Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Zamknity przez: Mizantrop | 2013-07-05, 13:26

Autor

Wiadomo

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



Imię: Jakub

Doczy: 28 Kwi 2009

   

Wysany: 2010-10-27, 20:32   

Szej-Hulud napisa/a:

W cieniu tej drobnej złośliwości ze strony motyl- slow i madeline134 zaczęły stosować się do moich... zaleceń? W każdym razie dopiero dzisiaj to u Nich zauważyłem, za co wszyscy powinni być im wdzięczni.


Madzia zawsze tak robiła, reszta nie wiem - wydaje mi się, że też. Dlatego piszę, że w większości pomysłów to Ameryki nie odkryłeś.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Doczya: 14 Pa 2009

Skd: ¦l±sk/Krk

   

Wysany: 2010-10-28, 14:19   

Szej-Hulud napisa/a:


W cieniu tej drobnej złośliwości ze strony motyl- slow i madeline134 zaczęły stosować się do moich... zaleceń? W każdym razie dopiero dzisiaj to u Nich zauważyłem, za co wszyscy powinni być im wdzięczni.



Przeanalizuj sobie może wszystko co ja czy slow robiłyśmy do tej pory,gwarantuję Ci,że w ciągu tego jednego dnia nic się nie zmieniło.Może po prostu zacząłeś to zauważać?
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doczya: 15 Gru 2008

Skd: Barcelona

   

Wysany: 2010-10-28, 14:42   

Jakich zaleceń ? Kto i za co powinien być Ci wdzięczny ?
Szej Hulud należysz do osób,które widzą jedynie to co chcą widzieć.
Oczywiście Twoje propozycje zostaną z czasem rozstrzygnięte przez administrację.
_________________
Drugs&hugs.
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Doczy: 31 Gru 2009

   

Wysany: 2010-10-28, 15:29   

Cytat:

Szej Hulud należysz do osób,które widzą jedynie to co chcą widzieć.

slow napisa/a:

Kto i za co powinien być Ci wdzięczny ?

Jak na razie to ty jesteś taką osobą. Koleś mówi, że ludzie powinni być ci wdzięczni, a ty w zaślepieniu poszukiwania spisków obracasz to przeciw niemu ;)
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-10-28, 16:01   

slow napisa/a:

Jakich zaleceń ? Kto i za co powinien być Ci wdzięczny ?


madeline134 napisa/a:

Przeanalizuj sobie może wszystko co ja czy slow robiłyśmy do tej pory,gwarantuję Ci,że w ciągu tego jednego dnia nic się nie zmieniło.Może po prostu zacząłeś to zauważać?


Mam inną teorię, która nie jest teorią spiskową, ale byłaby dość... okrutna. W każdym razie róbcie swoje najlepiej jak potraficie.

slow napisa/a:

Jakich zaleceń ? Kto i za co powinien być Ci wdzięczny ?


Więc:
Sebastian za to, że dałem mu odpisać zadanie z matmy... :hyhy:

slow napisa/a:

Szej Hulud należysz do osób,które widzą jedynie to co chcą widzieć.


To nazywamy dyplomacją.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com