Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Tofman  

Wymiatacz

[absztyfikant]



Do³±czy³: 30 Pa¼ 2009

Sk±d: oszo³omiasto!

   

Wys³any: 2009-12-16, 18:50   

kiedys bylem z lekcja w technikum lesnym w Lesku - pewnie to kawalek od ciebie ale maja internat mysle ze dotstala bys sie bez problemu

p.s. pozniej mialem tez lekcje w technikum drzewnym na sasiedniej ulicy ale pojecia nie mam czym sie rozni lesne od drzewnego :mrgreen:

to tak a propos twoich zainteresowan
_________________
a punkt 'G' to ja mam w d****
 

Ostatnio zmieniony przez Tofman 2009-12-16, 19:21, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Vitalna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dziabaducha

Wiek: 32

Do³±czy³a: 08 Sty 2009

Sk±d: Doncaster

   

Wys³any: 2009-12-16, 19:12   

ekonomika nie polecam... ciężko. :P to znaczy, zalezy pewnie jeszcze w jakim..., ale ogólnie przechlapane... jak nie masz zamiaru iśc na studia, zrób sobie jakąś zawodówke, potem uzupełniające ;p
_________________
ProszÄ™, przepraszam, kocham, nie kocham!

Odejdź, wracaj, dotykaj słowem!

Czasami słowo nie wystarczy, wiesz?
Czasami słowo nie wystarczy - wiem.
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-12-16, 19:18   

Vitalna napisa³/a:

zrób sobie jakąś zawodówke

to zawodówki idą największe matoły nie obrażając innych.
Nie masz po niej matury ni nic
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-12-16, 19:24   

jr_ napisa³/a:

to zawodówki idą największe matoły nie obrażając innych.
Nie masz po niej matury ni nic


Masz zawód. Poziom zawodówek jest taki, jaki stworzą uczniowie i to przez nich utarł się schemat, że do zawodówki idą matoły.

Może zamiast kombinowania na prawo i lewo z jakimiś dziwnymi liceami profilowanymi, wybierzesz zwykłe liceum, które porządnie przygotuje Cię do matury. Poza tym, w liceum profilowanym nauczyciele większy nacisk kładą na przedmioty zawodowe niż te ogólne i ciężko jest dobrze zdać maturę. Znam osoby, które bardzo żałują takiego wyboru szkoły.

btw. ja od trzech lat wstaje o 5 i jakoś żyję.;-)
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Tofman  

Wymiatacz

[absztyfikant]



Do³±czy³: 30 Pa¼ 2009

Sk±d: oszo³omiasto!

   

Wys³any: 2009-12-16, 19:28   

Mihihih napisa³/a:

że do zawodówki idą matoły.




omg.. mam kumpla ktory skonczyl zawodowke pozniej technikum 3 letne po zawodowce i studiowalismy razem wiec wszystko zalezy od czlowieka
_________________
a punkt 'G' to ja mam w d****
 

Ostatnio zmieniony przez Tofman 2009-12-16, 19:30, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-12-16, 19:30   

Mihihih napisa³/a:

dziwnymi liceami profilowanymi

omg...ale wy powinniście czytać co ja pisze!
NIE napisałam że chce isc do ogólniaka, tylko chciałam się dowiedzieć czegoś o jakiś ciekawych KIERUNKACH TECHNIKUM
zwykłe nazwy, gastronomia, leśnik....
A nie żeby słuchac żebym poszła do zwykłego liceum

Mihihih napisa³/a:

Masz zawód.

po technikum również.

Tofman napisa³/a:

omg.. mam kumpla ktory skonczyl zawodiowke pozniej technikum 3 letne po zawodowce i studiowalisy razem wiec wszystko zalezy od czlowieka

tak, ale wiesz mi że osoby z samymi 5 tam nie idą. tylko ci co nie poradzą sobie w zwykłym liceum czy technikum .
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-12-16, 21:13   

Tofman napisa³/a:

omg.. mam kumpla ktory skonczyl zawodowke pozniej technikum 3 letne po zawodowce i studiowalismy razem wiec wszystko zalezy od czlowieka


Ja tylko przytoczyłam określenie podane przez osobę wyżej.;-)

jr_ napisa³/a:

NIE napisałam że chce isc do ogólniaka, tylko chciałam się dowiedzieć czegoś o jakiś ciekawych KIERUNKACH TECHNIKUM


Nie sztuką jest wymienianie przeróżnych nazw techników, bo takich zwyczajnie może nie być w Twojej okolicy, a wątpię, aby rodzice puścili Cię do miasta na drugi koniec Polski. Poszukaj w internecie, popytaj znajomych. Wybierając technikum musisz być po części pewna co chcesz robić w życiu, bo szkoda czterech lat spędzonych na uczeniu się czegoś, co zupełnie nie będzie wiązało się z Twoją przyszłością. I powinnaś brać pod uwagę swoje zainteresowania niż "przebojowość" danego kierunku. Są technika architektury, krawiectwa, projektowania ubrań, leśnictwa, ekonomiczne, geodezyjne, technologi żywienia, kucharskie, weterynaryjne, profilaktyki i lecznictwa, agrobiznesu i wiele, wiele innych.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2009-12-16, 22:31   

Ostatnio moja wychowawczymi zorganizowała nam wycieczkę to Centrum Kształcenia Praktycznego. Tam poznawaliśmy różne zawody takie jak kucharz, elektromechanik, monter instalacji sanitarnych (sama gwintowałam rurkę!), architekt krajobrazu...
Może warto byłoby się przejść w takie miejsce?
_________________
...I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com