Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-21, 15:21   

ola.z napisa³/a:

Prawiczek ile Ci da, może minutę, max.



W sumie to nie jest moja sprawa, ale wtrącę, to ile minut Cię bzyka Twój? 20? 30? Nie wierzę, że ma tyle siły, żeby jechać przez godzinę lub dwie, pozdro hardcorowa dziewczyno :-D
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

ola.z  

Wymiatacz

dolotka


ImiÄ™: Dorota

Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: z brzucha mamy

   

Wys³any: 2010-03-21, 15:21   

Mój mnie nie bzyka, ale kocha. Różnie zależy jak
_________________
Tak łatwo jest ranić, a tak trudno wybaczać<3
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2010-03-21, 15:23   

Co prawda nadal jestem dziewicą i... jeśli miałoby się to zmienić to chciałabym, aby mój chłopak (nie wyobrażam sobie pierwszego razu z kimś innym! to ma być ktoś, kogo będę kochać) był prawiczkiem. A to czemu? Bo sobie nie wyobrażam, że już to kiedykolwiek robił, dotykał inną... to dla mojej psychiki byłoby dobre.
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-21, 15:28   

ola.z napisa³/a:

Mój mnie nie bzyka, ale kocha. Różnie zależy jak



Bzyka, bzyka, tak Ci tylko wmawia, że Cię kocha. A na boku robi to z innymi. Zbadajcie się oboje ;o
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

myszerr

User


Do³±czy³: 03 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-03-22, 08:53   

Wysadzę pociąg w powietrze i po śmierci Allah da mi 18 dziewic mmm :hyhy:
_________________
POLSKA DLA POLAKÓW !
 

ljuskrigare

User



Do³±czy³: 13 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-13, 21:08   

Jak jest prawiczkiem, to nie ma rozmyślań między czyimi nogami leżał wcześniej. Ale trzeba liczyć się z nieudolnością początkującego.
Zastoje w łóżku na tłumaczenie tego i owego zdecydowanie psułyby mi atmosferę, wolę jak wie co robić i jak mnie zadowolić.
_________________
Ołów łamie czaszkę, poczuj krew i klękaj,
Pamiętasz? Razem na zawsze, razem do piekła.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-04-14, 19:45   

Dziewice, bo tylko one nadajÄ… siÄ™ na ofiarÄ™ xD
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-04-20, 14:27   

Spotkanie prawiczka w moim wieku byłoby trudne, a spotkanie prawiczka, w którym zakocham się z wzajemnością już graniczy z cudem ;)
Dla mnie nie ma to większego znaczenia, jak kocham to liczy się teraźniejszość i przyszłość - nie przeszłość.
Ale jeżeli już miałabym wybór, wolałabym doświadczonego. Nie takiego, który zaliczał każdą chętną, ale takiego, który ma już jakieś pojęcie o seksie - w praktyce.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

Edyn

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-04-20, 19:30   

Ja osobiście wolałbym mieć do czynienia z dziewicą. Lepiej bym się czuł, gdybym wiedział, że jestem tym pierwszym pod tym względem.
_________________


Trudno jest powiedzieć akurat tyle, ile się chce powiedzieć.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-04-20, 19:33   

Edyn napisa³/a:

Lepiej bym się czuł, gdybym wiedział, że jestem tym pierwszym pod tym względem.


Ona też by się lepiej czuła gdyby wiedziała że też z nikim tego nie robiłeś a tak pewnie nie jest ;)

Nie rozumiem ludzi którzy wymagają nie mogąc nic równie cennego ofiarować.
 

peÅ‚naesencja  

User


ImiÄ™: is

Wiek: 31

Do³±czy³a: 20 Kwi 2010

Sk±d: wro

   

Wys³any: 2010-04-20, 23:13   

Kiedy para potrafi rozmawiać i mówić o swoich potrzebach seks przestaje być problemem.
Chociaż nie rozumiem już samego faktu wypytywania o wcześniejszych partnerów, ufasz osobie z którą jesteś więc nie ważne co było, z kim było ważne co jest teraz.
Wolę doświadczonych ;)
 

kapryśna

User



Do³±czy³: 03 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-04-21, 01:27   

peÅ‚naesencja napisa³/a:

Kiedy para potrafi rozmawiać i mówić o swoich potrzebach seks przestaje być problemem.


raczej kiedy potrafia swoje ustalenia wynikajace z romowy wprowadzic w zycie. gadac to sobie mozna, ale jak sie na tym konczy, to ciezko uniknac klapy.

peÅ‚naesencja napisa³/a:

Chociaż nie rozumiem już samego faktu wypytywania o wcześniejszych partnerów, ufasz osobie z którą jesteś więc nie ważne co było, z kim było ważne co jest teraz.


ufac to jedno, wiedziec to drugie. czasem moze sie ciagnac za czlowiekiem przeszlosc, ktora ciezko jest zaakceptowac. czasem partner mogl miec ryzykowne kontakty seksualne, wiec lepiej wiedziec w co sie pakujemy, bo tu tez chodzi o wlasne zdrowie.
i jest tez roznica miedzy pytaniem o to jak komus bylo z ex w lozku, a tymi pozwalajacymi dac pojecie o motywach postepowania w roznych sytuacjach.

co do tematu: wole doswiadczonych i w kwestiach seksualnych i w sprawach zwiazkow - zazwyczaj owocuje to wieksza swoboda w komunikacji.
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-06-08, 17:50   

Sam nie jestem doświadczony, więc wolałbym dziewicę. Warto poczekać na tą jedyną;)
¦mieszą mnie wasze posty na temat, kto jest lepszy w łóżku -czy facet doświadczony, czy prawiczek- wszystko zależy od faceta.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-06-08, 19:22   

Szczerze to ja wolałbym nie zmieniać obecnej partnerki, ale gdyby się stało inaczej to wolałbym już doświadczona dziewczynę (choć nie nadto). Jakoś sobie nie potrafię wyobrazić bym z perspektywy osoby doświadczonej miał czekać na decyzję dziewczyny o tym pierwszym razie. Zbyt duża presja. Jeśli byłbym prawiczkiem to nie zmieniałbym opcji, która zaistniała w moim życiu - ona dziewica, ja prawiczek.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-06-08, 19:31   

Doświadczonego.
Ja nie ogarniam prawiczków, naprawdę.
Miałam jeden kontakt seksualny z prawiczkiem i dla mnie nie było to komfortowe.
Może dlatego, że sama mam dość małe doświadczenie i wprowadzanie go w świat, w którym sama od bardzo niedawna się poruszam było trudne.
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com