Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Onazelka

User


Doł±czył: 28 Wrz 2010

Sk±d: PL

   

Wysłany: 2010-09-28, 19:51   JÄ™zykl Rosyjski - co nieco o wakacjach.

Czy mogłabym poprosić o przetłumaczenie na język rosyjski tego, co napiszę poniżej i zapisania normalnie oraz fonetycznie?

W te wakacje pojechałam z moją kuzynką na kolonie do Włoch. Byłam tam przez dwa tygodnie. Opalałam się, pływałam w morzu i grałam w siatkówkę na plaży. Kupiłam również bardzo dużo pocztówek. Podczas wyjazdu zwiedzaliśmy wiele ciekawych miejsc, takich jak Rzym, San Marino lub Wenecja, która według mnie była najpiękniejsza. Bardzo mi się tam podobało, i chętnie pojechałabym tam ponownie.
 

^byku93  

Pogromca postĂłw



Wiek: 30

Doł±czył: 14 Lip 2010

   

Wysłany: 2010-09-28, 20:06   

Tutaj masz przetłumaczone za pomocą Translate Google.

Cytat:


Этим летом я пошел со своим двоюродным братом в колонии в Италии. Я был там в течение двух недель. Загорать в, плавали в море и играть в волейбол на пляже. Я также купил много открыток. В ходе поездки мы посетили много интересных мест, таких как Рим, Сан-Марино, Венеция, который я думаю, был самым красивым. Мне очень понравилось там, и готовы pojechaĹ‚abym там снова.

 

Onazelka

User


Doł±czył: 28 Wrz 2010

Sk±d: PL

   

Wysłany: 2010-09-28, 22:12   

Translatorowi zbyt nie ufam, bo wiele razy podaje albo błędnie, albo pod innym kontekstem.
 

~Luna~  

User


Wiek: 33

Doł±czyła: 29 Wrz 2010

   

Wysłany: 2010-09-29, 09:26   

пошел --> пошлa, был --> былa, 3агорать --> 3агоралa, плавали в море и играть --> плавалa в море и игралa, купил --> купилa, и готовы pojechaĹ‚abym --> я готовa пoеxaть

jak coś to pomogę, jestem w tym dobra :D tylko będę Ci pisała tylko wymowę, bo nie chce mi się kopiowac tych literek ;/
 

Onazelka

User


Doł±czył: 28 Wrz 2010

Sk±d: PL

   

Wysłany: 2010-10-07, 20:49   

Napisałabyś fonetycznie, jak czytać? :)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com