Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

shel5

User


Do³±czy³: 01 Wrz 2015

   

Wys³any: 2016-01-06, 09:47   

Mnie sie podobaja zwykłe czapki-nawet te sportowe fajnie wygladają.
 

scorpion  

User

TÅ‚umik


Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Gru 2015

   

Wys³any: 2016-01-06, 13:41   

Jak dla mnie super wyglądają kapelusze, ale ciepła raczej nie zapewnią. Co do czapki to mi się podobają te ze sklepu Medicine. :)
_________________
wydechy motocyklowe <3
 

Majaxx  

User

faszionistkaa


ImiÄ™: Maja

Wiek: 27

Do³±czy³a: 12 Lis 2015

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2016-01-13, 14:07   

Kapelusz to zdecydowanie coś co powinieneś mieć. Kaszkiet jest fuj
 

Dead Matty  

Stały User

.ASSC



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Sty 2016

Sk±d: Polsza

   

Wys³any: 2016-01-13, 14:37   

Kaszkiet, jak i czapka z daszkiem do płaszcza to najgorsze połączenie jakie sobie mogę wyobrazić. Nie polecam, wręcz gardzę.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-10-28, 16:04   

Dla mężczyzn - klasyczny bakerboy. Dla kobiet kolarka, ale taka bardziej damska. Ostatnio widziałam podobne w Stradivariusie.
Jednak taka kolarka, w przypadku kobiet pasuje do bardziej męskich stylizacji.
Typu skórzany płaszcz, jesienny bardziej, plus delikatny szalik. Oczywiście, żeby dodać sobie uroku, całość powinna być dopełnienia skórzanym, męskim paskiem.
Piszę o tej kolarce, bo ostatnio sobie pożyczyłam od mojego kolegi, podobnie skórzane paski.
Wyglądałam bardzo ekstrawagancko, i na Boga, cieszę się, że mam takiego kolegę, który ma tak dobry styl! Tylko te paski, ja sobie je na talii zapinam, i trochę luzu mam. Ćwok mi niekiedy pomaga dobierać stylizacje, bo w sklepie pracuje, i mi czasami zapina spódnice z tyłu i sukienki, wszystko wie, jak to się robi.
Obecnie próbuję znaleźć coś cieplejszego, ale chyba nie znajdę. I tak się zastanawiam, czemu kobiety poniektóre kobiety, a jest ich w ostatnim czasie więcej, i więcej, ubierają te berety totalnie niedopasowane. Wkurza mnie to, gdyż ja z beretami mam tradycyjnie do czynienia od dawna.
To tak, jak z aksamitkami, kuźwa. Chodziłam w nich zanim przyszła na to moda, a teraz te cholerne berety niedopasowane!!!
A ostatnio, to ja widziałam kobietę w futerku, adidasach, berecie bardzo obszernym i dżinsach, aż zrobiło mi się gorąco. Jak bardzo zły gust trzeba mieć, żeby tak się ubrać.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2017-11-12, 21:55   

Mozna zaszaleć z kapeluszem, ale jest też teraz taki wybór czapek że spokojnie można coś znaleźć, zależy jednak dużo od tego jaki płaszcz, jakie buty i jaki sie ma styl ;)
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

Oswald  

User


Do³±czy³: 24 Lis 2017

   

Wys³any: 2017-11-28, 09:44   

Kapelusz zdecydowanie. Tylko trzeba ogarnąć jaki fason, bo nie każdemu pasują wszystkie
 

julittka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Lis 2014

   

Wys³any: 2017-12-09, 17:14   

Ja kocham kapelusze, ale na zime rzeczywiscie czapka lepiej sie sprawdza :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com