Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

JBL  

Nowy


ImiÄ™: Marta

Wiek: 25

Do³±czy³a: 31 Lip 2018

Sk±d: Dziura

   

Wys³any: 2018-07-31, 19:47   KÅ‚aniam siÄ™ nisko...

...
a może jednak nie.
Rocznik '99, małolata, dla niektórych gówniara - mimo tego czuję się jednak tak na 40+. Czasem zbyt poważna i naiwna, to drugie raczej typowe dla nastolatki, co poradzić ;) . Miłość do bohaterów romantycznych książek i filmów nie przeszła mi z wiekiem, nad czym "ubolewa" mój facet. Wybuchowa, uparta jak osioł i rozmarzona ja witam wszystkich i mam nadzieję na miłe chwilę spędzone na tym portalu.
Miłych wakacji i lata życzy skwiercząca pogoda z kraju tulipanów.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-07-31, 19:58   

Cytat:

Rocznik '99, małolata,


Eee tam, jesteÅ› tak samo stara jak ja ;)

Cytat:

mimo tego czujÄ™ siÄ™ jednak tak na 40+.


Też tak mam. Ale ostatnio czytałem duzo o pokoleniu naszych rodziców i zdałem sobie sprawę że są oni głupsi od nas :]

JBL napisa³/a:

Czasem zbyt poważna i naiwna, to drugie raczej typowe dla nastolatki, co poradzić .


To norma, nie przejmuj siÄ™ :-)

Cytat:

Miłość do bohaterów romantycznych książek i filmów nie przeszła mi z wiekiem, nad czym "ubolewa" mój facet.


Romantyczni bohaterowie to psychopaci, egoiści i nadwrażliwyce. Nie cierpię ich.

Cytat:

Wybuchowa, uparta jak osioł


Twoj facet siÄ™ nie nudzi z tobÄ… :-D

JBL napisa³/a:

ja witam wszystkich i mam nadzieję na miłe chwilę spędzone na tym portalu.
Miłych wakacji i lata życzy skwiercząca pogoda z kraju tulipanów.


Welkom
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

JBL  

Nowy


ImiÄ™: Marta

Wiek: 25

Do³±czy³a: 31 Lip 2018

Sk±d: Dziura

   

Wys³any: 2018-07-31, 20:52   

DeVaneio, Nie dziwię się, że jako mężczyzna nie lubisz ckliwych i przereklamowanych romansideł - wiem jakie są, a i tak czasem lubię poczytać historię z tymi wyidealizowanymi facetami, ale teraz już raczej po to, by wiedzieć, że jednak ta moja denerwująca gnida jest lepsza od nich :D. Teraz czytam również kryminały, psychologiczne książki czy horrory. Ogólnie coś, żeby mózg dostał swoją "działkę".
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-07-31, 21:47   

Mm swieza krew jak milo :-) . Witam witam niedosc ze wygadana to jeszcze szczera do bolu i wali prosto z mostu. I like it :-D . DeV romantycy i psychopaci wez mnie nie oslabiaj :] xD
 

JBL  

Nowy


ImiÄ™: Marta

Wiek: 25

Do³±czy³a: 31 Lip 2018

Sk±d: Dziura

   

Wys³any: 2018-07-31, 22:57   

acoo123, tylko mi tej krwi nie napsujcie za bardzo ;) . Wygadana i pyskata, to ja :mrgreen: !!!
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-07-31, 23:20   

Cytat:

Nie dziwię się, że jako mężczyzna nie lubisz ckliwych i przereklamowanych romansideł


Lubie romansidła ale nie lubię romantycznych bohaterów.

Cytat:

tak czasem lubię poczytać historię z tymi wyidealizowanymi facetami,


Też tak mam. Też jestem idealistą ale wolę nie czytać bo potem jest szok jak porozmawiasz z ludźmi.

Cytat:

ale teraz już raczej po to, by wiedzieć, że jednak ta moja denerwująca gnida jest lepsza od nich :D.


:-D

Cytat:

DeV romantycy i psychopaci wez mnie nie oslabiaj xD


W większości tak jest :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-07-31, 23:56   

DeV czyli jestem w mniejszosci (RACZEJ) Xd :mrgreen:

Wygadana i pyskata ? No no kolezanko :evil: mam nadzieje ze nie raz stoczymy jakas batalie dyskusyjna. A moze od razu sie dogadamy ? A moze dojdziemy do jakis glebokich wnioskow ? Kto wie xD.

Jeszcze raz witam bardzo uprzejmnie i mam nadzieje ze spodoba ci sie u nas. Im nas wiecej tym lepiej. :-)
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2018-08-02, 04:14   

Witaj,
Życzę dobrej zabawy zgodnej z regulaminem ;)
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com