Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

kkasia12345

User



Wiek: 24

Doł±czył: 02 Kwi 2013

   

Wysłany: 2013-04-06, 14:37   JÄ™zyk wĹ‚oski, warto? :)

Czy warto się uczyc języka włoskiego? Czy język włoski jest trudny? Gdzie może się przydac? :) Bardzo mi się podoba i rozważam podjęcie nauki... ;)
_________________
Inna, bo inna od innych. Jaka jestem? WiedzÄ… Ci co powinni ♥
 

rumble  

Mega wymiatacz

Trance Maniac



Imię: Paweł

Wiek: 32

Doł±czył: 03 Lip 2011

Sk±d: siĂŞ wzi±³em?

   

Wysłany: 2013-04-06, 15:22   

Czy warto? Zawsze jest warto znać jakiś dodatkowy język obcy, włoski, tak samo jak hiszpański jest stosunkowo prostym w nauce językiem. Gdzie się może przydać? We Włoszech na pewno :D kraj ciepły, na wakacje idealne miejsce, a dobrze jest się umieć porozumieć z miejscowymi.
_________________
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Doł±czyła: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wysłany: 2013-04-08, 10:44   

Cytat:

Czy język włoski jest trudny?



Jest to najłatwiejszy język na świecie poza hiszpańskim. Banalny. :]
Czy warto? Zawsze warto!
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Doł±czyła: 04 PaĽ 2009

   

Wysłany: 2013-04-08, 11:21   

Pewnie, że warto! Ja do dziś żałuję, że w liceum zamiast się przykładać do niego - olałam :p, a jest i melodyjny i łatwy i przyjemny do nauki :)! A w dzisiejszych czasach każdy język jest w cenie!
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

kkasia12345

User



Wiek: 24

Doł±czył: 02 Kwi 2013

   

Wysłany: 2013-04-08, 15:07   

W takim razie same zalety! Niezwykle piękny, melodyjny, porzyjemny w nauce, bardzo prosty... :-D
No nic, chyba rzeczywiście zapiszę się na kurs, bo w szkole niestety nie ma możliwości :-) Dziękuję za odpowiedzi! :-)
_________________
Inna, bo inna od innych. Jaka jestem? WiedzÄ… Ci co powinni ♥
 

Porcelana.  

Pogromca postĂłw

Laura Palmer



Doł±czyła: 13 Lut 2009

   

Wysłany: 2013-04-08, 16:45   

Teraz, kiedy język angielski jest dla większości młodych ludzi w zasadzie tak naturalny jak język ojczysty, warto uczyć się jakiegokolwiek innego, mniej popularnego języka. O ile kiedyś dobra znajomość angielskiego świadczyła o dobrym wykształceniu, o tyle teraz stało się to tak powszechne, że straciło na atrakcyjności. Warto zatem uczyć się jakiegokolwiek języka, którym nie posługuje się połowa ludzi na świecie. Poza tym włoski to bardzo wdzięczny i stosunkowo prosty język, a mimo wszystko, wciąż mniej popularny niż np. hiszpański. :-)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

dom22

User


ImiÄ™: Dominika

Doł±czył: 24 Lip 2017

   

Wysłany: 2017-07-24, 13:14   

Znam angielski i hiszpański. Rok temu postanowiłam zmienić pracę ale warunkiem otrzymania stanowiska była znajomość języka włoskiego. Zmotywowałam się i próbowałam różnych sposobów szybkiej nauki. Chodziłam przez cały rok do szkoły językowej a na wakacje wyjechałam nakurs językowy za granicęze szkołą Glossa.Świetna sprawa zwłaszcza dla osób, które mają problem z przełamaniem się i rozpoczęciem mówienia w obcym języku.
 

ronald341

User


Doł±czył: 27 PaĽ 2017

   

Wysłany: 2017-10-27, 09:44   

a co to jest za język

_
_________________
ideal lux lampy
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com