miał coś na oku, to by nie musiał pytać w tym temacie. Nigdy się nie wie, czy to akurat jest to coś. Ale jak zaskoczy... jak się złapie smykałkę to jest fajnie. Zawsze może zostać hipsterem i strugać zapałki/robić coś totalnie dziwnego. Ale to że ktoś inny też coś robi, i może doradzić, niekoniecznie jest minusem.
_________________
lol
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com