Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-12-06, 20:31   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

ciekawe czy ktokolwiek przeczytał posta damn


Ja spróbowałem - pierdoły jak zwykle. :]
Na dodatek niechlujnie napisane, no i brak akapitów...
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-12-07, 13:17   

$karbówka napisa³/a:

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

ciekawe czy ktokolwiek przeczytał posta damn


Ja spróbowałem - pierdoły jak zwykle. :]
Na dodatek niechlujnie napisane, no i brak akapitów...



Czyli standard, uniosła się, chciała zabłysną i nie wyszło :zalamany:
 

Jetson

Wymiatacz



Do³±czy³: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2015-12-07, 14:11   

Haha, za każdym razem, gdy wydaje mi się, że to forum mnie już nie może zadziwić, okazuje się, że jednak może. :-D
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-12-07, 14:54   

Dżizas, mam nadzieję, że ani ja, ani moi najbliżsi nie znajdziemy się nigdy w polu rażenia takiego kretyna.
_________________
meow
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-12-07, 15:55   

philosophus napisa³/a:

Widzisz Diff, różnica między nami jest między innymi taka, że ty cieszysz się jak ten osioł że jesteś odrobinę mądrzejszy od skończonego debila, a ponieważ niewiele rozumiesz to nie wiesz co tracisz, więc jesteś szczęśliwy


Uśmiałam się, zrobiłeś mi dzień Philo :D

Diff zrobił bardzo brzydko i nieładnie, że jeździł po alko. Dzięki Bogu, nic się stało, dlatego teraz ma okazję, żeby zastanowić się, czy ma faktycznie tyle szczęścia, żeby odważyć się na to jeszcze raz. Może już mu się nie udać. I te swoje pliczki, które wymiętosił już do granic możliwości przy produkcji tych wszystich zdjęć, które mieliśmy okazję oglądać, wyłoży za karę. Zapewne jeszcze mu zabraknie, dlatego o tych swoich Malediwach będzie mógł zapomnieć na najbliższą dekadę. Później będzie stary i brzydki, i nie będzie miał po co tam się wybierać:D
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Jimmy

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2015

Sk±d: Dublin

   

Wys³any: 2015-12-07, 17:04   

Za jazdę po pijaku należy się wpier*** i do lochu.
Kilka lat temu dostałem się pod auto, którego kierowca zapewne był na bani, gdyż nawet się nie zatrzymał.
Od dawna wiadomo, że alkochol wpływa na zachowanie ludzi.. nawet gdy czują się na siłach.
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-12-07, 18:31   

Jimmyblack napisa³/a:

Kilka lat temu dostałem się pod auto, którego kierowca zapewne był na bani, gdyż nawet się nie zatrzymał.

To był Diff.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-12-07, 19:19   

$karbówka napisa³/a:


Jimmyblack napisał/a:
Kilka lat temu dostałem się pod auto, którego kierowca zapewne był na bani, gdyż nawet się nie zatrzymał.
To był Diff.


no, a później opowiada, że zna swoje możliwości xD
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-12-07, 22:28   

$karbówka napisa³/a:

Jimmyblack napisa³/a:

Kilka lat temu dostałem się pod auto, którego kierowca zapewne był na bani, gdyż nawet się nie zatrzymał.

To był Diff.



Tak było

:-D


PS napiszcie jeszcze pare postów żeby mój temat był na topie i więcej osób się w niego wkręciło xD
 

tygryss

User


Do³±czy³: 27 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-12-07, 23:16   

Gorzej jak za kierownicę po pijaku siadają początkujący kierowcy, którzy jeszcze niezbyt dobrze potrafią jeździć nawet na trzeźwo. Co nie zmienia oczywiście faktu, że nikt nie powinien prowadzić po alkoholu.
 

Blejzin

User


Do³±czy³: 15 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-12-08, 00:15   

Brzydzę się takimi ludźmi, mieszkam blisko ruchliwej drogi, jedna z głównych w moim powiecie i bardzo czesto jadąc do szkoły albo w weekend (niedaleko mnie jest też pewien klub typu manieczki) to widzę jakieś wypadki, prokuratora, sporo policji... Takich ludzi powinno się bezwzględnie zamykać, niech ochłoną może cośz tego wyniosą na przyszłość zanim zabiją kogoś na swej drodze
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-12-08, 15:51   

Sądzę, że jazda po pijaku to haniebny czyn, i frajerstwo przede wszystkim.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Sumire  

User


ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 12 Gru 2015

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2015-12-14, 19:03   

Na głupotę nie ma usprawiedliwienia. Sama dość sceptycznie podchodzę do spożywania alkoholu. Uważam, że jeżeli wyznaczyli jakieś zasady, w tym nie wsiadanie po spożyciu alkoholu za kierownicę, to powinniśmy te zasady przestrzegać. To jest dla naszego i innych bezpieczeństwa. To, że czujemy się na siłach wsiadając do auta, nie znaczy, że będziemy tak samo czuć się, po kilkunastu minutach jazdy. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak zareaguję nasz organizm. Dlatego też, nie powinniśmy narażać się na niebezpieczeństwo.
_________________
''¬le mnie w złych ludzi tłumie,
PÅ‚aczÄ™, a oni szydzÄ…;
Mówię, nikt nie rozumie;
WidzÄ™, oni nie widzÄ…!''
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-12-16, 20:01   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Nie ma co tu pisać większość juz niestety odpowiednio urobiona ale ten philosophus to już przegięcie skąd się takie coś wzięło bo nie wierzę że można równocześnie interesować się filozofią i być takim zjeb.em



Hmm, może byś wpierw uzasadnił palancie. Sam upraszczasz aż zęby bolą i jest dobrze, a jak ja z myślą o skończonych debilach, których tu jak widać nie brakuje, podam kilka podstawowych faktów, to uważasz to za przejaw bycia debilem?

Ja się pytam, kto tu jest głupi: ten kto upomina debila, czy ten który twierdzi że debili nie powinno się powstrzymywać przed stwarzaniem zagrożenia?

Nie odnosiłem się w żadnym momencie do tego jak należy zapobiegać zjawisku jazdy pod wpływem. Ty się opowiedziałeś za wariantem wyłącznie represyjnym. Nie jest zły, bo przy takiej perspektywie nikt rozsądny po prostu po pijaku nie wsiądzie za kierownicę, w obawie przed represjami (które teraz także są, z tym że może za małe). Natomiast sam się zastanów: jeżeli i tak masz i musisz mieć na drogach ludzi którzy nadzorują ruch to czy głupotą nie byłaby rezygnacja z kontroli trzeźwości kierowców, skoro nie ma żadnej gwarancji że ktoś kto nie jest świadom co robi nie zaryzykował, albo mu się omsknęła liczba wychylonych kieliszków?

Model represyjny i leseferyzm są dobre tam gdzie koszty kontroli są duże, a nie tam gdzie praktycznie żadne. Kontrola trzeźwości to nie urząd skarbowy.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

szarmancki  

User


Do³±czy³: 13 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-13, 19:31   

A ja uważam, że pijani powinni być traktowani jako potencjalni zabójcy. Co prawda alkohol odpowiada tylko za ok 10% wszystkich wypadków, to mimo wszystko zniwelowanie tego zjawiska do 1% spowoduje, że dużo ludzkich istnień będzie dalej wśród nas. Piłeś? Nie jedź. Tak trudno to zrozumieć?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com