Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

niam  

Stały User



ImiÄ™: Katarzyna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 13 Maj 2013

Sk±d: Europa ¦rodkowa

   

Wys³any: 2014-07-28, 17:51   

Byłam bardzo ciekawskim dzieckiem. Rodzice opowiadali mi, że w sklepie potrafiłam wejść za ladę i wypytywać kasjerkę o wszystko. Mniej więcej w 6 roku życia zrobiłam się dosyć nieśmiała.
_________________
It's all anybody wants, right?
Clean slate, a new beginning.
Like that's gonna be any easier.
Ask the guy pushing the boulder up the hill.
Nothing is easy about starting over. Nothing at all.
 

Nikoz  

Stały User



ImiÄ™: Szymon

Wiek: 28

Do³±czy³: 17 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-07-30, 08:50   

byłem dzieciakiem którego wszędzie było dużo, psują ;) mówiąc wprost urwisem ;)
 

Nietykalna.  

Stały User



Wiek: 14

Do³±czy³a: 30 Lip 2014

Sk±d: Salvation

   

Wys³any: 2014-08-01, 18:49   

Bardzo ruchliwym a jednocześnie nieśmiałym
 

3dana  

Stały User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 30 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-01, 19:28   

byłam zawsze koleżeńska i trochę otyła i bawiłam się z różnymi ludźmi
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-08-01, 22:14   

Strasznie leniwym. Nawet sam nie chciałem się bawić tylko kazałem się innym bawić, grać na komputerze i tak dalej. :P

A drugiego dnia w przedszkolu rozwaliłem koledze głowę drewnianym klockiem ^^
_________________
#truestory
 

Mikami  

User



Wiek: 26

Do³±czy³a: 25 Lip 2013

   

Wys³any: 2014-08-01, 22:23   

Byłam grzecznym dzieckiem, taki typowy aniołek z blond loczkami. Zawsze była tylko babcia i babcia (rodzice wiecznie w pracy), no i pierwszy lepszy kontakt z dziećmi miałam w wieku 4 lat, kiedy to do domu obok wprowadziły się moje obecne przyjaciółki. Bycie jedynaczką jak i w pewnym sensie samotność sprawiły, że świetnie odnajdywałam się w świecie plasteliny i różnych małych figurek (ah... tak pokaźna kolekcja pokemonów xD). Nie byłam ruchliwa, nie lubiłam się uczyć, a w sklepie to trzymałam się zawsze babcinej spódnicy bo jak odeszła na krok to był mój ryk, że się zgubiłam. W ogóle to kochałam rozbierać lalki barbie na części pierwsze i je topić w misce xD
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2014-08-01, 22:35   

Dziwnym dzieckiem, nie lubianym i wyśmiewanym. Słusznie. Na szczęście, potem wziąłem się za siebie i obecnie samemu pogardzam takimi osobami.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

shayene  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Wrz 2012

   

Wys³any: 2014-08-04, 09:47   

Bardzo nieśmiałym, co zostało mi do dzisiaj.
Wyśmiewanym, także.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-04, 15:17   

Zależy kiedy. Do drugiej klasy podstawówki byłam wesołym, aktywnym dzieckiem, z różnymi pasjami i ogromną ciekawością świata. A od drugiej klasy podstawówki wszystko zaczęło się sypać, wpadłam w szpony samotności i z każdym rokiem było ze mną coraz gorzej.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-10-07, 17:58   

Z tego co pamiętam, byłam niezwykłą himerantką, nie lubiłam się czesać, myć ani chodzić w kapciach. Ale byłam samodzielna i śmiała, często rozweselałam innych, wydziwiając. Kochałam nade wszystko zwierzęta i piesze wycieczki po różnych zakamarkach gospodarstwa. Pamiętam, że każdy mój dzień był czymś wypełniony od świtu do nocy, a spałam krótko.
Wszystko to odziedziczyła po mnie córka, na szczęście śpi trochę dłużej niż ja:)
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

dinik

User


Wiek: 26

Do³±czy³: 07 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-11-08, 22:34   

Strasznie przeklinałem i byłem bardzo nadpobudliwy (nie, nie chory). Podobno ludzie się nie zmieniają, jednak w tej chwili jestem całkowitym przeciwieństwem siebie w wieku 6 lat :-P
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-11-09, 12:15   

Miałam okrągłą twarz i takie oczy, bardzo gniewne.A mama nie była mi w stanie zawiązać czapeczki.
Zawsze płakałam i byłam zazdrosna. Przemądrzała, zwykle mówiłam coś w takim stylu zarozumiałej dziewczynki, która obraca się na pięcie i pokazuje język.
Pamiętam, kiedy karmiłam tak gołębie, wafelkiem z loda, a był zakaz karmienia gołębi. Pokazałam mu wtedy język, właścicielowi.
To było całkiem niedawno. Wzięłam oczywiście tego gołębia ze sobą.
I taka byłam zawsze, te policzki i gniewne spojrzenie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Mr. Invisible

User



Wiek: 25

Do³±czy³: 18 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-18, 19:24   

Pamiętam, że zanim poszedłem do szkoły nie wychodziłem prawie w ogóle na dwór. Nie potrzebowałem towarzystwa, wystarczały mi encyklopedie i karton zabawek.
 

eden

User


Do³±czy³: 17 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-02-17, 12:09   

Ja podobno byłem pogodny, wesoły i nigdy nie kończyła mi się energia ;D
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-18, 09:54   Re: Jakim byÅ‚eÅ›/aÅ› dzieckiem ? ;>

kasiaaa napisa³/a:

wszedzie cie bylo pełno? a moze lubiałes/białas tylko swoje towarzystwo i kilka zabawek?

wypowiedzcie siÄ™


Ja bylam bardzo energicznym dzieckiem. Ponad to odwaznym - moglam isc od razu z obca mi osoba. Nieraz z mama do tej pory wspominamy, jak to ucieklam z Osierodka Zdrowia i poszlam do jednej Pani pograc na keyboardzie :D Kiedy cos mi nie pasowalo, wpadalam w histerie i ryczalam ile wlezie.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com