Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lombars

User


Do³±czy³: 21 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-21, 12:21   

Należałam do dzieci bardzo roztrzepanych, których wszędzie było pełno. Mimo, że bardzo dużo czasu spędzałam na podwórku to zawsze miałam czas na naukę. Pamiętam, że nigdy nie chodziłam spać po dobranocce ;) to były fajne czasy. Byłam takim małym łobuziakiem lubiącym naukę.
_________________
Najlepsze przemysłowe maszyny do szycia
 

Rosepha  

Stały User

rose



Wiek: 27

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-06-22, 15:52   

Byłam taką chłopczycą troszkę. Głównie dlatego, że w mojej okolicy nie miałam ani jednej koleżanki ;) Ciągle gdzieś ganiałam z chłopakami, pamiętam, że ciągle się ścigaliśmy na rowerach i łowiliśmy ryby, przez co zawsze mieliśmy później przechlapane, bo nie mogliśmy tego robić bez opiekuna :hyhy: Ogólnie gdy byłam mała uwielbiałam przedstawienia, gdy w podstawówce czy przedszkolu coś było organizowane to pierwsza leciałam, żeby wziąć w tym udział. Ciągle śpiewałam :-o , rysowałam wszędzie, gdzie się dało.. Na szczęście ze szkołą nie było problemów i w tym momencie ze spokojem czekam na wyniki z matur :P
 

beautiful pain  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 15 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-06-26, 15:37   

Byłam trochę niesfornym dzieckiem, ale za to jakim szczęśliwym! Pamiętam, że nie kręciły mnie lalki,czy inne dziewczęce zabawy. Wolałam raczej pokopać w piłkę z chłopakami, czy biegać po garażach...byłam chłopczycą nosiłam ogrodniczki i dżokejki. Pamiętam też jak razem z kolegami kradłam jabłka od sąsiada, który ciągle nas ganiał i skarżył na nas rodzicom. :D Obowiązkowo były zabawy na trzepaku i jazda na rowerze. Ulubiona bajka z dzieciństwa? Dragon Ball, to oczywiste. :-)
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-06-28, 23:06   

Grzecznym, kochanym, dobrze się uczącym, ideałem i marzeniem każdego rodzica.
I nadal tak mi zostało. :-)
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-29, 00:26   

Od urodzenia chory psychicznie - nieuleczalna choroba :/
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-30, 22:14   

¦licznym, milutkim i rozbrajającym, do dziś zostało, a jakże ;)
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2015-07-22, 15:48   

Nieustraszonym , takim małym samo nakręcającym się bączkiem, wiecznie w ruchu, i bardzo competitive. Na każde drzewo chciałam wejść najwyżej, przez każdy dół przeskoczyć, wszystkich prześcignąć, w każdej zabawie przewodzić. W domu mnie potrafiło cały dzień nie być, wciąż gdzieś się szwędałam i pamiętam do dziś jak wkurzali mnie rodzice moich małych towarzyszy, gdy wołali ich na obiad/kolację/spać. Nie to, że moim było wszystko jedno czy coś jem i gdzie jestem i kiedy wrócę. Ale już jako dziecko miałam sporo swobody. Mała wioska, jezdnia z małym natężeniem ruchu, o pedofilach nikt nie pomyślał, a mnie uważali za względnie mądre dziecko. Więc brykałam. Zaprzyjaźniałam się z każdym. Z sąsiadem w wieku mojej mamy (wyobraża sobie to ktoś dziś coś takiego?), ze starszą panią mieszkającą dwa domy dalej. Do obcych ludzi potrafiłam pójść, zapytać co robią i czy mają coś do zabawy. Parę lat później, jak dojrzewanie i ED zmieniło mnie zupełnie (przynajmniej tą pierwszą warstwę mnie, bo w środku wciąż byłam tamtą dziewczynką), strasznie żal mi było tamtej wesołej blondyneczki, że czas ją zabrał i na jej miejsce postawił jakąś smutną istotę, którą musiałam naprawić, by być teraz poniekąd większą wersją tego dziecka szczęścia. :P
 

jopik

User


Do³±czy³: 14 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-14, 13:32   

Ja byłem dość grzeczny no ale wiadomo że dzieci nieraz psocą :P
 

Milena1998  

User


ImiÄ™: Milena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 16 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-16, 16:09   

Jak byłam mała, to byłam bardzo ruchliwym dzieckiem, wszędzie było mnie pełno i rodzice musieli na mnie bardzo uważać. Zresztą do tej pory bardzo lubię ruch i najciężej mi było gdy w wieku 13 lat nagle wylądowałam na wózku inwalidzkim i byłam uzależniona od innych.
 

Tebartyes

User


Do³±czy³: 30 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-30, 08:44   

Ja zawsze się bawiłem lalkami jako chłopak to trochę było dziwne koledzy sie ze mnie śmiali ale jakoś z tego wyrosłem.
_________________
Polecam - drewniane domki dla lalek
 

¦wietlik  

User



Wiek: 25

Do³±czy³: 12 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-10-30, 22:55   

Przerażająco cichym.
 

Bezwet

Stały User



Wiek: 28

Do³±czy³: 10 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-11, 00:25   

Rodzice opowiadali, że jako dziecko byłem spokojny, zawsze szedłem grzecznie za rączkę, nie wyrywałem się, nie robiłem histerii, nie naciągałem ich na nic itd.
I w sumie ten spokój został mi do dzisiaj, może się walić, palić, a ja na tą pożogę spojrzę, przeanalizuję i jeśli uznam za potrzebne to, zareaguje, a jak moja reakcja nie jest potrzebna, to popatrzę i pójdę dalej. Chociaż przyznaję,że potrafię przy tym się zabawić, poimprezować, podrzeć się, zrealizować jakiś szalony i spontaniczny pomysł ale po jakims czasie znowu się wyciszam nabieram energii i od nowa :) W sumie gdyby przyjąć poglądy Junga można by stwierdzić, na podstawie powyższego opisu, że jestem introwertykiem ale jeśli już miałbym jakoś się zaklasyfikować wg. jego koncepcji to, jednak obstawiałbym ambiwertyka
 

Murri  

User



ImiÄ™: F.

Wiek: 17

Do³±czy³a: 08 Lis 2015

Sk±d: Zwölfaxing

   

Wys³any: 2015-11-11, 13:35   

Też byłam raczej spokojna. I bardzo słowna. Jeżeli się ze mną coś wynegocjowało, to trzymałam się warunków umowy. :f Ale z drugiej strony było też ze mnie wygadane i trochę rozpieszczone dziecko. Szybko nauczyłam się czytać i szybko wciągnęły mnie książki. Ale życie towarzyskie i kolegów na podwórku mimo wszystko miałam chyba więcej niż teraz. :wstyd:
_________________
Döden raffar å wäg alt hwad här achtas och älskas;
Döden sielfwer är Intet och gör all ting til Als-intet
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com