Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-14, 18:36   

Cytat:

Nie wiem czy, to moze byc dla ciebie szok ale co by nie bylo jestes nastolatkiem.


Nie przeszkadza mi to i powiem nawet
"Polska młodzież ma wodę zamiast mózgu"
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

KnifeInAwife

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 28 Lut 2009

Sk±d: pan jezus.

   

Wys³any: 2009-03-14, 18:40   

A mów sobie co chcesz, swiadczy to tylko jak bardzo ograniczony i pozbawiony jakiego kolwiek dystansu do siebie i otoczenia jestes.
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-14, 18:41   

KnifeInAwife, Naprawdę mi Cię żal, bo wyobrażam sobie Ciebie jako nastolatka, który podejściem do życia niewiele różni się od tych idiotów z filmiku, jesteś zafascynowany buntem przeciw moralności i jakimkolwiek zasadom, no ale cóż, dojrzewasz, hormony szaleją. Jak dorośniesz nauczysz się odróżniać poczucie humoru od żałosnych wygłupów i zrozumiesz, że w poniżaniu samego siebie (bo ten typ przede wszystkim siebie poniżył) nie ma nic fajnego.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

MateuszKL  

Wymiatacz

SM UPR



ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 07 Mar 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2009-03-14, 18:45   

Powyżej mądrze powiedziane.
_________________
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-14, 18:45   

KnifeInAwife napisa³/a:

swiadczy to tylko jak bardzo ograniczony i pozbawiony jakiego kolwiek dystansu do siebie i otoczenia jestes.


I jestem z tego dumny
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-14, 18:45   

A czy warto się o takich kłócić?
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

KnifeInAwife

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 28 Lut 2009

Sk±d: pan jezus.

   

Wys³any: 2009-03-14, 18:54   

poem sometimes napisa³/a:

Naprawdę mi Cię żal,



Wlasnie na tym polega twoj problem zamiast miec tego typu rzeczy w dupie jak ja np. to walisz tekstami "zal mi cię","ale ty jestes nie dojrzaly","dorosnij" ja nie mam tego typu problemów moze dlatego czuje sie "lepszy" od osob twojego pokroju.

poem sometimes napisa³/a:

bo wyobrażam sobie Ciebie jako nastolatka, który podejściem do życia niewiele różni się od tych idiotów z filmiku,



Zamiast zastanawiac sie na mojÄ… osobÄ… lepiej spojrz w dol i pomysl czemu tam nic nie ma i pustka jak w studnii a nie czemu nie ma we mnie moralnosci i innych tych pier**** ktore mia zarzucasz moze wtedy bedzie dla mnie partnerem do dyskusji na takie tematy.


poem sometimes napisa³/a:

jesteś zafascynowany buntem przeciw moralności i jakimkolwiek zasadom,



Jestem zafascynowany głupota takich ludzi jak ty.

poem sometimes napisa³/a:

no ale cóż, dojrzewasz, hormony szaleją.



Tak mamo :-)


poem sometimes napisa³/a:

Jak dorośniesz nauczysz się odróżniać poczucie humoru od żałosnych wygłupów i zrozumiesz, że w poniżaniu samego siebie (bo ten typ przede wszystkim siebie poniżył) nie ma nic fajnego.



Nie pisz mi nic o dorastaniu, bo sam swoimi wypowiedzami prezentujesz poziom dzieciaka najdalej po 6 klasie a hipokryzji nienawidze bardziej od głupoty i pedalstwa.
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-14, 19:01   

DO¦Æ! Nie kłóćcie się, bo zaalarmuję admina i się skończy :-D

Obie strony mają swoją rację i z obiema się w pewnym stopniu zgadzam KnifeInAwife, przekonał mnie - trochę dystansu do siebie. Z drugiej strony, był to wybitny imbecylizm i ja osobiście bym tak nie zrobiła, a tego kto by chciał poczęstowałabym pięścią lub gazem łzawiącym. Zauważcie też, że KnifeInAwife, filmu nie widział i może mieć błędne pojęcie. Ze słów "molestował", "biegał ze sztucznym wackiem" ciężko cokolwiek wywnioskować, bo to pojęcia względne. Natomiast... KnifeInAwife, co masz do pedałów? :mrgreen:
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

KnifeInAwife

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 28 Lut 2009

Sk±d: pan jezus.

   

Wys³any: 2009-03-14, 19:07   

lusia napisa³/a:

Natomiast... KnifeInAwife, co masz do pedałów? :mrgreen:



Nie bede tu offtopa robil, zaloz temacik tam bede pluł.
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-14, 19:22   

KnifeInAwife, Dlatego właśnie uważam, że internet nie jest dla dzieci, bo to nieograniczona przestrzeń, w której mogą odreagowywać mutację, trądzik czy to, że świat ich nie kocha, wszyscy są przeciwko nim. No, popluj jeszcze trochę i będziemy mieli z głowy jednego pyskatego małolata.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-14, 19:49   

Czy takie dyskusje możecie prowadzić na PW?

Jejku... niemiło się zrobiło na tym forum :kwasny:
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-03-14, 22:35   

O tak, chłopacy, którzy napastują dziewczyny, gdy tego nie chcą i je biją, są bardzo fajni i zabawni.
Widziałam to wczoraj, zanim usunięto. Patologia. Dzieciaki już naprawdę się nudzą. I co z takim zrobisz? Nic nie zrobisz. Wątpię, by zmądrzało.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com