Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

RikiTiki  

Stały User


Do³±czy³a: 22 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-24, 16:35   

Cytat:

Nie o to chodzi, żeby zebrać ekipę 30 osób, które będą upominały i uświadamiały każdego użytkownika, który się pomyli.



Nie o to chodzi ja mogę tematy przenosić bez problemu
_________________
TYLKO MNIE TU NIE BLOKUJCIE!!!!!
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-09-24, 17:06   

Cytat:

ak, ale chcąc spędzać czas na przenoszeniu tematów, pisaniu PW do autorów, wysyłaniu tego, potem czytaniu odpowiedzi każdy z moderatorów musiałby spędzać na forum połowę swojego wolnego czasu.


Moim zdaniem jednak szybkość wykonywania poszczególnych czynności nie jest tu dobrym wytłumaczeniem. Przeniesienie tematu do innego działu zajęłoby tyle samo, co przeniesienie go do ¦mietnika, a wysyłać upomnienia można byłoby nawet na zasadzie "kopiuj-wklej" (poza tym napisanie uzasadnienia w wyrzucanym temacie również przecież chwilę zajmuje). Jedynym elementem wymagającym pewnego nakładu czasu byłoby czytanie ewentualnych odpowiedzi, ale nie sądzę, aby wielu upomnianych użytkowników je wysyłało. Jeśli pracy jest za dużo, to konkretnym działem mogliby opiekować się konkretni moderatorzy, wtedy wszystko szłoby zapewne o wiele sprawniej.

To oczywiście uwagi i sugestie, ale na innych forach moderatorzy działają właśnie w ten sposób, co pozwala w utrzymaniu większego porządku na forum i minimalizuje wzajemne wchodzenie sobie w kompetencje osób opiekujących się poszczególnymi działami. Wydaje mi się, że jest to kwestia warta przemyślenia.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Eddie Van Halen  

Wymiatacz

Rockers



ImiÄ™: Igor

Wiek: 26

Do³±czy³: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-09-24, 22:10   

Mnie to dziwi, że śmietnik nie jest opróżniany, to chyba też nie jest takie ciężkie.
_________________
Sprzątacze forum, po co was aż 11? To się d*py nie trzyma!
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2010-09-25, 00:38   

Nataniel napisa³/a:

Przeniesienie tematu do innego działu zajęłoby tyle samo, co przeniesienie go do ¦mietnika


Nie.

Nataniel napisa³/a:

(poza tym napisanie uzasadnienia w wyrzucanym temacie również przecież chwilę zajmuje)


Dużo szybciej idzie jeżeli masz wszystko pod ręką na jednej stronie, niż jeżeli musisz wchodzić w 10 różnych miejsc.

Nataniel napisa³/a:

To oczywiście uwagi i sugestie, ale na innych forach moderatorzy działają właśnie w ten sposób, co pozwala w utrzymaniu większego porządku na forum i minimalizuje wzajemne wchodzenie sobie w kompetencje osób opiekujących się poszczególnymi działami. Wydaje mi się, że jest to kwestia warta przemyślenia.


Ta kwestia była przez nas nie raz poruszana na wewnętrznym forum. Ustaliliśmy, że zostaje jak jest.

Eddie Van Halen napisa³/a:

Mnie to dziwi, że śmietnik nie jest opróżniany, to chyba też nie jest takie ciężkie.


Przeglądasz ten dział, czytasz te tematy, przeszkadza Ci to w jakiś sposób czy piszesz tylko po to aby się czegoś czepić? Pomijam fakt, że Twoje bzdurne pretensje są bezpodstawne, ponieważ kosz czyszczony jest automatycznie.

Tak jak napisałem, kwestię opisów działów poruszymy niebawem. Zasady jakie są na forum - zostają, dopracujemy jedynie pewne schematy działania o kreślonych sytuacjach.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com