Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Aparatka94  

Wymiatacz



Wiek: 30

Doczya: 17 Sie 2010

   

Wysany: 2012-06-24, 14:41   

House, Cropp, Reserved, H&M, New Yorker, Orsay

Buty - Deichmann i ostatnio pozytywnie zaskoczyło mnie CCC :)
 

Avenix  

User

Szkoda


Imię: To forum jest smutne

Doczy: 31 Mar 2012

   

Wysany: 2012-06-24, 21:46   

House, Cropp, C&A, New Yorker, Reserved, H&M itp.

Ja mam pecha do lumpexów - nie ważne do jakiego pójdę, w każdym znajdę same piżamy albo stroje na wf, nic więcej ;_;
W Irlandii są super lumpy ale w PL raczej nie :/
 

antylopa  

Stały User



Doczya: 26 Cze 2012

   

Wysany: 2012-06-27, 20:47   

zara, h&m, bershka, stradivarius, cubus, house, pull&bear
polecam.
_________________
Siedziałam w Twoim salonie, jak dawniej.
Rozmawiałam z Twoją mamą, jak dawniej.
Piłam kawę w szarym kubku, jak dawniej.
I nawet pachniało jak dawniej.
Ale obok mnie puste miejsce,
dawniej siedziałeś tam Ty...
 

rozmarynowa  

Wymiatacz



Imię: Olimpia

Doczya: 06 Lip 2012

Skd: jeste¶?

   

Wysany: 2012-07-08, 22:32   

Stradivarius, H&M,New Yorker, Kappahl, Pimkie, ja jeszcze lubię Reserved, Carry i Mohito, ale tam mniej młodzieżowe.

Co do butów to uwielbiam HD (Heavy Duty) ;)
_________________
Całe życie martwimy się o przyszłość. Robimy plany. Próbujemy przewidzieć przyszłość. Jakby mogło to (…)załagodzić wstrząs.
 

Martyna97

User


Doczy: 09 Lip 2012

   

Wysany: 2012-07-09, 18:35   

Mnie ciężko byłoby przeżyć bez: Bershka, H&M, House, Tally WeiJl, Diverse, Reporter :)
 

Szaraczek  

Stały User

Paula



Imię: Paulina

Wiek: 27

Doczya: 13 Gru 2011

Skd: M******

   

Wysany: 2012-07-11, 09:59   

ja kupuje tylko w: House, New Yorker, Reserved, Cropp, czasami jeszcze w butiku i u Grażki :-D a w lumpeksie jeszcze nigdy nie byłam
_________________
¯yj tak jakby jutra miało nie być!!!! ;]
 

Aśa

User


Doczy: 19 Lip 2012

   

Wysany: 2012-07-19, 23:15   

Ja bym poleciła poszukać w internecie. Ktoś mi polecił ten sklep http://www.szykownababka.pl/ i powiem, że super. Kupiłam sobie tam fajną sukienkę ;)
Bardziej eleganckie ciuchy mają, na połowinki, studniówkę, bal maturalny czy jakieś wesele :D
 

tigersuit  

Hiper wymiatacz



Imię: Lilia

Wiek: 27

Doczya: 19 Lip 2012

Skd: Gdañsk

   

Wysany: 2012-07-20, 11:49   

Kiedy robię obchód po galerii, muszę wstąpić koniecznie do Bershki, Stradivariusa, H&M, Zary, River Island (chociaż tam nie kupuję, ale może kiedyś uda mi się znaleźć coś na mnie pasującego), Oysho... Chciałabym kupować w New Looku, ale tam nie mają rozmiaru sześć, więc nic nie pasuje na mnie, a mają całkiem fajne ubrania. Top Shop też jest modny, ale w Trójmieście go nie ma, poza tym mają horrendalnie wysokie ceny, co mnie zniechęca. ^-^
_________________
"Stworzyłem wszechświat, ale proszę, nie wiń mnie za to. Bolał mnie brzuch."
 

bubu  

Stały User



Imię: Agnieszka

Wiek: 26

Doczya: 18 Lip 2012

Skd: Ruda ¦l.

   

Wysany: 2012-08-04, 22:21   

bershka, house, cropp, h&m, pull&bear, cubus, stradivarius, tally weijl, zara, reserved, butik, new yorker, new look.
_________________
Miłość nigdy nie umiera.
 

paulaszysza

User


Doczy: 04 Sie 2012

   

Wysany: 2012-08-04, 22:50   

ja lubie h&m, reserved, hause, rózne takie :d a jesli chcesz troche oryginalności polecam ci zwiedzić okoloczne lumpy ;d 5 razy taniej a czasem można znależć czadowe rzeczy ^^
 

Lvcas  

Mega wymiatacz

Prawa ręka admina!



Imię: Łukasz

Doczy: 13 Pa 2007

Skd: Ty jesteś?

   

Wysany: 2013-03-07, 22:42   

Ostatnio moja dziewczyna często zamawia ubrania czy to na allegro czy w sklepie http://chicoutlet.pl czy innych podobnych. Aż muszę kupić jej coś na urodziny :)
 

Szalona Ja

User



Doczy: 13 Sie 2009

   

Wysany: 2013-04-05, 14:45   

Czasami w sieciówkach, ale przeważnie przez Internet. Jak się ma chwilę czasu to można trafić na fajne promocje i kupić sobie coś fajnego. Ostatnio powiem Wam, że kupiłam sobie bawełnianą koszule w wąsy, ot taką . Wygląda i leży na mnie bardzo dobrze.
 

Tropical

User


Doczy: 27 Mar 2013

   

Wysany: 2013-04-05, 18:34   

Z sieciówek to tylko H&M,PULL&BEAR,CARRY.Generalnie polecam mniej znane firmy jak HAZEL21,INTRUZ itp.

EDIT:Z Zalando.pl można zamówić całkiem fajne ciuchy ;)
 

ollxd  

User


Doczya: 22 Mar 2013

   

Wysany: 2013-04-07, 00:37   

Ubieram się w sklepach takich jak H&M, C&A, New Yorker, Cubus, Reserved, Tally Weijl. Ale jako zwolenniczka leginsów zamawiam je wyłącznie ze strony www.leginsy.biz Jest tam duży wybór tradycyjnych, dobrych jakościowo leginsów w atrakcyjnej cenie. Niestety te z sieciówek sporo kosztują, a są marnej jakości, szybko się spierają i dziurawią.
 

Romualda90  

User


Doczya: 22 Mar 2013

   

Wysany: 2013-04-08, 14:07   

Ja preferuję przede wszystkim marki z Inditexu, czyli Bershka, Stradivarius, Zara.Stradivarius ma fajny sklep internetowy http://www.stradivarius.com/ lubię też Mango, ale rzadko wchodze na ich stronę, częściej przeglądam ich jakieś kolekcje, tu np http://shushu.pl/marki/mango. A zalando tez daje rade, tylko drogo tam jest.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com