Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

anastasia  

User

Anastasia


ImiÄ™: Anastazja

Doł±czyła: 01 Cze 2019

   

Wysłany: 2019-06-01, 22:47   Jestem zdziwiona

Jestem zdziwiona zachowaniem kuzyna. Mieszka z nami od jakiegoś czasu. Ostatnio jak była u mnie koleżanka, to wyszedł spod prysznica i szedł do swojego pokoju przechodząc przez nasz. Spadł mu ręcznik i odsłonił swojego członka. Co prawda nie miał sie czym wstydzić, bo jak na jego wiek a ma 16 lat to ma już sporego. Magda też była zdziwiona i troche sie zawstydziłam. Co myślicie o tej sytuacji? Miałyście podobne? Szczerze mówiąc to był mój drugi raz kiedy widziałam penisa, ale pierwszy był dość mały.
 

Jarek_WĹ‚adca_Zmywarek  

User

WĹ‚adca Zmywarek


ImiÄ™: Jarek

Doł±czył: 28 Kwi 2019

Sk±d: Ziemia

   

Wysłany: 2019-06-01, 23:04   

Pogadaj z nim o tym jeśli uważasz, że to nieprzypadkowe. Opowiedz mu jak się w związku z tym czułaś i poproś, żeby więcej tego nie robił, bo Ci to nie odpowiada i jest to niestosowne między kuzynami.

Bo zakładam, że nie masz w związku z ewentualną prowokacją jakichś erotycznych zapędów... Pytanie retoryczne.
_________________
Tylko siÄ™ nie denerwuj, ĹĽe siÄ™ z TobÄ… nie zgadzam. To mĂłj naturalny stan. RobiÄ™ to niejako dla sportu. ;)

Poza tym jestem typowym Heretykiem...
 

anastasia  

User

Anastasia


ImiÄ™: Anastazja

Doł±czyła: 01 Cze 2019

   

Wysłany: 2019-06-03, 22:18   

Mogło to być przypadkowe, nie mówię że nie. Lecz zaskoczył mnie jego rozmiar, moją koleżankę też. Później mówiła mi, że też nie widziała jeszcze takiego dużego :D
 

Anie1281

User


Doł±czył: 23 Kwi 2021

   

Wysłany: 2021-04-23, 11:32   

dziwne xd
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com