Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomnia貫 has豉?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo嗆

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!

Do陰czy豉: 07 Maj 2010

Sk康: Den Haag / Rijswijk

Wys豉ny: 2010-05-09, 11:39   Re: Je郵i chodzi o wzw鏚...

no-algebra napisa/a:

Zawsze du穎 czasu sp璠za豉m w towarzystwie ch這pak闚, jako z ch這pakiem 豉twiej jest mi si dogada ni z dziewczyn. Ostatnimi czasy zwr鏂i豉m uwag na bardzo istoty szczeg馧, dla ch這pak闚 jak wywnioskowa豉m bardzo wstydliwy. Polega on na tym, 瞠 gdy ch這pak ma wzw鏚 (pewne rzeczy wida- m闚i, o ch這paku w spodniach oczywi軼ie) to czuje si on nie zbyt komfortowo. Tzn. wstydzi si... Zupe軟ie tego nie rozumiem: dlaczego?
`Ch這paki uwa瘸j, 瞠 dziewczyna nie zrozumie, wy鄉ieje go czy co?

[ Dodano: 2010-05-08, 13:00 ]
No prosze... nawet z tego co widz, nawet na forum nikt nie chce si na ten temat wypowiedzie... i wci捫 nie rozumiem czemu? :niepewny:

Czyli twierdzisz, ze nie czulabys sie niezrecznie gdyby wszyscy naookolo widzieli, ze leje Ci sie z majtek z podniecenia? Bo to odpowiednik meskiego wzwodu- gotowosc do podjecia stasunku. Masz nerwy kobieto.

no-algebra  

Wymiatacz

no-algebra

Imi: Kinga

Do陰czy豉: 19 Mar 2010

Sk康: Ko?skie

Wys豉ny: 2010-05-18, 17:31   

Cytat:

Czyli twierdzisz, ze nie czulabys sie niezrecznie gdyby wszyscy naookolo widzieli, ze leje Ci sie z majtek z podniecenia?

aale no je郵i o mnie chodzi to ju inna sprawa... :niepewny:

lgtk  

Hiper wymiatacz

Imi: Adam

Do陰czy: 31 Pa 2009

Wys豉ny: 2010-05-22, 09:28   

No te nie bardzo si z tym czuje ale mam szerokie spodnie i nie za bardzo to wida wi璚 id przed siebie i zaraz po k這pocie

Isair  

VIP

Arcykap豉n

Do陰czy: 12 Maj 2010

Wys豉ny: 2010-05-22, 09:35   

Tak m篹czy幡i troch boj si, 瞠 kto zobaczy ich reakcj. Czasem zdarza si te, 瞠 do erekcji dochodzi bez powodu a przynajmniej my sobie nie u鈍iadamiamy tej przyczyny.

Karol95  

User

Odkurzacz!

Imi: KKK

Do陰czy: 26 Sty 2010

Wys豉ny: 2010-06-07, 22:47   

no-algebra napisa/a:

a co czujecie gdy wam stoi? :-P taka dygresja troszeczk

ehhh ja sie czuje bardzo niekomfortowo.. szczeg鏊nie w szkole lub ko軼iele ;|

madeinchina  

User

Do陰czy豉: 01 Cze 2010

Sk康: z piwnicy u dziadka

Wys豉ny: 2010-06-23, 11:09   

Karol95 napisa/a:

ko軼iele

Co Cie podnieca w ko軼iele ?

KicK  

User

samotek .

Imi: Da .

Do陰czy: 02 Cze 2010

Wys豉ny: 2010-06-23, 11:30   

Cytat:

Nic go mo瞠 nie podnieca . o tym rozmowa 瞠 unosi si w nieodpowiednim momencie lub miejscu .

Karol95  

User

Odkurzacz!

Imi: KKK

Do陰czy: 26 Sty 2010

Wys豉ny: 2010-06-24, 14:18   

Cytat:

No chyba nie ksi康z ?
Poprostu... przychodz takie my郵i i o tym sie nie dyskutuje..

mru  

Wymiatacz

o weso造m wydechu.

Imi: srola

Do陰czy豉: 13 Kwi 2009

Sk康: Sce

Wys豉ny: 2010-07-05, 20:51   

Mo瞠 to g逝pie pytanie, ale dzieje si czsami tak 瞠 macie wz鏚 bez wi瘯szego powodu ? Czy zawsze musicie my郵e, o czym o mo瞠 Was podnieci ? :niepewny:

Nigdy w 篡ciu nie spotka豉m si z wy鄉ianiem ch這paka, kt鏎y mia wzw鏚 :-) raz kolega powiedzia potajemnie kumplowi o "namiocie" , ale nie przypominam sobie sytuacji, 瞠by kto si z kogo 鄉ia, bo przede wszystkim nie ma z czego (?)
Mimo wszytsko nie dziwi mnie fakt, 瞠 mo瞠 by to kr瘼uj帷e, poniewa jest to sytuacja do嗆 intymna. Mo瞠 por闚nanie z kapaniem z majtek by這 przesad, ale jestem w stanie zrozumie ch這pak闚 :-)

P.S. Jimmy FoX, napisa貫, ze dzisiaj jest taka mlodzie i zalecias這 mi to moj babci Teni :hyhy:
Wiem, 瞠 nie jest to na temat, ale m這dzie jest taka jaka by豉, czasy si zmieni造 :)

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.

Do陰czy豉: 12 Gru 2010

Wys豉ny: 2010-12-16, 20:49   

Podobnie jak autorka, cz瘰to przebywam w towarzystwie ch這pak闚 i oni ju si do mnie przyzwyczaili, wi璚 mniej ich to kr瘼uje. Ale, szczerze, nie dziwie si, Wam, 瞠 tak to traktujecie.
Wiele dziewczyn (i ch這pak闚 ) jest nie dojrza造ch pod tymi wzgl璠ami i wol Ci wy鄉ia, a gdy im sie co podobnego przytrafi, "id pop豉ka w k徠" ( nie ura瘸j帷 nikogo ) .

CwPawcio  

User

Do陰czy: 21 Gru 2010

Wys豉ny: 2010-12-21, 15:52   

Wstydzimy si, gdy boimy si, ze nasz wysmieja

Ja dam przyklad

W klasie mam taka osobe, chlopaka, ciagle stoi mu.... Ciagle poprawia sobie, ustatnie mu nawet jak dostanie 5 z matematyki, no i wszyscy sie smiejaa...

Pokrak  

Sta造 User

Illuminatus

Do陰czy: 27 Wrz 2009

Wys豉ny: 2010-12-21, 16:00   

Cytat:

Wstydzimy si, gdy boimy si, ze nasz wysmieja

Ja dam przyklad

W klasie mam taka osobe, chlopaka, ciagle stoi mu.... Ciagle poprawia sobie, ustatnie mu nawet jak dostanie 5 z matematyki, no i wszyscy sie smiejaa...

Czasem podnieca ludzi stosunek, czasem przemoc, a czasem 5'tka z matematyki.

Everthus  

Pogromca post闚

Do陰czy: 18 Gru 2010

Wys豉ny: 2010-12-21, 17:54   

Pokrak napisa/a:

Czasem podnieca ludzi stosunek, czasem przemoc, a czasem 5'tka z matematyki.

Dok豉dnie, gusta i podniety s r騜ne :)
Od siebie dodam, 瞠 czasem mam wzw鏚 np w autobusie, czy jak sobie pomarz patrz帷 na fajn profesork <3
W sumie nam niedu穎 potrzeba, facet w normalnych warunkach mo瞠 mie wzw鏚 prawie natychmiast, nawet nie trzeba nic wyobra瘸, czasem zwyk造 przypadkowy dotyk czego wystarczy.
Dziewczyny tego nie zrozumiej, bo z wyj徠kiem nimfomanek i niekt鏎ych obdarzonych ogromnym temperamentem dziewczyn potrzebujecie naprawd silnych bod嬈闚 do podniecenia imho (pieszczot, mega przystojniaka etc)

Einmana  

Pogromca post闚

Do陰czy豉: 12 Pa 2010

Wys豉ny: 2010-12-21, 22:05   

Cytat:

Dziewczyny tego nie zrozumiej, bo z wyj徠kiem nimfomanek i niekt鏎ych obdarzonych ogromnym temperamentem dziewczyn potrzebujecie naprawd silnych bod嬈闚 do podniecenia imho (pieszczot, mega przystojniaka etc)

Co w tym jest. ;D
Chocia ja jestem wyrozumia豉 dla facet闚.

Pokrak  

Sta造 User

Illuminatus

Do陰czy: 27 Wrz 2009

Wys豉ny: 2010-12-22, 08:53   

Cytat:

To pisa豉 jaka dziewczyna?
To zatem kobieto! Wiesz, 瞠 dziewczyny maj kila stref erogennych(m篹czy幡i r闚nie) czasem wystarczy podmuch wiatru czy zmiana temperatur by kobiecie podwy窺zy這 si libido.
Wszystko zale篡 od wyobra幡i i fantazji danej osoby. Owego czasu widzia貫m reporta o kobiecie kt鏎a podnieca豉 si bardzo cz瘰to i bardzo szybko. Osi庵a豉 przy tym ponad 100(!) orgazm闚 dziennie! Ba! nawet si nie dotyka豉 nigdzie! J te nazwiesz nimfomank? Ka盥 kobiet, kt鏎a lubi seks? Dobra wym闚ka na to, 瞠 nikt nie chce przespa si z Tob.

Forum m這dzie穎we e-Mlodzi.com