Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-06-08, 19:36   

Jesli o mnie chodzi to raczej wolałbym doswiadczoną dziewczynę niż dziewicę... choć nie jest to koniecznym warunkiem...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

AsoniL  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³: 13 Cze 2010

Sk±d: ¦wiêtokrzyskie

   

Wys³any: 2010-06-13, 14:26   

A ja wolał bym dziewicę to niestety ostatnio mało spotykane zjawisko :zalamany:
_________________
http://w204.wrzuta.pl/aud...eczna_2011#none

http://pawnic14.wrzuta.pl..._bede_kawalerem
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-16, 19:17   

Ja wolałbym dziewice i nie wyobrażam sobie żeby dziewczyna która mi się podoba kochała się z jakimś ochlapusem opszczymurem, cwelem itp. Ona musi być tylko moja.
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-06-17, 06:52   

BartekTEO1908 napisa³/a:

Ona musi być tylko moja.



No, to życzę szczęścia.

BartekTEO1908 napisa³/a:

kochała się z jakimś ochlapusem opszczymurem, cwelem



W zdecydowanej większości idealne opisy byłych partnerów.
 

shesatanek  

Mega wymiatacz

O N A



ImiÄ™: Adolfa

Wiek: 59

Do³±czy³a: 01 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-08-05, 15:30   

Myślę, że nie miałoby to dla mnie znaczenia, jeżeli wpadłabym po uszy.

Przecież pierwsze pytanie jakie pada z ust, nie jest o te sprawy. No chyba, że się mylę. Nie mam doświadczenia w sprawach damsko-męskich .
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-05, 15:58   

Nie mam nic do prawiczków .
Oby pierwszy raz nie był z prawiczkiem, lepiej mieć doświadczonego partnera.
Jak to z facetami przy pierwszym razie bywa, szybko dochodzą, i chcą tylko siebie zaspokoić, po czym szybko zasypiają(przeczytałam tak w książce o inicjacji seksualnej, nie wiem do końca czy to prawda).
Natomiast doświadczony facet, już wie jak to jest i po pierwszym stosunku kobieta jest zadowolona.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-05, 17:06   

AnioÅ‚ek^^ napisa³/a:

i chcą tylko siebie zaspokoić, po czym szybko zasypiają(przeczytałam tak w książce o inicjacji seksualnej, nie wiem do końca czy to prawda).


Owszem. Zdarzają się przypadki, że mężczyzna po wytrysku może zasnąć, ale to nie jest uregulowane, że tak mają tylko ci co nigdy nie uprawiali seksu. Przecież wytrysk dla organizmu jest niczym bomba, zmiany jakie zachodzą. I organizm po może być "zmęczony".

A co do tego

AnioÅ‚ek^^ napisa³/a:

Natomiast doświadczony facet, już wie jak to jest i po pierwszym stosunku kobieta jest zadowolona.


To jedna będzie zadowolona, a druga nie. Bo jeśli się orientuje nie ma uniwersalnego sposobu zaspokojenia kobiety.

A co do tematu. Obojętnie mi jest czy będzie to dziewica czy kobieta, która ma za sobą swój pierwszy raz.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Setciu  

Stały User



Do³±czy³: 04 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-06, 07:16   

jaa wróce do tematu... Ale tak ogólnie to śmieszy mnie to że na takie tematy wypowiadają się jakies 13 :DAle nie wazne... mysle ze z dziewicą lepiej ze względów doznaniowych i uczuciowych(bo to prawda że faceci nie chcą brac czegoś po kims :)) To tyle.
 

MasterOfPuppets  

Wymiatacz

GET FUK!!!



Do³±czy³: 06 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-06, 09:02   

najlepiej dziewica, bo nie mam swiadomosci ze juz ktos z dziewczyna sex uprawial, ja mialem akurat szczescie i na dziewice trafilem.
mysle ze jakby nie byla dziewica to po paru stosunkach nie mialbym w podswiadomosci ze juz "uzywana" byla.
_________________
I'll never wait for the pain of death
With a bullet in my gun don't fuck over my shit
Can you hold my crazy as I go?
So fuck hypocrisy and fuck you too !

czy czlowiek z wlasnym zdaniem musi byc zawsze krytykowany i nienawidzony??
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-06, 09:05   

MasterOfPuppets napisa³/a:

mysle ze jakby nie byla dziewica to po paru stosunkach nie mialbym w podswiadomosci ze juz "uzywana" byla.


Przy czym facet, który ma dziewczynę nie patrzy na nią, że ją "używa", tylko że fajnie, wow, dziewica.
Ale jak juz laska owÄ… dziewicÄ… nie jest, to be, przechodzony towar itd.
Ech -.-
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-06, 10:39   

Setciu napisa³/a:

jaa wróce do tematu... Ale tak ogólnie to śmieszy mnie to że na takie tematy wypowiadają się jakies 13 :D



chłopie chodzisz od tematu do tematu w tym dziale i wszędzie piszesz to samo średnia wieku lat17 a że i są młodsi to forum zapewnia im wolność wypowiedzi tak ja mi czy Tobie. A po za tym nie jeden 13 może być bardziej doświadczony niż niejeden starszy wiekiem.

Ostia napisa³/a:

Przy czym facet, który ma dziewczynę nie patrzy na nią, że ją "używa", tylko że fajnie, wow, dziewica.
Ale jak juz laska owÄ… dziewicÄ… nie jest, to be, przechodzony towar itd.



Ostia ma racje facet to takie zwierze szuka dziewicy, znajduje jest trochę i potem od nowa cholera ja wiem że filozofa facetów to za młodu brać co dają a żenić się z dziewicą ale jak za młodu brał to co z Tymi dziewczynami na śmietnik? no ludzie albo jedna partnerka na całe życie albo nie wybrzydzać.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

MasterOfPuppets  

Wymiatacz

GET FUK!!!



Do³±czy³: 06 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-06, 13:48   

Ostia napisa³/a:

Ale jak juz laska owÄ… dziewicÄ… nie jest, to be, przechodzony towar itd.


nie o to mi chodzi, chodzi o to ze nie zabardzo chcialbym zaglebic sie w dziewczynie po kims, a jak juz sie rozdziewiczy swoja kobiete to ma sie pewnosc ze uprawialem z nia sex jako pierwszy, a jak nie jest dziewica no to trudno
_________________
I'll never wait for the pain of death
With a bullet in my gun don't fuck over my shit
Can you hold my crazy as I go?
So fuck hypocrisy and fuck you too !

czy czlowiek z wlasnym zdaniem musi byc zawsze krytykowany i nienawidzony??
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-08-06, 13:53   

MasterOfPuppets napisa³/a:

a jak juz sie rozdziewiczy swoja kobiete to ma sie pewnosc ze uprawialem z nia sex jako pierwszy


Dostaje siÄ™ za to jakiÅ› dyplom?


I przestańcie do cholery traktować kobiety jak przedmiot.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

WaleSystemKotku  

User

Bziuum ^^


ImiÄ™: Magda

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Gru 2009

Sk±d: z domu :)

   

Wys³any: 2010-08-06, 14:02   

najpierw szukacie dziewic potem je wykorzystujecie, porzucacie i potem wielkie zdziwienie, że dziewica to rzadki przypadek. A kto jest temu winien ? WY.
_________________
Gdy upadnę to się podniosę, otrzepie i pójdę dalej..:)
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-06, 14:07   

WaleSystemKotku napisa³/a:

najpierw szukacie dziewic potem je wykorzystujecie, porzucacie i potem wielkie zdziwienie, że dziewica to rzadki przypadek. A kto jest temu winien ? WY.



Eeee! A możesz nie generalizować ? dziękuję uprzejmie.
Jeśli dziewczyna idzie do łóżka z facetem (Twoje wykorzystanie) to jej sprawa. Więc te ostatnie zdanie jest do bani.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com