Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-02-07, 16:57   

Nie przeszkadza mi jak facet, nieważne czy to brat, kolega czy mój chłopak przy mnie bluzga. Sama też nie jestem lepsza [; Oczywiście jeśli ktoś za przecinek wstawia kur.ę, to już mnie to drażni i tylko świadczy o jego ubogim zasobie słów. Coś takiego mnie odpycha.
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-02-07, 17:31   

Nie przeklinam i nie lubię gdy ktoś przeklina przy mnie. Takie zachowanie świadczy tylko o jego wychowaniu i kulturze osobistej, dlatego jak ktoś zbyt często używa wulgaryzmów to zwracam mu uwagę;p
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

FunnyGuy  

Stały User


Do³±czy³: 05 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-07, 17:42   

Ja tam raczej używam odpowiednich słów do określenia odpowiednich obiektów, tudzież emocji. Dziewczyny też klną, zdecydowanie więcej niż ja, przeszkadza mi to.
 

Max

User


Do³±czy³: 07 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-07, 20:41   

Ja na przykład klnę, w ogóle nie mogę tego pojąc ze ustalono ze słowo K***a jest brzydkie, wulgarne a "chlebek" ładne i teraz nie mogę mówić k***a bo to brak kultury. Wiem ze z k***ą chodzi min. o pochodzenie, ze to od kurtyzana, określenie zawodu który bla bla bla... co z tego??
Jednak mój dziadek miedzy facetami bardzo klnie, ale jak pojawia się kobieta to od razu przestaje i mi to imponuje. Nie dlatego ze jest to jakoś tam kulturalne itp. tylko to jest objaw "starej szkoły" świata który znam z opowieści i którego bardzo mi brakuje. Dzisiejsze społeczeństwo (również ja) do pięt nie dorasta temu które reprezentuje min. mój dziadek.

W klasie wiem którym dziewczynom nie podoba się ze klnę bo np. zwracały mi uwagę to wtedy staram się przy nich nie przeklinać.
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-09-22, 17:38   

Ja nie lubię, gdy ktoś przeklina w moim towarzystwie, wolę miłych kulturalnych mężczyzn, którzy nie używają wulgaryzmów, wśród kobiet.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-09-22, 17:48   

A mi to kompletnie nie przeszkadza, że facet sobie przy mnie używa mocniejszego słownictwa, przecież to nic złego. Ponadto sama niesamowicie przeklinam, więc tym bardziej nie mogłabym od kogoś wymagać, by tego przy mnie nie robił.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-09-22, 17:57   

Mi raczej nie przeszkadza, oczywiście uważam że są to słowa dyskretne i zarówno dziewczyna jak i facet powinien dostosowywać je do odpowiednich sytuacji. Denerwuje mnie to, gdy ma prostacki wydźwięk, nie przeklina się dla zabawy i dla szpanu.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

mrau  

Stały User



ImiÄ™: Paulina

Do³±czy³a: 23 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-22, 19:21   

Oj. Jak mi klnie ktoś w co drugim słowie to owszem, zwrócę mu uwagę. Jak się zdarzy komuś pod wpływem emocji to aż tak bardzo to nie razi.
_________________
who care, baby
 

RikiTiki  

Stały User


Do³±czy³a: 22 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-22, 19:40   

A mi tam nie przeszkadza, niech sobie przeklina jak chce, sama przeklinam.
_________________
TYLKO MNIE TU NIE BLOKUJCIE!!!!!
 

Pralina  

Stały User



Do³±czy³a: 23 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-09-22, 20:09   

Każdemu może się zdarzyć. Nie przywiązuję do tego aż tak wielkiej wagi.
 

Heartwork  

Mega wymiatacz

all right now



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 35

Do³±czy³: 29 Mar 2010

Sk±d: Wadowice

   

Wys³any: 2010-09-22, 20:39   

jutro napisa³/a:

Nie przeklinam i nie lubię gdy ktoś przeklina przy mnie. Takie zachowanie świadczy tylko o jego wychowaniu i kulturze osobistej, dlatego jak ktoś zbyt często używa wulgaryzmów to zwracam mu uwagę;p


I co, pomaga? Jeśli tak, oznacza to, że to nie wina wychowania, ani kultury osobistej :-P
 

Simpek  

User

Bóg?KtoToTaki?



ImiÄ™: Szymon

Wiek: 29

Do³±czy³: 22 Wrz 2010

Sk±d: Szprotawa

   

Wys³any: 2010-09-23, 00:04   

Jak dla mnie wulgaryzm jest potrzebna rzeczą w życiu ale nie wypada kląć przy dziewczynach no chyba że są to takie panie że im to nie przeszkadza ale lepiej się upewnić. Ja osobiście nie bluzgam przy dziewczynach bo jest mi to zbędne osoba która to robi jest najwyraźniej źle wychowana.
 

shesatanek  

Mega wymiatacz

O N A



ImiÄ™: Adolfa

Wiek: 59

Do³±czy³a: 01 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-09-23, 10:24   

No właśnie tu już wchodzi kultura osobista. Jednakże nie przeszkadza mi to, byleby to nie był przecinek .
_________________
www.top-radio.info kanał Rock Zapraszam
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-09-23, 11:15   

Ktoś już wspomniał o braku kultury osobistej i ja się po tym podpisuję. Po pierwsze - dziewczyna na randce to nie kumpel przy piwie, a niestety mam wrażenie, że niektórzy przedstawiciele płci brzydszej nie dostrzegają tej różnicy. Po drugie - jeśli komuś przekleństwa na co dzień zastępują cenzuralne słowa, to albo ma on problemy z własną osobowością, albo zbyt ubogie słownictwo (a najczęściej jedno i drugie). Jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że chłopak przeklnie w wyniku nagłych emocji lub też od czasu do czasu używa przekleństwa dla wzmocnienia znaczenia danego wyrażenia (jak w literaturze), ale jeśli przeklina przy normalnych spotkaniach z dziewczyną, to jest już coś nie tak. Jak dla mnie jest to wyraz pewnego rodzaju lekceważenia i braku szacunku. Bo skoro chłopak traktuje swoją dziewczyną jak kumpla od piwa, to wychodzi na to, że jest ona dla niego tak samo warta jak owy kumpel.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

seba55

Stały User



Do³±czy³: 24 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-23, 13:04   

Prof. Miodek twierdził w jednym ze swoich wykładów, że gdyby nie było przekleństw to ludzie chodziliby nonstop sfrustrowani, ponieważ mieli by zbyt mało środków językowych, którymi mogliby się posłużyć podczas ekspresji swoich uczuć :P
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com