Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 23 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2012-03-28, 19:38   

Uwielbiam uczyć się niemieckiego gdyż wiem że to moja szansa na przyszłość. Ponadto w niedalekiej przyszłości chciałbym nauczyć sie francuskiego
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

MC97  

Stały User

an artist.



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 26

Do³±czy³: 17 Mar 2012

Sk±d: Paradise City.

   

Wys³any: 2012-03-28, 19:40   

Ja na razie skupiam się na angielskim i uczę się go bardzo chętnie. W szkole mam także rosyjski, ale nie przykładam do niego wagi. W przyszłości zaś chciałbym nauczyć się jeszcze hiszpańskiego.
 

schlank  

Stały User

hello, my darling.



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 28

Do³±czy³a: 28 Kwi 2012

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2012-05-01, 16:01   

jeśli chodzi o języki to uczę się niemieckiego już 10 rok, angielskiego, włoskiego i łaciny:) w przyszłości chciałabym też nauczyć się francuskiego.
_________________
"Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć.
To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić.
Trafiło na Ciebie. Czy mogę Ci o tym opowiedzieć?"
 

arikson  

User


Do³±czy³: 17 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-17, 11:33   

ja tam lubię jezyki obce - nic do nich nie mam, uczylem sie rosyjskiego, uczę się nadal angielskiego, ale francuskiego, to ja chyba nie zdzierżę. poki co mam go na studiach i już (oby) ostatni rok :D
_________________
kursy językowe za granicą dla dorosłych
nauka języka za granicą
 

ematthew  

User



Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2012-05-19, 22:42   

angielski warto znać, bo w życiu się przydaje i to bardzo, a tym bardziej jeśli ktoś planuje wyjechać do pracy za granicą to już w ogóle podstawa. Niemieckiego natomiast nienawidzę :] Nie wchodzi mi jakoś i se odpuściłem, tym bardziej, że w praktyce raczej go nie wykorzystam. Co innego jeśli dla kogoś nauka języków to hobby i lubi to robić :-P
_________________
World of Tanks - NISZCZ Swych Wrogów Na Polu Bitwy!
Potrójny Efekt czas zacząć ;)
 

Raiss  

User



ImiÄ™: Karol

Do³±czy³: 15 Lip 2009

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-05-31, 21:38   

Uczyłem się niemieckiego, nawet dobrze mi szło, ale jakoś nie mam motywacji. Jak dla mnie ang. jest bardziej użyteczny, a i tak marzy mi się jakiś skandynawski język. W przypadku angielskiego fajnie byłoby mówić z angielskim akcentem :)
 

zuzaa97  

User


ImiÄ™: Zuza

Wiek: 26

Do³±czy³a: 04 Cze 2012

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2012-06-05, 21:12   

chodzę do II klasy gimnazjum , ale już wiem , że chcę aby moja przyszłość była związana z językiem angielskim. Nie lubię się chwalić, ale już od I kl podstawówki bardzo dobrze mi szło w tym języku, teraz na świadectwie będę mieć celujący :) wg mnie języki są naprawdę bardzo ważne. Warto się ich uczyć
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-09, 15:20   

Może nie nazwałabym nauki języków obcych jakimś swoim wielkim hobby, aczkolwiek uczę się w miarę szybko i sprawnie i nie sprawia mi to większych trudności ani przykrości. Aktualnie uczę się trzech języków (dwunasty rok angielskiego, ósmy rok niemieckiego i pierwszy rok norweskiego). Być może w przyszłości dołączą następne języki, aczkolwiek nie wiem jeszcze jakie. Trochę japoński kusi, ale zobaczymy. :-P
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2014-11-09, 15:58   

Lubię języki obce, ale jakoś tak ostatnio trochę mnie nauka nuży. Mówię biegle po angielsku - uczyłam się go od czasów wczesnoszkolnych, ale największy postęp zrobiłam sama czytając i oglądając filmy, szkoła dała mi w tym temacie jedynie podstawy. Oprócz tego rozumiem bułgarski w znacznym stopniu, ale mówienie wciąż sprawia mi lekkie problemy - mam nadzieję, że wkrótce się przełamię. Moim drugim językiem kierunkowym jest słowacki, ale po wyjeździe na erasmusa, gdize kompletnie go nie używałam, sprawia mi spore problemy. I nie ukrywam, przestał mi się podobać zupełnie.
W swojej karierze szkolnej przechodziłam również epizody z rosyjskim, łaciną, obecnie ciągnę lektorat z niemieckiego, ale to raczej na zasadzie 3xZ.
_________________
meow
 

izulek

User


Do³±czy³: 04 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-28, 14:35   

Ja mówię płynnie po angielsku, obecnie zaczęłam, w domu, uczyć się norweskiego, ale z motywacją u mnie kiepsko. Pewnie, gdybym zapisała się na jakiś kurs, byłoby inaczej ;-) Kasa wpłacona- trzeba chodzić i się pilnować. A tak, to w szkole i na studiach, miałam epizody z językiem hiszpańskim i niemieckim, ale nie powiedziałabym, że płynnie się nimi posługuję ;)
 

MlodyPatriota  

User


ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 19 Lis 2014

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2014-12-01, 13:59   

Znam dobrze język angielski - wchodzi mi łatwo do głowy, ale chciałbym też nauczyć się dobrze francuskiego, bo mam we Francji rodzinę. Wcześniej szukałem kursów online bo w szkole nie mam w profilu tego języka, zresztą wydaje mi się, że to by było za mało te 45 minut. Szukałem szkoły językowej by pójść, bo wiadomo - jak się zapłaci to jest troszkę większa motywacja, poświęcasz też na naukę więcej czasu i ostatnio zapisałem się do tej: http://www.espacefrancais.pl/. Jest na prawdę spoko, lektorzy są fajni, zajęcia ciekawe i są już postępy.
 

baguette  

User

baguette



Do³±czy³a: 02 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-12-01, 20:45   

angielski, francuski, włoski- moje trzy miłości ;)
 

darelajn  

Stały User

Victim of Ritual



ImiÄ™: Dominika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: 50°15'N 19°00'E

   

Wys³any: 2015-01-07, 19:13   

Od pierwszej klasy podstawówki uczę się angielskiego, natomiast od pierwszej klasy gimnazjum również niemieckiego. Co prawda nie była to moja wola, bo języki były do wyboru - chciałam hiszpański, ale ostatecznie okazało się, że jest tylko niemiecki. W tym roku moja przygoda z tym językiem się zakończy :evil: Angielski być może ze mną dalej zostanie - jeśli rzeczywiście zdecyduję się studiować filologię angielską. Nigdy nie uczyłam się tych języków na dodatkowych zajęciach - dobrze radzę sobie na lekcjach.
Chciałabym jeszcze nauczyć się fińskiego - choćby kilku słówek :D
_________________
For my dreams I hold my life, for wishes I behold my night...
 

albercik

User


Do³±czy³: 26 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-03, 21:28   

Bardzo dobrze znam angielski, ucze sie jeszcze rosyjskiego
 

samotny123  

User



Wiek: 27

Do³±czy³: 16 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-03-03, 21:36   

Wielu się uczyłem. Ale mówić umiem tylko po polsku. I po ichniemu jeszcze.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com