Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-12-05, 22:54   

Jestem całkowicie przeciwna jeździe samochodem po alkoholu. Powinny być bardzo surowe kary, w tym pieniężne, które byłyby dostosowane do wysokości zarobków. Nie ma usprawiedliwienia dla jazdy po pijanemu. Jeżeli ktoś wybiera się na imprezę i wie, że będzie pił - powinien trzymać się z daleka od samochodu i dojechać tam inaczej/poprosić kogoś trzeźwego o podwiezienie do domu lub organizatorów imprezy o przenocowanie.

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

moim zdaniem powinno być legalne prowadzenie pod wpływem nawet ogromnym wpływem. Dopiero powinno się bardzo srogo karać spowodowanie wypadku po pijanemu. Nawalisz sie i umiesz jezdzic? ok, nawalisz sie i spowodujesz wypadek? bezwarunkowe 10 lat pudla. Jesli ktos nie bylby pewny swoich sil po pijaku watpie zeby tyle ryzykowal



¯adne lata spędzone w więzieniu nie zwrócą życia osobom, które pijany kierowca zabije w wypadku.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-12-05, 23:57   

@up masz problemy z myśleniem? A ludzie się dziwia ze prawo jest poebane. To przez takich ludzi którzy nie potrafią myśleć ale stanowią większość wiec dyktuja warunki wszystkim - podobnie z posiadaniem broni. "¯adne lata spędzone w więzieniu nie zwrócą życia osobom, które pijany kierowca zabije w wypadku." skoro tak to może zabronić w ogóle samochodów? Jak myslisz? Wtedy zaden morderca nikogo nie przejedzie.
Jeszcze moznaby siekier zakazac przeciez tyle morderstw z ich udzialem popełniono, lepiej zapobiegac co nie?

PS ciekawe czy ktokolwiek przeczytał posta damn :-P

[ Dodano: 2015-12-06, 05:45 ]
Edit: aha nie zauważyłem posta tego miejscowego niedorozwoja philosophusa ale tego właściwie nie ma co komentować

[ Dodano: 2015-12-06, 05:55 ]
On by siÄ™ nawet tosterem pociÄ…l :-D
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

m0xel  

Stały User


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 26

Do³±czy³: 24 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-12-06, 10:12   

No właśnie - broń. Powiedzmy sobie szczerze - tu też by raczej nie było problemu DO CZASU aż ludzie by wypili czy zażyli jakieś narkotyki. Jeżdżę na dyskoteki do dużych miast i widzę co tam się po nocach czasami na mieście wyprawia jak pijana młodzież opija weekend, czy zbierają się lokalne grupy. Gdyby każdy z nich miał broń to jestem pewien, że po alkoholu nie panowali by nad sobą i zaczęli strzelać.

(¯eby nie było - ogólnie jestem za wprowadzeniem broni w Polsce, jednak to jest jedyny argument, który widzę jako "nie")

Tylko, że nad bronią jeszcze potrafimy zapanować po alkoholu, bo agresywnych jest jakiś mały odsetek ,większość po alkoholu jest spokojna - a nad zmniejszonymi zdolnościami do oceny odległości, czasu reakcji itd nie zapanujemy w żaden sposób, i całkiem możliwe, że spowodujemy wypadek. Pół biedy jak walniemy w drzewo, gorzej jak w gościa naprzeciwko, bo przyśniemy czy coś.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-12-06, 10:26   

Different napisa³/a:

philosophus napisa³/a:

nihilistka napisa³/a:

to faceci, później ogarniają niektóre sprawy, rozumiesz.



¦ciślej mówiąc to Different i tym podobne przygłupy



Dobra idź się powiesić stulejo :-D



Już się popisałeś nie tylko swoimi postami i zainteresowaniami ale nawet skarbówka przyznał ci "virtuti cebulari" za chwalenie się pieniędzmi, a teraz:

Different napisa³/a:

Nie ukrywam zdarzyło mi się pare razy jechać na bani,



więc lepiej będzie jeżeli to ty się powiesisz zanim przez swoją głupotę kogoś zabijesz.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-12-06, 12:15   

philosophus napisa³/a:

Different napisa³/a:

philosophus napisa³/a:

nihilistka napisa³/a:

to faceci, później ogarniają niektóre sprawy, rozumiesz.



¦ciślej mówiąc to Different i tym podobne przygłupy



Dobra idź się powiesić stulejo :-D



Już się popisałeś nie tylko swoimi postami i zainteresowaniami ale nawet skarbówka przyznał ci "virtuti cebulari" za chwalenie się pieniędzmi, a teraz:

Different napisa³/a:

Nie ukrywam zdarzyło mi się pare razy jechać na bani,



więc lepiej będzie jeżeli to ty się powiesisz zanim przez swoją głupotę kogoś zabijesz.



Ja nie mam problemów psychicznych w porównaniu do Ciebie, czuję się szczęśliwy i życie mnei cieszy, więc nie mam powodów do targnięcia się na własne życie :-D

A co ból dupy masz, wysłać Ci jakieś PLNy na bułke, a może na linę na której się 'pohuśtasz' :-D ?

Uczciwie zarobione to siÄ™ chwalÄ™ :-P
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-12-06, 12:43   

Different napisa³/a:

czuję się szczęśliwy i życie mnei cieszy,



Cóż, jak mniemam to wszystko powodowane niewiedzą, w tym brakiem głęboko pojętej samoświadomości.

Different napisa³/a:

czuję się szczęśliwy i życie mnei cieszy



Dobrze wiemy, że miernikiem szczęścia nie są pieniądze, czy te małe dobra doczesne typu samochód, czy zegarek. Albo nawet obejrzany kolejny śmieszny filmik w Internecie, powodujący być może chwilową uciechę.
Ale jeżeli to nazywasz swoim szczęściem, to się lepiej do tego nie przyznawaj.
Acz, doceniamy także to, iż zajmują cię niekiedy rozważania natury czasu, co prawda nieudolne dość, jednakże jakieś.
I uświadom sobie każdy tu uczciwie zarabia pieniądze, nie chwaląc się przy tym.
Wiele osób nosi także na swych zacnych dłoniach zegarki i jeździ samochodem.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-12-06, 12:48   

Nie napisałem, że powodem dla którego cieszę się życiem są pieniądze, samochód czy zegarek - naucz się czytać moja droga :-D
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-12-06, 13:11   

Nie? A sprawiasz wciąż takie wrażenie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-12-06, 13:19   

Bo na forum nie opisuje tak przesadnie swojego życia uczuciowego, towarzyskiego czy rodzinnego jak pieniądze i samochody :-D więc jesteś w błędzie
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-12-06, 16:30   

Different napisa³/a:

Ja nie mam problemów psychicznych w porównaniu do Ciebie,



Ja mam problemy z depresją które się dzięki medycynie łatwo leczy, ty masz problem z tym że jesteś głupkiem, a na to nie ma lekarstwa, więc ci nie zazdroszczę. Poza tym to jesteś kawał chama.

Different napisa³/a:

Uczciwie zarobione to siÄ™ chwalÄ™ :-P



Ciekawy pomysł żeby chwalić się pliczkiem banknotów. Pochwal się jeszcze tym że masz podłogę w domu- będzie to równie sensowne.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-12-06, 16:33   

Chwalę się tym, że jestem oszczędny. Nie jeden głupek w moim wieku wydałby to na papierosy, alkohol czy inne zbędne rzeczy :-D


philosophus napisa³/a:

Poza tym to jesteś kawał chama.



A to gdzieś już słyszałem :-)
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-12-06, 16:59   

Wspaniałe osiągnięcie. Być odrobinę mniej głupim niż ostatni śmieć :]
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-12-06, 17:02   

Czyli co Ty wydajesz każde oszczędności na sznurek do huśtania, ale tak mało zarabiasz/dostajesz kieszonkowego, że nie starcza Ci na jakiś porządny i próby odejścia z tego świata kończą się fiaskiem, to jak pożyczyć Ci na dobrą linę "do huśtania" ;) ?
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-12-06, 17:08   

Masz błędne dane, nigdy nie popełniłem próby samobójczej, a i użyłbym jak już innych metod.

Widzisz Diff, różnica między nami jest między innymi taka, że ty cieszysz się jak ten osioł że jesteś odrobinę mądrzejszy od skończonego debila, a ponieważ niewiele rozumiesz to nie wiesz co tracisz, więc jesteś szczęśliwy, ale zarazem twoje życie jest przeubogie i może się nagle skończyć za jednym aktem twojej głupoty, jak ta do której się przyznałeś powyżej.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-12-06, 19:41   

Nie ma co tu pisać większość juz niestety odpowiednio urobiona ale ten philosophus to już przegięcie skąd się takie coś wzięło bo nie wierzę że można równocześnie interesować się filozofią i być takim zjeb.em

krul, bardzo brzydko i nieładnie jest tak wyzywać kogoś, nawet w internetach. dlatego cichutko, bo jeszcze jeden raz i będzie ostrzeżonko:3//mm
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com