Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Klaudia123456  

User


Imię: Klaudia

Dołączyła: 02 Lis 2017

   

Wysłany: 2021-01-05, 13:45   Kiepski stan psychiczny

Witam, piszę z problemem dotyczącym mojego kiepskiego stanu związanego z izolacja związana z pandemia. Nie mam już siły. Brakuje mi szkoły, spotykania się ze znajomymi i przyjaciółmi. Ostatnio mocno namawiałam rodziców by się zgodzili, by przyjaciółka wpadła na noc - matka wpadła w szał mówiąc, że jak się zarazi wirusem to umrze. Powiedziałam jej, że przesadza, a ona na to, że ważniejsza jest ona czy przyjaciółka? I potem dowaliła, że jak umrze to pewnie będę szczęśliwa. Jedyne na co się zgodziła, to sylwester u znajomej, przynajmniej nie spędziłam go przed Polsatem. Ale mimo wszystko, ta izolacja mnie dobija, źle się czuję, nie mam na nic siły, rozmowy telefoniczne to nie to samo co fizyczny kontakt. Jestem wkurzona na matkę, która znacznie przesadza i gra na moich emocjach. Mam 15 lat..
 

Bezimienny wędrowiec  

Stały UserWiek: 24

Dołączył: 19 Maj 2015

   

Wysłany: 2021-01-08, 10:30   

Jest to dobijające i trwa zdecydowanie za długo... Sam również mam dosyć tych obostrzeń i izolacji, ale nie przeskoczy się tego. Niektórzy też niepotrzebnie się nakręcają, jak Twoja mama i zamiast zmierzać do normalności, to tkwią przy jednym. Mam wrażenie czasem, że nawet jak kiedyś epidemia przeminie, to będzie spory odsetek ludzi, co i tak będzie siedział w domu przed telewizorem i nadal w nią wierzył i widział w każdym drugim człowieku roznosiciela wirusa ;)
 

Tigre  

User


Imię: Bartek

Wiek: 26

Dołączył: 12 Sie 2014

Skąd: Wroc?aw.

   

Wysłany: 2021-01-12, 13:02   

Do wszystkiego trzeba starać się podchodzić racjonalnie. Problem istnieje i bagatelizować go nie sposób. Warto jednak nie popadać przy tym w paranoję. Ludzie zarażają się,chorują i niestety także umierają. Obawa przed tego typu zakończeniem na pewno dotknie wielu ludzi.
_________________
"Poglądy są jak du­pa, każdy ja­kieś ma, ale po co od ra­zu pokazywać..."
Andrzej Sapkowski
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com