Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:38

Autor

Wiadomo¶æ

ankasmola

Stały User


Do³±czy³: 13 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-27, 13:00   kARZE£EK

kolezanka mi powiedizała ze taki jeden karzełek chce ze mna byc itp itd,widizałam go 2 razy i raz mnie do warszawy wiózl, a potem z warszawy do domu . i nie raz zadzwoni zeby sie zapytać co tam u mnie? co wy myślicie na ten temst,czy byscie takiego kolege przyjeli do siebie> zaprzyjaznilisbycie się?czy byłoby wam wstyd?
dodam ze on jest odemnie 3 głowy niższy i starszy jest o 7 lat
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2009-01-27, 13:10   

Ludzie karłowaci to też istoty żywe, myślące i kochające. Dlaczego miałabym się z takim człowiekiem nie zaprzyjaźnić skoro może okazać się miłą, sympatyczną i pomocną osobą?
To, że natura tak Go "ulepiła", moim zdaniem powinnaś dać Mu szansę na koleżeństwo, przecież nikt nie powiedział, że musi między Wami być coś więcej.
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

gdaddy

User



Do³±czy³: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-27, 13:21   

Koleżanka ma absolutną racje :)
_________________
You Must Hate Me Or Love Me ehh
 

ankasmola

Stały User


Do³±czy³: 13 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-27, 13:23   

ja pytam go tylko co wy byście zrobili.Ja go nie odpycham broń boże, byl na cherbatce u mnie i dużo z nim rozmawiałam o pierdołach,okropnie jest śmieszny.Srary a poysły jak dziecko. potrafił z moim dzieckiem 2 letnim tarzać po podłodze.
Zastanawia mnie zawsze takie coś,ze dlaczego ludzie co mają wszystko są źli ,bawią się, i chcąmieć jak najwięcej.a ludzie karłowaci,niewidomi itp są tacy szcześliwi i niczego im nie potrzeba.
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2009-01-27, 13:38   

ankasmola napisa³/a:

Ja go nie odpycham broń boże,


Szacunek dla Ciebie!!! Takich ludzi, którzy nie wstydzą się obcować z ludźmi ułomnymi czy chorymi jest coraz mniej!!! Pielęgnuj tą znajomość, szanuj tego człowieka, a udowodnisz Mu, że jest kimś wartościowym, że jest człowiekiem, który pomimo swojego cierpienia jest godny przyjaźni, ma prawo być taki jak każdy z Nas, a przede wszystkim nie wstydzisz się Jego "wady".

ankasmola napisa³/a:

ludzie co mają wszystko są źli ,bawią się, i chcąmieć jak najwięcej.


Bo nigdy nie doznali cierpienia? Nie wiedzą co to choroba, brak pieniędzy i smutek!
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

ankasmola

Stały User


Do³±czy³: 13 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-27, 13:55   

tylko wkurza mnie jedno,ludzie patrzą sie na niego z pogardą. jak szłam z nim na góre na mieszkanie, to ludzie patrzyli na niego jak na idiote,a ten nic w nosie to ma.Nieraz opowiada jak go wyzywają.dlaczego tak się dzieje?
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-27, 13:56   

Bo ludzie to fiuty... NaprawdÄ™.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-27, 14:09   

Tak jakbyśmy nie znali ludzi. Poprostu wszystko co jest inne budzi zaciekawienie..i to zddziwienie.
Ja na twoim miejscu, spokojnie mogłabym się z nim zaprzyjaźnić, i nie zwracałabym uwagi na wygląd.' Kiedyś w klasie była dziewczyna, która zawsze była fajna. Potem chłopak chciał się na niej zemścić i przesyłał wszystkim filmiki i zdjęcia z jej udziałem (do tej pory nie widziałam ich.) wszyscy się od niej odwrócili i sama stała się pośmiewiskiem szkoły. Była moją sąsiadką i kolegowałam się z nią do końca, była świetną kumpelą. Teraz się wyprowadziła. To nie jest miłe i sama nie chciałabym znaleźć się w takiej sytuacji, bo liczy się wnętrze.

Jest fajny, nie odrzucaj go. Nawet nie wiesz jakby cierpiał. Skoro miło wam się gada, to nie psuj tego. Bądź sobą i olej tych wszystkich. Bo co robią świadczy tylko o ich kulturze.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

ankasmola

Stały User


Do³±czy³: 13 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-27, 14:19   

a wiecie co mi kolezanki niektóre i rodzice powiedzieli?ze jestem głuppia ze rozmowiam z takimi ludzmi,zebym sie zajeła czymś pozytecznym bo ludzie mnie wyśmieją.
a ja odpowiedziałam "ze to juz ludzi sprawa,ja to pierdziele"
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-27, 14:23   

ankasmola napisa³/a:

a wiecie co mi kolezanki niektóre i rodzice powiedzieli?ze jestem głuppia ze rozmowiam z takimi ludzmi,zebym sie zajeła czymś pozytecznym bo ludzie mnie wyśmieją.


Taa najgorzej bać się i patrzeć na opinię innych.

ankasmola napisa³/a:

ja odpowiedziałam "ze to juz ludzi sprawa,ja to pierdziele"


i bardzo dobrze odpowiedziałaś, było jeszcze walnąć jakieś kazanie na temat ich znieczulicy i egoiźmie. Bo grunt to takich ludzi podciąć, żeby się trochę zawstydzili i pomyśleli nad swoim zachowaniem.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-01-27, 17:20   

Cytat:

a wiecie co mi kolezanki niektóre i rodzice powiedzieli?ze jestem głuppia ze rozmowiam z takimi ludzmi



Pozdrów ich... :...:
 

Cy¦  

Mega wymiatacz

S.M.O.K



ImiÄ™: CyÅ›

Wiek: 73

Do³±czy³a: 12 Sty 2009

Sk±d: wzi±æ kasê na piwo?

   

Wys³any: 2009-01-27, 17:29   

Ludzie po prostu nie mają szacunku do niektórych osób, albo mają jakieś własne chore uprzedzenia. To tak jakby rasiści, ale nie lubią tych co mają mniej niż 150 cm wzrostu i mają więcej niż 16 lat.
_________________

Moje maleństwo <3
 

kingus.  

User



ImiÄ™: Kinga.

Wiek: 31

Do³±czy³a: 20 Sty 2009

Sk±d: Zakopane

   

Wys³any: 2009-01-27, 17:33   

Ludzie są po prostu jebnięci.
Dobrze robisz, że próbujesz zaprzyjaźnić się z tym chłopakiem. I nie przejmuj się, że ktoś coś powie. Bo to nie jest ważne, że oni coś gadają. Jest gorszy, bo jest niższy? To właśnie oni są gorsi. Tylko do nich to nie dociera, bo są przekonani o swojej wyższości ;D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com