Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Zamknity przez: Mizantrop | 2013-07-05, 13:26

Autor

Wiadomo

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-10-26, 16:29   

slow napisa/a:

Szej-Hulud, regulamin funkcjonuje bez zastrzeżeń.Przypominam także,że naszym zadaniem nie jest ochrona wartości katolickich,lecz ogólnego poszanowanie poglądów drugiej osoby.


Pokażcie mi operację przebiegającą bez zakłóceń, a ja wam znajdę kogoś, kto ukrywa błędy. Mam znaleźć i wskazać? Uważaj...
Hipokryzja.

slow napisa/a:

alpen., Szej-Hulud,
Pisanie,że forum umiera (zmniejszona liczba postów jest czymś naturalnym w okresie jesiennym,zwłaszcza po wakacjach i trwa niezmiennie od kilku lat ),że nie ma ciekawych tematów,nie zmieni tej sytuacji.Więc jeżeli czegoś wymagacie,wpierw zastanówcie się ile wy wnosicie w to forum.

Złośliwy skierowałby to samo pytanie w Twoją stronę.

enchantment napisa/a:

Do regulaminu co jakiś czas są wprowadzane zmiany. Odnośnie interpretacji to chyba logiczne, że i tak zawsze tak będzie. Nawet jeżeli chodzi o polskie prawo występuje zjawisko innej interpretacji go(danego punktu) przez różnych prawników. Oczywiście, należałoby od razu zrobić jakiś większy, porządniejszy, dokładniejszy, jednak ten również nie jest zły, a i tak w sumie czyta go mniejszość, co będzie z dłuższym, bardziej rozbudowanym? Nikt nie zwróci szczególnej uwagi i tak to niestety jest, niekiedy lepiej rzecz zostawić prostą, do zinterpretowania przez osobę zarządzającą, tylko niekiedy. Mała rozbudowa by się przydała, pewnie zostanie tam kiedyś wprowadzona, ameryki nie odkryłeś z tym punktem.


Nikt nie musi regulaminu czytać. Ważne, aby był przestrzegany.

enchantment napisa/a:

Jeżeli nowym użytkownikom zaczniesz ułatwiać to nigdy się nie nauczą dobrze zakładać tych tematów. Przenosi się je dodatkowo jeżeli ktoś zdążył odpowiedzieć, gdzie ktoś to w sumie parę osób. Tyle wiem, Nataniel już poruszyła tą sprawę wcześniej - nie wiem jak to się rozwiązało wszystko. Odnośnie nazwy tematu, to chyba każdy z nas rozumie słowo precyzyjniejsza, jeżeli nie to jest słownik. Ewentualnie można napisać o poradę do danego moderatora.


Słowo precyzyjna mało mówi użytkownikowi, czego w nazwie brakuje. Zwłaszcza nowemu, bo reszta chyba problemów nie ma.
Wolisz nowych użytkowników, którym trzeba pomóc, czy 1 post dziennie?

enchantment napisa/a:

Nie wiem co tu więcej dodać, Einmana chciałaby jakiś arcyhumanistycznych moderatorów słit lowelasów i tyle.


Może chodziło Jej o ludzi?

Cytat:

Wszystkie sprawy zostały wyjaśnione. Czepiałeś się w w/w tematach wszystkiego. Mniejsza już o te avatary, bo teraz nie trudno zauważyć rozmnożenie się różnych tego typu i brak reakcji, bo moim zdaniem takowa jest nie potrzebna, jednak to oczywiście moje zdanie, zdanie jednostki. Bo wspominałem już, że jeżeli tak to karykatura Jezusa powinna być traktowana jeżeli chodzi o forum na równi z karykaturą Toma Cruse'a. To wiara i to wiara. No i teksty typu "sekciarze z KK." są również coraz popularniejsze, uważa jak uważa, nie chcesz, nie wnikaj. Chcesz, dyskutuj. Nie widzę jednak sensu tego punktu, kolejnego przypominania zaschłej sprawy.


Więc po CO! jest regulamin? Skoro innym wolno obrażać moją religię, to ja będę używał wulgaryzmów. Jak tak, to tak. I zaraz się wulgaryzmy rozmnożą.
LENISTWO!!!

Najpierw sam przestrzegaj regulaminu i nie używaj na forum wulgaryzmów, później szukaj błędów w innych.//motyl
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Doczya: 12 Pa 2010

   

Wysany: 2010-10-26, 16:45   

Cytat:

Cytat:

Nie wiem co tu więcej dodać, Einmana chciałaby jakiś arcyhumanistycznych moderatorów słit lowelasów i tyle.



Może chodziło Jej o ludzi?


Nie, chciałabym aby moderator brał do świadomości to, że nie każdy od razu przyswaja szybko pewne informacje.
To tak jakbyś nigdy nie pracując w sklepie, dostał instrukcje obsługi pracy na kasie. I co, będziesz miał ją przed nosem, czytał jak mantrę... i to sprawi, że będziesz już wszystko potrafił wprawić w życie? Wątpię.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



Imię: Jakub

Doczy: 28 Kwi 2009

   

Wysany: 2010-10-26, 18:26   

Szej-Hulud napisa/a:

Złośliwy skierowałby to samo pytanie w Twoją stronę.


Co byłoby oczywiście idiotyzmem, bo odpowiedź jest oczywista.

Szej-Hulud napisa/a:

Nikt nie musi regulaminu czytać. Ważne, aby był przestrzegany.


Trudno przestrzegać coś czego się nie zna, mam nadzieję że to była ironia.

Szej-Hulud napisa/a:

Słowo precyzyjna mało mówi użytkownikowi, czego w nazwie brakuje. Zwłaszcza nowemu, bo reszta chyba problemów nie ma.
Wolisz nowych użytkowników, którym trzeba pomóc, czy 1 post dziennie?


Wolę wyjaśnić mu co znaczy precyzja niż codziennie zmieniać jakąś nazwę jego tematu.

Szej-Hulud napisa/a:

Może chodziło Jej o ludzi?


Widocznie inaczej rozumiemy to pojęcie, bo ja w moim mniemaniu człowiekiem jestem i ludzko się zachowuję.

Szej-Hulud napisa/a:

Więc po c h u j jest regulamin? Skoro innym wolno obrażać moją religię, to ja będę używał wulgaryzmów. Jak tak, to tak. I zaraz się wulgaryzmy rozmnożą.


Jeszcze tylko parę lekcji dobrego czytania i pewnie się dogadamy. Jesteś inteligentną osobą i na pewno wiesz co chciałem przekazać. Nie wprowadzaj zamętu tymi postami na siłę. Nikomu oczywiście nie można wprost obrażać Twojej religii według regulaminu, w taki sposób aby ubliżała ona Tobie. Przeklinanie to rzecz zupełnie odrębna związana z kulturą osobistą.

Einmana napisa/a:

Nie, chciałabym aby moderator brał do świadomości to, że nie każdy od razu przyswaja szybko pewne informacje.


Oczywiście jest to brane pod uwagę, osoby choć trochę rozgarnięte potrafią zrozumieć proste, skierowane do nich zdanie z prośbą, bądź nakazem o wykonanie czegoś poprawnie.

Einmana napisa/a:

To tak jakbyś nigdy nie pracując w sklepie, dostał instrukcje obsługi pracy na kasie. I co, będziesz miał ją przed nosem, czytał jak mantrę... i to sprawi, że będziesz już wszystko potrafił wprawić w życie? Wątpię.


Nie, to jak po przeczytaniu regulaminu i po upomnieniu przez moderatora zrobić coś poprawnie, ewentualnie jeżeli nadal się nie rozumie to również po zapytaniu moderatora na PW. bądź gadu/skejp.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-10-26, 18:49   

enchantment napisa/a:

Jeszcze tylko parę lekcji dobrego czytania i pewnie się dogadamy. Jesteś inteligentną osobą i na pewno wiesz co chciałem przekazać. Nie wprowadzaj zamętu tymi postami na siłę. Nikomu oczywiście nie można wprost obrażać Twojej religii według regulaminu, w taki sposób aby ubliżała ona Tobie. Przeklinanie to rzecz zupełnie odrębna związana z kulturą osobistą.


Ale również dotyczy regulaminu. Skoro regulamin porusza tematy związane z obraźliwymi treściami, to dlaczego są one traktowane wybiórczo? Wóz albo przewóz.

enchantment napisa/a:

Widocznie inaczej rozumiemy to pojęcie, bo ja w moim mniemaniu człowiekiem jestem i ludzko się zachowuję.


Duma przemogła w Paulu strach.
- Ośmielasz się sugerować, że książęcy syn jest zwierzęciem?- zapytał.
-Sugeruję, powiedzmy, że możesz być człowiekiem- odparła[Matka Wielebna Gaius Helena Mohiam].

Kto zna Herberta, ten zna dwóch rozmówców.
Człowiek to niekoniecznie gatunek. To również cała ta metafizyczna reszta.

enchantment napisa/a:

Wolę wyjaśnić mu co znaczy precyzja niż codziennie zmieniać jakąś nazwę jego tematu.


Ale ostatecznie nie robisz(niekoniecznie Ty...) niczego.

enchantment napisa/a:

Co byłoby oczywiście idiotyzmem, bo odpowiedź jest oczywista.


Co nie zmienia faktu, że odwrócenie pytania jest świetną fintą.

enchantment napisa/a:

Trudno przestrzegać coś czego się nie zna, mam nadzieję że to była ironia.


Ja też mam taką nadzieję ;)
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



Imię: Jakub

Doczy: 28 Kwi 2009

   

Wysany: 2010-10-26, 18:58   

Szej-Hulud napisa/a:

Ale również dotyczy regulaminu. Skoro regulamin porusza tematy związane z obraźliwymi treściami, to dlaczego są one traktowane wybiórczo? Wóz albo przewóz.


Jeżeli dyskusja trwa w tematach odnośnie kościoła katolickiego to niestety musisz brać pod uwagę, że takie komentarze będą się pojawiały.

Szej-Hulud napisa/a:

Duma przemogła w Paulu strach.
- Ośmielasz się sugerować, że książęcy syn jest zwierzęciem?- zapytał.
-Sugeruję, powiedzmy, że możesz być człowiekiem- odparła[Matka Wielebna Gaius Helena Mohiam].
Kto zna Herberta, ten zna dwóch rozmówców.
Człowiek to niekoniecznie gatunek. To również cała ta metafizyczna reszta.


Nie spotkałem się, jednak metaforę rozumiem. Będę okazywał uczucie dla każdego nowego użytkownika, wyślę mu kartkę powitalną i przytulę na cześć. O sobie mogę napisać, że uważam to co robię za zrobione dobrze, jeżeli tak nie jest na pewno zostanę o tym poinformowany, jeżeli postępuję nieludzko. Odnośnie całej moderacji jest chyba tak samo, wywiązywanie się ze swoich zdań dobrze, nie musi się koniecznie wiązać z głaskaniem robiącego błędnie po głowie.

Szej-Hulud napisa/a:

Ale ostatecznie nie robisz(niekoniecznie Ty...) niczego.


Ostatecznie biorę pod uwagę, że dana osoba zna to słowo i przy zmienianiu nazwy tematu weźmie pod uwagę jego znaczenie. Czyli zamiast "mam problem", napisze "mam problem z mamą".

Reszty chyba nie trzeba komentować :-)
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-10-26, 19:06   

enchantment napisa/a:

Jeżeli dyskusja trwa w tematach odnośnie kościoła katolickiego to niestety musisz brać pod uwagę, że takie komentarze będą się pojawiały.


Więc w tym dziale regulamin nie obowiązuje?

enchantment napisa/a:

Nie spotkałem się, jednak metaforę rozumiem. Będę okazywał uczucie dla każdego nowego użytkownika, wyślę mu kartkę powitalną i przytulę na cześć. O sobie mogę napisać, że uważam to co robię za zrobione dobrze, jeżeli tak nie jest na pewno zostanę o tym poinformowany, jeżeli postępuję nieludzko. Odnośnie całej moderacji jest chyba tak samo, wywiązywanie się ze swoich zdań dobrze, nie musi się koniecznie wiązać z głaskaniem robiącego błędnie po głowie.


A co z maską Bene Gesserit? :-)
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2010-10-26, 19:34   

Puk puk, można?

Moim zdaniem owszem, forum ma pewne wady.

Cytat:

PUNKT PIERWSZY- REGULAMIN



Byłby wtedy bardzo konkretny. Może i dobrze, jednak nie uciekałabym się do większych zmian. Nikt tak naprawdę nie grzeszy na tyle sprytnie, co by na niego haka znaleźć się nie dało, więc rewolucje można sobie darować. Obserwuję skargi i to co się dzieje, szanuję Twoje poglądy ale mimo wszystko uważam że regulamin jest bez luk. To, co Ty znajdujesz na niektórych delikwentów jest w większości sprawą jednostki, nie zakłócają porządku innym. Jednak zgadzam się, że regulamin jest zbyt względny w interpretacji. Tylko bronienie swoich racji w internecie nie może odbywać się na każdym kroku. Uważam, że jest to Twój błąd, do pewnych rzeczy powinieneś mieć trochę dystansu żeby uniknąć bezsensu w który zdarza Ci się pakować. Jak chociażby sprawa z avatarem Constantina.

Cytat:

PUNKT DRUGI- OSTRZE¯ENIA



Masz trochę racji, aczkolwiek moderatorzy jeszcze nie są na tyle stronniczy, żeby było to konieczne. Co nie oznacza, że nie są stronniczy, bo niestety są.

Cytat:

PUNKT TRZECI- PRZYJAZNO¦Æ DLA NOWYCH U¯YTKOWNIKÓW



Tu jestem skłonna zwrócić swoją uwagę, ale nie mówię o tym, że ogół moderatorów jest mało przyjazny, tak naprawdę nie o to się rozchodzi, tylko tak:
1. Nie mogę zrozumieć, dlaczego tematy wsadzane do złych działów są usuwane? Chce wam się kasować, to wygodniej byłoby chyba, byście przenosili, a dopiero za notoryczne pomyłki upominali słownie i dawali ostrzeżenia? Albo ktoś pisze w waszych problemach i widzi ZAWSZE OSOBNY post, żeby zmienić nazwę tematu na konkretną. To jest ignorancja, jakżeście się już pofatygowali, żeby poinformować, to nie łaskawiej po prostu byłoby zrobić dopisek w nawiasie? Za dużo was od gadania i sprzątania tak spektakularnego, że jak ktoś coś źle zrobi i przyjdzie nazajutrz na forum, to nie wie, gdzie wczoraj był. Komu by przyszło do głowy, żeby swojego tematu szukać na przykład w koszu?
2. Co do "to już było" - uważam, że jeżeli powód usunięcia tematu jest napisany bez pretensji, co najmniej przy pierwszej pomyłce, to nie ma problemu. Płaczu nima. Ale jak ktoś nowy włazi na forum i od razu widzi piękny wpis na zielono "regulamin nie gryzie" albo "wyszukiwarka nie gryzie", "fajnie byłoby, gdyby cośtam...". Kiedy dany temat już był, to ja wam nawet nie każę szukać innych wątków i wstawiać linków, bo to już byłaby straaaaszna robota, ale chociaż informacja powinna być zrozumiała, a nie w stylu "Nie potrafisz używać funkcji szukaj? Odsyłam do regulaminu". Kto by tam wiedział, o co chodzi, ten by wiedział. Przykładowe rozwiązanie wyżej.

Cytat:

PUNKT CZWARTY- ROZS¡DEK



ZAWSZE może zdarzyć się przesada. Ja jestem zdania, że do udziału w dyskusjach w tymże dziale powinni mieć prawo wszyscy, co by zaowocować mogło właśnie tą zmianą regulaminu, o którą Ty prosisz. Uważam, że użytkownicy owszem bywają agresywni ale dobre zachowanie i pukanie się w głowę jest niemodne i nie Ty ani nie ja jesteśmy od wychowywania ludzi. To tak naprawdę jest wirtualny świat i to, co Ci nie pasuje - olewasz.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-10-26, 19:43   

Damn napisa/a:

Jak chociażby sprawa z avatarem Constantina.


Szczerze? Właśnie przez trudności w tym temacie zrezygnowałem z tematu o awatarze Stewiego, zakładając, że może się to okazać jeszcze trudniejsze.

Damn napisa/a:

Ja jestem zdania, że do udziału w dyskusjach w tymże dziale powinni mieć prawo wszyscy, co by zaowocować mogło właśnie tą zmianą regulaminu, o którą Ty prosisz.


Z usuwaniem postów w tym dziale również różnie bywa, nie żebym coś insynuował.

Damn napisa/a:

Nikt tak naprawdę nie grzeszy na tyle sprytnie, co by na niego haka znaleźć się nie dało,


Patrz: tematy, do których linki podałem w pierwszym poście tego tematu. Trzeba się napocić, czasem bardzo.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2010-10-26, 20:01   

Szej-Hulud napisa/a:

Patrz: tematy, do których linki podałem w pierwszym poście tego tematu. Trzeba się napocić, czasem bardzo.



No nie mówię, że nie. Wynika to z tego:

Damn napisa/a:

To, co Ty znajdujesz na niektórych delikwentów jest w większości sprawą jednostki, nie zakłócają porządku innym.


Damn napisa/a:

Tylko bronienie swoich racji w internecie nie może odbywać się na każdym kroku.



Więc nie dziwne, że zrezygnowałeś. Pytanie jak bardzo Tobie utrudnia to funkcjonowanie na forum. Z tematu o Placebowej:

Szej-Hulud napisa/a:

Mi ten awatar nie przeszkadza, ale regulamin łamie.


Szostol napisa/a:

jak zwykle nikomu nie przeszkadza to się jakiś jeden upierdliwy znajdzie.


^byku93 napisa/a:

Jak ja ustawiłbym avatar z czymś co łamie regulamin to napewno nie stalibyście za moim avatarem murem... Zrozum że jest coś takiego jak regulamin i tego się trzeba trzymać a nie opinii kogoś.



Z tematu o Constantine:

Piracy napisa/a:

A co on niby obraża? Ja tam nie widzę niczego obraźliwego.


^byku93 napisa/a:

Avek ma jaki ma, co z tego że z Jezusem który coś tam pali, Jego życie Jego sprawa.



Hipokryzja? Jest. Głupota? Pewnie że jest. Wybiórczo wyjęłam po prostu wypowiedzi, które obrazują, jak bardzo ludzie mają zróżnicowane pojęcie łamania zasad. Zastanawia mnie przede wszystkim marna argumentacja zazwyczaj. Ale mówię Ci, to naprawdę nie jest nasza działka, radzić sobie z czyjąś głupotą. Nawet moderatorów.

Teraz dalej:

Szej-Hulud napisa/a:

Z usuwaniem postów w tym dziale również różnie bywa, nie żebym coś insynuował.



To jest względne, jest sprawą właśnie moderacji. Kiedy mnie sprawa jakaś zainteresuje i bardzo chcę się wypowiedzieć w tymże dziale to to robię. A i część jest taka która wszędzie by chciała nos wetknąć. Myślę, że jeżeliby umożliwić dyskusje w dziale skargi, to trzeba byłoby wprowadzić zasadę konkretów, a tu trzeba byłoby być konsekwentnym. Myślę że akurat z tutejszymi byłoby ciężko, ale napomknęłam tylko, żeby zakomunikować, że możliwe.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



Imię: Klaudia.

Doczya: 09 Sty 2010

Skd: Wadowice.

   

Wysany: 2010-10-26, 22:48   

slow napisa/a:

alpen., Szej-Hulud,
Pisanie,że forum umiera (zmniejszona liczba postów jest czymś naturalnym w okresie jesiennym,zwłaszcza po wakacjach i trwa niezmiennie od kilku lat ),że nie ma ciekawych tematów,nie zmieni tej sytuacji.Więc jeżeli czegoś wymagacie,wpierw zastanówcie się ile wy wnosicie w to forum.
Przypominam ,że obecność na nim jest waszym wyborem.Forum poradzi sobie bez użytkowników nie widzących jego przyszłości oraz dostrzegających same wady w jego funkcjonowaniu.
Ponadto trochę dystansu.To forum internetowe,nie zaś realny świat.


Jesli widzisz tylko zmniejszoną liczbe postów..
Czy ja mówiłam cokolwiek o wymaganiach? Moja drobna dygresja, że ostatnio nic się tu nie dzieje, a kiedyś nie można było nadążyć.
I ton Twojej wypowiedzi był co najmniej taki, gdybym napisała, że forum jest totalnie beznadziejne i inne 'superlatywy' po czym obraziła się na całą tą społeczność i spektakularnie odeszła.
Zdecydowanie nie mnie brakuje dystansu.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doczya: 15 Gru 2008

Skd: Barcelona

   

Wysany: 2010-10-27, 08:55   

Nie sil się na złośliwość.
Ten post nie miał na celu was obrazić,lecz wskazać najprostszą zależność ,której bynajmniej nie dostrzegacie.
Sytuacja na forum w największej mierze zależna jest od zachowania oraz aktywności użytkowników.To wy wpływacie zarówno na atmosferę jak i życie forum.Z naszej strony możemy wam zaoferować jedynie możliwości w postaci sprawnego działania,podejmowania inicjatyw itp.Jeżeli więc uważacie,że jak to nazwaliście forum "umiera",to głównie wy możecie wpłynąć na zmianę tego.


Przypominam także,że od składania skarg na użytkowników oraz zażaleń dotyczących sprawowania funkcji przez moderatorów,administratorów,obraz,nieposzanowania praw,łamania regulaminu jest dział Prośby,Skargi,Zażalenia.
_________________
Drugs&hugs.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2010-10-27, 18:40   

Cytat:

PUNKT TRZECI- PRZYJAZNO¦Æ DLA NOWYCH U¯YTKOWNIKÓW



Sugeruję, żeby jakąś zasadę jednak wprowadzić.

http://www.e-mlodzi.com/a...9747.htm#447351
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



Imię: Jakub

Doczy: 28 Kwi 2009

   

Wysany: 2010-10-27, 18:43   

Damn napisa/a:

Sugeruję, żeby jakąś zasadę jednak wprowadzić.


To zależy od moderatora jak się zachowa. Jedni mają wyczucie, drudzy nie. Nie mówię oczywiście, że motyl zrobiła niepoprawnie.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-10-27, 18:58   

Damn napisa/a:

Sugeruję, żeby jakąś zasadę jednak wprowadzić.

http://www.e-mlodzi.com/a...9747.htm#447351


W cieniu tej drobnej złośliwości ze strony motyl- slow i madeline134 zaczęły stosować się do moich... zaleceń? W każdym razie dopiero dzisiaj to u Nich zauważyłem, za co wszyscy powinni być im wdzięczni.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2010-10-27, 19:40   

Przeważnie nie było zażaleń do pozostałych.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com