Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Matt19  

Stały User

Skandalista ;)



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 24

Do³±czy³: 05 Sie 2016

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2018-06-07, 22:55   Jestem chudy

Ludzie ciągle dowalają że jestem za chudy mam 177 cm wzrostu i 52 kg wagi i mam 18 lat. Rok temu wygrałem walke z rakiem dwunastnicy. Przez tego pieprzonego raka i chemie schudłem ok 15 kg. Wtedy ważyłem ok 45 kg. Przytyłem ale powyżej tych 52 kg nie mogę dalej przytyć. Chce przytyć ale nie moge. A ludzie ciągle walą jakieś teksty na temat mojej figury. Ponad to mam jeszcze dużą i wodoczną blizne na brzuchu która mi przeszkadza. A na laser frakcyjny mnie nie stać :( mam troche kompleksów przez to. Rak zabrał mi całą urodę. Wczesiej byłem nawet atrakcyjny. A teraz to szkoda gadać. Wszyscy patrzą na wyglad i przez to mam problem że jestem singlem i nic nie mogę znaleść. Ciężko znalesć jakiegoś kumpla nawet bo wkońcu siara sie ze mną pokazać. Smutno mi z tego powodu. Do tego mam zryty charakter. Czli empatia i wrażliwość oraz jestem cholernym idywidualistą i mam swoje wartości i wymagania. Smutno mi. Co robić?
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-07, 23:09   

Jest na to tylko jedna rada ;)
https://youtu.be/BqRrZUhr00g
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

youngmen97

User


Do³±czy³: 17 Gru 2017

   

Wys³any: 2018-06-08, 12:54   

Od siebie mogę polecić Ci tylko siłkę + dobrą dietę. Nie dość że Twój wygląd już po 2/3 miesiącach ćwiczeń może się poprawić jeżeli się w to zaangażujesz, to wszyscy którzy się z Ciebie śmiali, zaczną czuć respekt i szczęki im opadną. Nie musisz robić tego żeby im się na nowo przypodobać. Zrób to dla samego siebi, a ich olej.
Jeżeli nie chcesz uprawiać sportu, to zacznij więcej jeść, ale duży brzuch raczej nie jest Twoim celem. W niektórych kwestiach genetyki nie oszukasz, jeśli masz szczupłą budowę ciała, to bez sportu raczej niewiele zdziałasz :(
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-06-08, 13:10   

Wiem co przeżywasz i co czujesz,ludzie są podli,nie zdają sobie sprawy,żę komuś robią wiele przykrości nieraz nie znając przyczyny. Moja córka też przechodziła tę samą potworną chorobę ,też bardzo zeszczuplała - bo ta choroba niestety tak wyniszcza organizm.Ale w tej chwili jest dobrze,jest mężatką od wielu lat,pracuje i stara się nie myśleć o tym co było.Nie warto myśleć o przeszłości,ale warto na siebie bardziej uważać. To samo jest z Tobą,ale nie przejmuj się ludżmi,nie zwracaj na nich żadnej uwagi, bo nie warto,może kiedyś sami się przekonają na własnej skórze,co to znaczy ta potworna choroba - oczywiście nikomu czegoś takiego nie życzę,ale w życiu bywa różnie,zresztą to życie i tak samo pisze każdemu swój własny scenariusz,niekoniecznie taki jakiego oczekujemy.Masz dopiero 18 lat,całe życie przed Tobą, pokonałeś tę chorobę ,należy się tylko cieszyć,a to,że jesteś szczupły nic nie szkodzi,przyjdzie czas,że dojdziesz do dawniejszej swojej wagi,to tylko choroba działa bardzo szybko,bo żle zrobi się szybko,na dobro czeka się czasem miesiącami.Trzymaj się i głowa do góry,będzie wszystko dobrze,czego życzę Ci z całego serca. :-)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com