Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-09-23, 13:17   

Cytat:

Prof. Miodek twierdził w jednym ze swoich wykładów, że gdyby nie było przekleństw to ludzie chodziliby nonstop sfrustrowani, ponieważ mieli by zbyt mało środków językowych, którymi mogliby się posłużyć podczas ekspresji swoich uczuć :P


To jest opinia profesora Miodka, który notabene zawsze podchodził do spraw językowych z dystansem i humorem. Myślę, że coś w tym, ale też nie przesadzajmy w drugą stroną - jest wiele innych sposobów na ekspresję swoich uczuć, nie zawsze wszystko załatwi czarodziejskie słowo "ku*wa".
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Hawranek1922  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³: 17 Wrz 2010

Sk±d: Wodzis³aw ¦l±ski

   

Wys³any: 2010-10-01, 20:43   

Staram się unikać brzydkich słów przy płci pięknej. Jednak jak się jest pod wpływem niesamowitego napływu emocji to zdarzy się, zastosować łacinę rozszerzoną. :-o
_________________
Choć nikt nie nazwie ulic naszymi imionami, my wciąż jesteśmy zasad i wartości strażnikami.
 

B L E S S !  

User

Wprowadź P I N .



Wiek: 28

Do³±czy³a: 28 Wrz 2010

Sk±d: Chorzów.

   

Wys³any: 2010-10-01, 20:57   

Nie przeszkadza mi klnięcie chłopaków jeśli przekleństwa nie lecą co drugie słowo. Samej mi się zdarza puścić niekiedy puścić wiązankę pięknej łaciny.
_________________
pokaże świat - to będzie nasza chwila. fakt, jesteś dla mnie jak kokaina.
 

morfinkaa  

Stały User


ImiÄ™: katarzynka.

Wiek: 32

Do³±czy³a: 05 Pa¼ 2010

Sk±d: spad³am?

   

Wys³any: 2010-10-10, 17:52   

a ja jestem akurat z tych, które zwracają na to uwagę. :) nie przeszkadza mi to właściwie, jesli jesteśmy na dalszym etapie znajomości, ale - gdy facet klnie jak najęty, na pierwszym spotkaniu - drugiego już nie będzie. sama baardzo rzadko klnę, więc nie lubię też słuchać wypowiedzi, ktora po ocenzurowaniu by była jak jeden wielki pisk, czy szum.
_________________
oczywiście, że jestem egoistką. wszyscy nimi jesteśmy. reszta rodzi się z sumieniem.
 

Paulajna  

User



Do³±czy³a: 09 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-10, 18:23   

Nie przeszkadza mi, sama trochÄ™ klnÄ™
_________________
chlebki z trawy takie malutkie?
 

jakiezycietakirap

User

[czesc][cool]



ImiÄ™: Anita

Do³±czy³: 10 Pa¼ 2010

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2010-10-10, 22:36   

HAHAHA Paulina przecież ty klniesz jak szewc : *
 

Paulajna  

User



Do³±czy³a: 09 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-10, 22:48   

CICHO, CHCIA£AM WYKREOWAÆ SWÓJ IMID¯ NICZYM HIPISEK : (
_________________
chlebki z trawy takie malutkie?
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-10-10, 23:41   

Ja przy dziewczynie mniej klnę niż normalnie, sam nie wiem czemu
 

ProEloZero  

Stały User



ImiÄ™: Mati ;)

Do³±czy³: 16 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-17, 00:00   

Zależy w jakiej sytuacji :)
To oczywiste że przy dziewczynach mniej się klnie i tak naprawdę nie jest się do końca sobą.czego nie popieram ;D.Po co udawać kogoś kim się nie jest?:) później są z tego powodu same problemy.
Pzdr
_________________
Uśmiech to magia. Powstaje z niczego, a potrafi zdziałać cuda.
 

grgr

User


Do³±czy³: 15 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-21, 15:07   

większość raczej toleruje i nawet sama przeklina (Dziewczyny), do nietolerancyjnych można chyba zaliczyć tylko skrajne przypadki jakiś nadzwyczajnie normalnych dziewczyn z głębokimi wierzeniami religijnymi (przeklinanie jako grzech). Mimo wszystko staram się jak najrzadziej używać tych słów, w moim przypadku jednak nie jest oczywiście tak, że stosuję tzw. "przecinek" co 2 słowa.
 

Scars on Broadway  

Stały User

Bloger



Do³±czy³: 24 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-24, 15:59   

Ja ogólnie rzadko klnę :] Dla mnie przeklinanie to jest nieumiejętność dobrania odpowiednich słów. Oczywiście jak się zdenerwuję, wtedy nie myślę i dostaję szewskiej pasji. Prowadzam się z dziewczynami, które rozumieją, że jak się człowiek zdenerwuje to panowanie nad słownictwem jest ograniczone :) Ale tak to w normalnej rozmowie raczej nie używam wulgaryzmów.
_________________
Czy wiesz jak wywrzeć magnetyzujący wpływ już podczas pierwszej rozmowy?
Pobierz darmowy raport
 

Ulotna chwila

Stały User

`wysoko nad ziemiÄ… `



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 29

Do³±czy³: 30 Pa¼ 2010

Sk±d: w³asnego ¶wiata

   

Wys³any: 2010-11-07, 19:44   

Zależy w kogo ustach. Ogólnie jestem przyzwyczajona , że teraz prawie każdy zasówa łaciną aż miło więc...
_________________
Przez kogo zaznałeś szczęścia, przez tego też zaznasz nieszczęścia.
Błogosławiony przez bogów, kto nie przywiązuje się do nikogo.
 

kabaÅ‚a  

Stały User

Danse Macabre



ImiÄ™: Norbert

Wiek: 30

Do³±czy³: 03 Lis 2010

Sk±d: CK

   

Wys³any: 2010-11-07, 20:39   

Zależy od osobnika płci pięknej. Jedna laska leci na łacine druga nie. Proste? :D
_________________
"...W tym kraju pierwszy Maybach należy do księdza
Tam, gdzie naród jest ślepy rządzi umysłowa nędza
Napędza nas nienawiść, ludzie są żałośni
Spacerujemy po ogrodzie mięsożernych roślin..."
 

BB.  

Wymiatacz

la rage des gens



ImiÄ™: Buffalo Soldier

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Lis 2010

Sk±d: w¶ciek³o¶æ ludzi?

   

Wys³any: 2010-11-08, 22:27   

ja mam takie pytanie, jako ze jestem tu nowy.. czy ktos w calosci czyta te posty? czy kazdy dopisuje swoj post do kolekcji forum, po czym kolejna osoba nastepny i tworzy sie takie kolo? nie, zebym ja cos na rzucal ;) tylko tak pytam jak wiele osob to czyta.

dobra, zeby nie bylo offtopic'u, napisze cos od siebie na dany temat.

wiec klne, oczywiscie, jak wiekszosc, czy na glos, czy to po cichu do samego siebie zeby rozladowac napiecie. duzo zalezy od otoczenia w jakim jestem, jezeli ide z najlepszymi kumplami [w tym dziewczyny] to jestem soba i tyle, oni mnie za to lubia, szanuja mnie takiego jakim jestem wiec dlaczego nie klnac? jesli im to przeszkadza nie ma problemu, pohamuje sie i tyle.
natomiast jak jestem wsrod nowopoznanych, badz nie tak bliskich dziewczyn, badz ogolnie - osob, to zachowuje sie normalnie, lecz podchodze do takich osob z dystansem, duzym dystansem i po dlugim czasie 'weryfikacji' moge okreslic czy ta osoba (dziewczyna) mi pasuje i klne jak zawsze, albo po prostu ograniczam sie do krotkich dialogow w ktorych jestem na tyle kulturalny ile potrafie, bo zazwyczaj takie osoby kreuja mi opinie, ktora i tak w wiekszym stopniu mnie nie obchodzi, ale lepiej miec przyjaciol (dobra strone), niz wrogow (zla strone)
_________________
Psychic spies from China try to steal your mind's elation
Little girls from Sweden dream of silver screen quotations
And if you want these kind of dreams it's Californication
http://img207.imageshack....honsideway1.gif
 

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



ImiÄ™: Ja

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-11-11, 03:10   

Sama używam całej palety dosadnych, ekspresywnych słów, więc nie przeszkadza mi to dopóki...coś nie jest skierowane bezpośrednio do mnie czyli np : "spiep**aj, pier**l się, wkur***sz mnie' To juz przesada
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com