Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 12:46

Autor

Wiadomo¶æ

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 12:43   Kilka maÅ‚ych propozycji

Hej :) Pozwoliłam sobie założyć nowy temat, niestety nie widziałam podobnego.Moim zdanie forum powinno przede wszystkim ułatwiać pracę moderatorom jak i ułatwić poruszanie się tutaj użytkowników dlatego chciałabym zaproponować:

- kasowanie starych tematów/zamykanie ich
- stworzenie jednego tematu z zdjęciami ( po co ktoś ma zakładać nowy temat jak chce wstawić swoje zdjęcie, nie łatwiej by było utworzyć jeden np pt' pokaż swoją twarz' hdzie można by było zarówno dodawać jak i komentować zdjęcia?
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

rumble  

Mega wymiatacz

Trance Maniac



Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 03 Lip 2011

Sk±d: siê wzi±³em?

   

Wys³any: 2013-04-02, 12:52   

xraissa napisa³/a:

stworzenie jednego tematu z zdjęciami ( po co ktoś ma zakładać nowy temat jak chce wstawić swoje zdjęcie, nie łatwiej by było utworzyć jeden np pt' pokaż swoją twarz' hdzie można by było zarówno dodawać jak i komentować zdjęcia?



Nie, każdy fotoalbum jest pewnego rodzaju wizytówką, każdy ma swój/swoją, a nie widać aby robił się jakiś chlew przez to, że każdy zakłada swój oddzielny temat ze zdjęciami.
_________________
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 12:55   

Jak uważasz dla mnie to jeden z mankamentów forum. Jestem na innym gdzie to funkcjonuje w opisywane przeze mnie sposób i uwierzcie mi że działa o dużo sprawniej
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-04-02, 13:24   

Cytat:

- kasowanie starych tematów/zamykanie ich


Kasowane są tylko z wybranych działów z automatu. Zamykane są na bieżące jeśli tego chce autor lub zostanie odświeżony temat sprzed 10 lat. Tak funkcjonuje i jest dobrze.

xraissa napisa³/a:

- stworzenie jednego tematu z zdjęciami ( po co ktoś ma zakładać nowy temat jak chce wstawić swoje zdjęcie, nie łatwiej by było utworzyć jeden np pt' pokaż swoją twarz' hdzie można by było zarówno dodawać jak i komentować zdjęcia?


Jak wyżej odpisał rumble, tak by się zrobił syf. Każdy ma swój temat, ze swoimi zdjęciami. Nie widzę potrzeby zmiany tego, gdyż funkcjonuje do dobrze na forum.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2013-04-02, 17:10   

xraissa napisa³/a:

- kasowanie starych tematów/zamykanie ich

Nie widze takiej potrzeby. Zwłaszcza, gdy temat jest uniwersalny albo ciekawy. Jeśli ktoś nowy napisze w nim post, może wywiązać sie z tego nowa, interesująca dyskusja.

xraissa napisa³/a:

stworzenie jednego tematu z zdjęciami ( po co ktoś ma zakładać nowy temat jak chce wstawić swoje zdjęcie, nie łatwiej by było utworzyć jeden np pt' pokaż swoją twarz' hdzie można by było zarówno dodawać jak i komentować zdjęcia?

Nigdy w życiu. Pomysł jest głupi. Każdy ma swój własny temat ze swoimi zdjeciami i tak jest dobrze. Nie uśmiecha mi sie wertowanie kilkuset stron tematu, by odnaleźć zdjecie sheilven albo całej w trawie. W ten sposób robi sie jeden wielki burdel.

xraissa napisa³/a:

uwierzcie mi że działa o dużo sprawniej

Gówno prawda.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2013-04-02, 17:19   

xraissa, musisz się dostosować do realiów panujących na forum, a nie to ono ma się podporządkowywać do Ciebie ;) .
Na obydwa pomysły jestem na NIE ;) .
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 17:28   

To są tylko pomysły, nikomu przecież nic nie narzucam.Pomysł z usuwaniem postów wpadł mi głowy jak dzisiaj z rana kilka osób darło się na mnie że odpowiedziałam na stary temat. W jedno stronę źle i w drugą niedobrze
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2013-04-02, 17:32   

xraissa napisa³/a:

Pomysł z usuwaniem postów wpadł mi głowy jak dzisiaj z rana kilka osób darło się na mnie że odpowiedziałam na stary temat.

Bo nie odpowiada sie w temacie założonym dwa lata temu na pytanie, jaką sukienke kupić na studniówke. (przykład)
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 17:39   

Temat był inny i dotyczył farbowania włosów z koloru czarnego na blond , odpowiedziałam bo dużo dziewczyn decyduje się na taką zmianę ( niestety)Oczywiście dostałam jeby od jakiegoś 16 latka, bo nie wolno przecież. Tematy chyba są po to by na nie odpowiadać, nie? Tak samo nie rozumiem czepiania się o długość postów. Oczywiste jest chyba ze w temacie zbiorczym typu ulubiona kanapka nikt nie będzie pisał wypracowania na ten temat tylko odpisze w sposób zwięzły i na temat
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2013-04-02, 17:51   

xraissa napisa³/a:

Oczywiste jest chyba ze w temacie zbiorczym typu ulubiona kanapka nikt nie będzie pisał wypracowania na ten temat tylko odpisze w sposób zwięzły i na temat

Masz racje. Szkoda tylko, że nie stać Cie na wypowiedzi w temat wartościowszych.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

xraissa  

Wymiatacz

xraissa



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-02, 17:52   

Nie stać? Radzę przejrzeć moje posty ;) Jak to mówią, nie oceniaj książki po okładce
_________________
„Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży. Oni mówiÄ…, jak to zrobiÅ‚aÅ›, co bierzesz? A ja mówiÄ™, że wypiÅ‚am butelkÄ™ porto, zapaliÅ‚am kilka fajek i przeleciaÅ‚am obcego faceta.”
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com