Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomnia貫 has豉?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo嗆

Everthus  

Pogromca post闚

Do陰czy: 18 Gru 2010

Wys豉ny: 2010-12-22, 13:52   

Pokrak napisa/a:

To pisa豉 jaka dziewczyna?

To pisa貫m ja. Facet. I jak si okazuje mia貫m racj, bo nie powali貫 mnie 瘸dnymi argumentami - uwa瘸sz, 瞠 kobiety si szybko podniecaj, bo obejrza貫 reporta o jednej kobiecie w tv? Tak, ale nie zwa豚ym jej nimfomank, tylko chor na rzadk chorob. Nie nadaje si do uog鏊niania.

Pokrak napisa/a:

czasem wystarczy podmuch wiatru czy zmiana temperatur by kobiecie podwy窺zy這 si libido.

Podmuch wiatru mo瞠 co najwy瞠j spowodowa, 瞠 sutki stwardniej, chyba masz niewielkie poj璚ie o tym co to jest libido.

Einmana  

Pogromca post闚

Do陰czy豉: 12 Pa 2010

Wys豉ny: 2010-12-22, 15:39   

Cytat:

J te nazwiesz nimfomank? Ka盥 kobiet, kt鏎a lubi seks?

Yyy, ja tak. Dlaczego? Bo ta panna mia豉 bardzo chorobliwie wzmo穎ne libido, jak ka盥a przeci皻na nimfomanka. No, ale mniemam, 瞠 skoro u篡wasz tego terminu, znasz jego znaczenie?
Poza tym libido, a chorobliwie zaburzone libido, to co innego. Bo nimfomanka, to nie panna, kt鏎a sypia z kim popadnie, a panna, kt鏎ej libido jest chorobliwie zawy穎ne, kt鏎ego aktywno嗆 i zaspokojenie potrzeb uniemo磧iwia normalne funkcjonowanie. Tak aby upro軼i - co jak seksoholizm.

Wafel  

User

Do陰czy: 22 Gru 2010

Sk康: Bytom

Wys豉ny: 2010-12-22, 23:48   

Moje zdanie w tej kwestii jest nieco inne, ni Wasze tolerancyjne posty. Uwa瘸m, 瞠 zw鏚 w nieodpowiednim miejscu nie jest niczym normalnym. Trzeba umie si kontrolowa. Osobi軼ie, nie mam problem闚 z niekontrolowanym wzwodem. Takie zdarzenie mo瞠 zainicjowa niekomfortow sytuacje. Uwa瘸m, 瞠 takie zdarzenie jest problemem, a nie niczym normalnym. Raczej nie wy鄉ia豚ym kolegi, gdybym zobaczy co takiego, raczej stara豚ym si udawa, 瞠 nie widz albo jako zasugerowa, 瞠by to ukry.

dzilu96  

Pogromca post闚

Imi: Piter

Do陰czy: 03 Pa 2010

Sk康: Stara stolica

Wys豉ny: 2010-12-23, 09:15   

W鈔鏚 koleg闚 nie mam nigdy wzwodu (to chyba ca趾iem normalne).

Jednak, kiedy si przytulam z dziewczyn, czy trzymam j na kolanach to jednak fiutek podnosi si. Mnie to nie przeszkadza, a dziewczyna cz瘰to si u鄉iecha :D. Mo瞠 to pow鏚 tego, 瞠 prawie w og鏊e si nie masturbuje (walcz ze sob), ale z wora mi to. Ciesz si w og鏊e, 瞠 mam ten wzw鏚 i kiedy b璠 w stanie zaspokoi moj kobiet (瘸dn znowu nimfomank - nie mam zamiaru za篡wa wiagry czy jakich tam 鈔odk闚 wspieraj帷ych seks).

Pokrak  

Sta造 User

Illuminatus

Do陰czy: 27 Wrz 2009

Wys豉ny: 2010-12-23, 12:14   

*pad na twarz tarzaj帷 si ze 鄉iechu po dywanie*
Cz這wieku, jeste moim mistrzem!

Cytat:

W鈔鏚 koleg闚 nie mam nigdy wzwodu (to chyba ca趾iem normalne).

Jednak, kiedy si przytulam z dziewczyn, czy trzymam j na kolanach to jednak fiutek podnosi si. Mnie to nie przeszkadza, a dziewczyna cz瘰to si u鄉iecha :D. Mo瞠 to pow鏚 tego, 瞠 prawie w og鏊e si nie masturbuje (walcz ze sob), ale z wora mi to. Ciesz si w og鏊e, 瞠 mam ten wzw鏚 i kiedy b璠 w stanie zaspokoi moj kobiet (瘸dn znowu nimfomank - nie mam zamiaru za篡wa wiagry czy jakich tam 鈔odk闚 wspieraj帷ych seks).

B璠 si teraz 鄉ia do przysz貫go roku!
"Fiutek" Rox!

dzilu96  

Pogromca post闚

Imi: Piter

Do陰czy: 03 Pa 2010

Sk康: Stara stolica

Wys豉ny: 2010-12-23, 13:38   

Pokrak napisa/a:

B璠 si teraz 鄉ia do przysz貫go roku!
"Fiutek" Rox!

Niez貫 masz poczucie humoru, fiutek to fiutek, niekoniecznie chu* czy ku*as.

Everthus  

Pogromca post闚

Do陰czy: 18 Gru 2010

Wys豉ny: 2010-12-23, 13:55   

Pokrak napisa/a:

Moje zdanie w tej kwestii jest nieco inne, ni Wasze tolerancyjne posty. Uwa瘸m, 瞠 zw鏚 w nieodpowiednim miejscu nie jest niczym normalnym. Trzeba umie si kontrolowa. Osobi軼ie, nie mam problem闚 z niekontrolowanym wzwodem. Takie zdarzenie mo瞠 zainicjowa niekomfortow sytuacje. Uwa瘸m, 瞠 takie zdarzenie jest problemem, a nie niczym normalnym. Raczej nie wy鄉ia豚ym kolegi, gdybym zobaczy co takiego, raczej stara豚ym si udawa, 瞠 nie widz albo jako zasugerowa, 瞠by to ukry.

Uhm... tak, najlepiej mie jakie problemy ze sob, bo normalna naturalna reakcja organizmu si uruchomi豉? Nie lepiej to obr鏂i w 瘸rt, czy ola? Nie, trzeba prze篡wa, kontrolowa :mrgreen:
Nazwa豚ym ciebie sztywniakiem, odpowiednikiem Monka, co ma wszystko pouk豉dane, ale sztywniak to z貫 s這wo :)

lotion

Sta造 User

Do陰czy: 29 Gru 2010

Wys豉ny: 2011-01-01, 21:46   

Tak jak nie idziesz na basen z popdask kt鏎a wypada ci z majtek i krwawi po nogach, tak nie wypada obnosi si z erekcj. To po prostu niesmaczne. Tak to jest naturalne, jak kupa rzygi krew i inne. Zgadzam si z Waflem.
widok ojca z wzwodem wielkim jak lufa czo貪u kiedy w telewizji biegn laski w stanikach, jest dla was normalny. Dla mnie nie. To obrzydliwe. Troch prywatno軼i.

Capolous  

Mega wymiatacz

Do陰czy: 01 Lis 2010

Sk康: Warszawa

Wys豉ny: 2011-01-02, 02:57   

Nie no ludzie bez przesady. Wafel, kurde we troch na wstrzymanie. Brak kontroli nad sob nie oznacza braku przypadkowego wzwodu, ale na przyk豉d masturbacja przy ka盥ym wzwodzie. Potarcie, jakie s這wo czy nawet nic, tak ot o prostu co mo瞠 wywo豉 wzw鏚. Je瞠li ty to potrafisz opanowa to ci zazdroszcz, ale nie uwa瘸m ludzi za nienormalnych, kt鏎zy maj przypadkowe wzwody penisa w ci庵u dnia. :facepalm:

lotion

Sta造 User

Wys豉ny: 2011-01-02, 15:09   

no tak s wzwody niekontrolowane, ale... no nie wiem ile macie lat, ja raczej przebywam z facetami kt鏎zy z wiekiem powoli to opanowali i hormony w nich nie buzuj :P w gimnazjum to to mo瞠 jeszcze by zabawne?

Capolous  

Mega wymiatacz

Wys豉ny: 2011-01-02, 19:01   

Lotion, na pewno z wiekiem (po jakiej granicy wiekowej) poziom hormon闚 zaczyna spada a przez to maleje ilo嗆 wzwod闚.

lotion napisa/a:

w gimnazjum to to mo瞠 jeszcze by zabawne

a to niby dalczego? Dlaczego w gimnazjum ma by to 鄉ieszne? Dlaczego w og鏊e wzw鏚 penisa w miejscu publicznym co jest normalne ma by 鄉ieszny? Ja tego nie rozumiem :-/

lotion

Sta造 User

Wys豉ny: 2011-01-02, 20:41   

Mnie to nigdy nie 鄉ieszy這. Ale tutaj m這dsze osoby m闚i 瞠 "ahaha koledze w szkole stan掖" wi璚 mo瞠 ich to bawi :wstyd:

Capolous  

Mega wymiatacz

Wys豉ny: 2011-01-03, 10:02   

lotion napisa/a:

]Ale tutaj m這dsze osoby m闚i 瞠 "ahaha koledze w szkole stan掖"

nie, nie, nie. M闚i, 瞠 tak mo瞠 si zdarzy

kondziu133  

User

Do陰czy: 11 Sty 2011

Wys豉ny: 2011-01-11, 21:40   

zdaza sie to jest normalne :]

BB.  

Wymiatacz

la rage des gens

Imi: Buffalo Soldier

Do陰czy: 08 Lis 2010

Sk康: w?ciek?o?? ludzi?

Wys豉ny: 2011-01-11, 21:46   

Nie no, to jest normalne, lecz bardzo wstydliwe jakby nie patrze, rozumiecie?

Nie raz tak mia貫m, 瞠 na jaki imprezach by造 bli窺ze kontakty to wiadomo jak sie ko鎍zy, czasem nawet kopulacj (nie wiem czy dobrze pisze).
http://img207.imageshack....honsideway1.gif

Forum m這dzie穎we e-Mlodzi.com