Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

GaÅ‚a  

User


ImiÄ™: Robert

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2011

Sk±d: Jastrzêbie-Zdrój

   

Wys³any: 2014-06-14, 12:21   [klip] GaÅ‚a / KobyÅ‚a (LoloSquad) - Wolni Ludzie

Kiedyś wrzucałem tu parę swoich utworów. Spotykały się z miłymi i konstruktywnymi komentarzami, za co dzięki. Wrzucam nasz kolejny numer. Tym razem z klipem.

Na bicie z utworu White House Records ft. Mesajah, TaLLib, Sztoss - Niepisany Kodeks.

Zapraszam do sprawdzenia. Odpalcie w HD.

https://www.youtube.com/w...bkTIGBxH23r4z8H

Klip wyświetli się z całą playlistą. Tam moje najnowsze produkcje :)
_________________
www.youtube.pl/user/galaprk
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2014-06-14, 12:48   

Idiotyzm, ujęcia z mordami po prostu już są nudne. Generalnie całość denna, bez pomysłu.
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-06-14, 14:10   

Przesłuchałem kilka kawałków i nawet dają rade. Ale dziwnie się słucha playlisty gdzie w jednym kawałku nawijacie o dwóch mieszkaniach i hajsie (Samotność) a w drugim, że codziennie zero na koncie (Samotne myśli) ;d
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

GaÅ‚a  

User


ImiÄ™: Robert

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2011

Sk±d: Jastrzêbie-Zdrój

   

Wys³any: 2014-06-15, 14:32   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

dziwnie się słucha playlisty gdzie w jednym kawałku nawijacie o dwóch mieszkaniach i hajsie (Samotność) a w drugim, że codziennie zero na koncie (Samotne myśli) ;d



Dwa mieszkania (jedno rodzinne, drugie związane ze studiami) generują tyle wydatków, że "co miesiąc jest dzień, że na koncie mam zero" (a nie, że codziennie jak to napisałeś) :) Oba teksty się wzajemnie nie wykluczają. Zresztą, w życiu różnie bywa ;) Raz się ma tysiące na koncie, potem ma się wydatki, potem ma się długi, potem znów coś się przyrobi, zaoszczędzi. Tak leci, tak żyję o tym piszę :) Dzięki za opinię.

A odnośnie pierwszego komentarza... Ten klip to spontaniczna akcja. Po prostu chcieliśmy zrobić jakieś video pod najlepszy numer jaki nagraliśmy w tym roku, żeby ludzie mieli na czym oko zawiesić (klipy zwiększają liczbę wyświetleń i zasięg odbiorców, nie ma co ukrywać) a dla nas to szansa na ciekawe spędzenie dnia, przyzwyczajenie się do kamer i ogarnięcie podstaw montażu takiego klipu. Wiemy, że to żaden szczególny klip, ale lepsze to niż jakiś nieruchomy obrazek z napisem w tle, bo w jakiś sposób nas rozwija :)
_________________
www.youtube.pl/user/galaprk
 

Tomek97  

User


ImiÄ™: Tomek

Wiek: 26

Do³±czy³: 01 Lip 2014

Sk±d: Nowy S±cz

   

Wys³any: 2014-07-01, 09:58   

Gała, Siema sprawe mam bo sb tak zaczelem troche rymowac czy mogl bys to ocenic tak jakos. tak wgl to niezle nawijasz
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com