Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

justinez  

User



Doł±czyła: 10 Cze 2009

   

Wysłany: 2010-05-26, 23:07   John Irving

Czy kogos równiez pasjonuje ten twórca powiesci "Ostatnia noc w Twisted River" , "¦wiata według Garpa", "Wbrew regułom"?
_________________
¯yj i pozwól innym żyć
 

alpen.  

Pogromca postĂłw

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Doł±czyła: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wysłany: 2010-06-02, 23:32   

Zaczęłam czytać '¦wiat według Garpa'. Intrygująca, mam zamiar wrócić do tej lektury, ale to nie na mój obecny stan ducha. Poza tym za często zasypiałam.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

czarownica  

Stały User


Doł±czyła: 12 Sie 2009

   

Wysłany: 2010-08-11, 15:54   

Przebrnełam przez "świat wg Garpa". Ciekawa książka, która z powodzeniem można byłoby podzielić na kilka części.
Autor maksymalnie wyczerpał życiorys głównego bohatera, któremu współczułam przez cały czas czytania jego perypetii.

Ksiązka do wchłonięcia na raz wg mnie, wg Garpa pewnie na więcej ;)
 

Truskawka1  

User



ImiÄ™: Lena

Doł±czyła: 28 Sie 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2012-09-22, 23:55   

Lubie... Swiat wedlug Garpa wchlonelam , choc nie byla to prosta i lekka lektura. Ale ja wlasnie lubie Irvinga za to:) Opisuje swiat takim jaki jest, bez lukru, ze wszystkimi dziwnosciami tego swiata... Podobala mi sie jeszcze Ostatnia noc w Twisted River i jak zwykle u Irvinga byly tu prostytuki, niedziwiedzie i inne ustronistwa, naprawde polecam...
 

Magix  

Stały User



Doł±czyła: 26 Kwi 2012

   

Wysłany: 2012-09-24, 09:50   

Irving to jeden z moich ulubionych pisarzy, pisze przystępnie, ale bardzo dojrzale. Zawsze po przeczytaniu jego książki mam kilkudniowe zastanawianie się nad sense poruszanego tematu, zawsze się coś we mnie budzi... to piękna literatura.
 

Truskawka1  

User



ImiÄ™: Lena

Doł±czyła: 28 Sie 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2012-09-24, 10:24   

Magix- trafiles w sedno, lepiej bym tego nie ujela:)mam tak samo, po kazdej jego ksiazce... A ktora ksiazke Irvinga polecibys mi?
 

Magix  

Stały User



Doł±czyła: 26 Kwi 2012

   

Wysłany: 2012-09-27, 10:57   

Truskawka - trafiÂŁAM ;)
Polecam Ci zacząć od standardu - "¦wiat według Garpa". "Uwolnić niedźwiedzie" też OK.
Teraz ma wyjść Jego nowa książka "W Jednej osobie". Szczerze powiedziawszy bardzo na nią czekam- wydaje się bardzo interesująca, bazując na opisach rzecz jasna.
Wyznania biseksualisty. Wsłuchanie się, od pierwszych symptomów dojrzewania, w siebie, swoje potrzeby, swoją inność - przyjęcie jej i pokazanie jej światu - przynajmniej tak rozszyfrowałam opis.... Polecam się z nim zapoznać. Jest na fejsie.
 

Truskawka1  

User



ImiÄ™: Lena

Doł±czyła: 28 Sie 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2012-09-30, 20:19   

Ups.. Magix - przepraszam za pomylke:) zaciekawilas mnie ta nowa ksiazka. Sam tytul "W jednej osobie"juz wiele sugeruje:) Fajnie, ze Irving poruszyl te tematyke, to wciaz u nas zakazany temat.
 

Febra  

User



Doł±czyła: 12 Gru 2011

   

Wysłany: 2012-09-30, 21:18   

Wbrew regułom to chyba tylko tytuł filmu, Książka o ile się nie mylę nazywa się Regulamin tłoczni win ;)

Ale o nowej nie wiedziałam. Kiedy wychodzi?
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Doł±czyła: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wysłany: 2012-10-01, 11:04   

nie wiem kiedy premiera... Ja dostałam na maila 28.09, że jest przedsprzedaż tej książki z e-bookiem tegoż autora (do wyboru tytuł) gratis :D Także wybieram właśnie e-booka...
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

Magix  

Stały User



Doł±czyła: 26 Kwi 2012

   

Wysłany: 2012-10-01, 15:16   

Premiera nowej ksiÄ…ĹĽki Irvinga "W jednej osobie" jest zapowiadana na jutro :)
Zaraz po pracy pędzie do sklepu.
Dam znać w trakcie i po lekturze czym to się je. :)
 

Febra  

User



Doł±czyła: 12 Gru 2011

   

Wysłany: 2012-10-02, 09:44   

O! Super. Też się chętnie przejdę ;)
 

akwarela  

Wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Doł±czyła: 10 Lis 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2012-10-05, 16:50   

A o czym sÄ… jego ksiÄ…ĹĽki?
 

Voltage  

Stały User

Cham i prostak.



Doł±czył: 23 Wrz 2012

   

Wysłany: 2012-10-05, 17:26   

Wykruszę się z towarzystwa - niegdyś trafiłem do szpitala i nie mogąc się zbytnio ruszać, powiedziałem matce żeby przyniosła mi jakieś książki, znalazła właśnie "¦wiat według Garpa". Po przeczytaniu kilkunastu stron straciłem ochotę. Dla mnie nudne, trochę pozbawione sensu i najzwyczajniej dziwne. Dlatego nie zamierzam sięgać do jakichkolwiek dzieł tego pisarza.
_________________
You can, you should, and if you’re brave enough to start, you will.
 

Truskawka1  

User



ImiÄ™: Lena

Doł±czyła: 28 Sie 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2012-10-06, 19:29   

Voltage nie zgodze sie z toba. Wlasnie jestem w trakcie czytania " W jednej osobie" i ksiazka mnie wciagnela na maxa. Temat biseksulizmu wcale nie uwazam za dziwaczny, ale potrzebny , szczegolnie w naszym spoleczenstwie. Irving opisuje tu przezycia mlodego chlopaka, ktory dopiero odkrywa swoja seksualnosc. Moim zdaniem w bardzo ciekawy sposob opisuje jego przezycia, przemyslenia dotyczace biseksulizmu... Polecam:)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com