Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

etou.

User


Do³±czy³: 22 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-22, 19:21   

nie,nie.ona pomaga tej babci,no wiecie chodzi na zakupy itp.i tak troche glupio bysmy sie czuli u niej a przy nas cala jej rodzina
 

agnieszka003

Stały User


Do³±czy³: 10 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-07-23, 18:05   

Pfff... chlopie gdzieś Ty się uchował?
Zachowaj twarz bo Twoja laska pomiata Tobą i ma z Ciebie niezły ubaw, że jest z takim pantoflem.
Pewnie śmieje się, obgaduje... Nie wierze, że gdyby Cię kochała to nie znalazłaby chociaz godzinki co drugi dzień na spotkanie z chłopakiem. A te pomaganie itd to niezła wymówka.

Swoja droga to ja też pomagam babci, mam dużo zajęc i dziwnym trafem nie przekreślam mojego chłopaka. Mimo, że mieszkamy w innych miastach widujemy się coanjmniej co 3 dzień.
Radzę Ci postawić jej jasne warunki. Albo w końcu łaskawie znajdzie czas dla Ciebie, albo THE END
_________________
GG: 35086869
 

duraj

User


Do³±czy³: 20 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-24, 11:18   

nie odzywa sie juz 3 dzien.co robic ? czy dalej siedziec cicho czy cos napisac?
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-24, 11:27   

Siedź i czekaj koniec kropka kobieta lubi czuć władzę ale nie lubi jak facet jest pantoflem (przynajmniej większość)
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-07-24, 11:34   

Fazikus napisa³/a:

Siedź i czekaj koniec kropka kobieta lubi czuć władzę ale nie lubi jak facet jest pantoflem (przynajmniej większość)


Robicie ze związku kampanię wojenną, a z każdego problemu/kłótni bitwę, którą wygra silniejszy o.O
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-24, 11:47   

Ostia napisa³/a:

Robicie ze związku kampanię wojenną, a z każdego problemu/kłótni bitwę, którą wygra silniejszy o.O



Podoba mi się taki pogląd. Ale powiedz mi czy wolała byś facetka który będzie się przed tobą kajała czy który będzie miał też swoje zdanie by w końcu dojść do kompromisu.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-07-24, 11:50   

Cytat:

Podoba mi się taki pogląd. Ale powiedz mi czy wolała byś facetka który będzie się przed tobą kajała czy który będzie miał też swoje zdanie by w końcu dojść do kompromisu.



Ale czemu popadasz w skrajności?
I "swoje zdanie" uniemożliwia kompromis przecież - o tym możemy mówić dopiero wtedy, jeśli obie strony właśnie rezygnują z jakiejś części swoich poglądów.
Zresztą, związek to nie "a, przetrzymam ją/jego, niech sobie nie myśli" - to bzdura jest.
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-24, 11:59   

To było obrazowe przedstawienie prawdopodobieństwa. Tak ale jak widzisz dziewczyna autora albo nie chce albo nie może go widywać, a nie wierze by nie znalazła 2 minut na głupiego smsa. Wiec poczekaj może musi coś przemyśleć?
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-07-24, 12:03   

Fazikus napisa³/a:

To było obrazowe przedstawienie prawdopodobieństwa.


Prawdopodobieństwa czego? :>

Ona musi coś przemyśleć? On? Niejasno piszesz ;>
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-24, 12:06   

Prawdopodobieństwa jakiego faceta potrzebuje kobieta :D dobra nie drążmy tego tematu. :mrgreen:

Ona przecie to ona siÄ™ nie odzywa
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-07-24, 12:10   

Fazikus, będe drążyć, bo nie zgadzam się z tym, co piszesz ;p Mało któa kobieta chce skrajnego faceta ;p

A ona po prostu może nie mieć czasu. Albo zwyczajnie nie odczuwać potrzeby napisania mu jakiegoś mdłego smska.

PS. Ona się nie odzywa. Ale ON również ;p
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-24, 12:15   

A kto mówi o skrajności, przecież nie będę pisał czy wolisz faceta który jest czuły miły itp ale jednocześnie potrafi postawić na swoim itd. Ludzie nie podajmy w jakieś paranoje.

A kto tu mówi o sweet sms ale wydaje mi się że jakieś wyjaśnienie chłopakowi się należy? A może pisać i nawet co 2 minuty jak nie będzie chciała to nie opisze tak czy tak.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-07-24, 12:21   

Cytat:

A kto mówi o skrajności,


No dałeś do wyboru pantofla i kolesia z własnym zdaniem.

Fazikus napisa³/a:

jakieś wyjaśnienie chłopakowi się należy?


No przecież wyjaśniała, a to, że te tłumaczenia nie satysfakcjonują chłopaka to inna sprawa.
 

Tequila  

Wymiatacz

stare czytadło



Imię: Małgosia

Wiek: 38

Do³±czy³a: 23 Lip 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-07-24, 12:29   

Ostia, ja przepraszam bardzo, ale racji to Ty nie masz i pogląd dziwny. W związku trzeba często ugrać, by dojść do czegoś. No niestety tak jest i już. Kolega Fazikus rację ma, iż kobiety pantofli nie lubią i kiedy taki mężczyzna pojawi się na ich drodze traktują go z pobłażliwością i chcąc nie chcąc zaczynają wprowadzać nad nim jakąś formę władzy, bo skoro zrobi wszystko i przy tym nie sprzeciwi się, to sobie można pozwolić na wiele.
_________________
Przychodzę, by wchłonąć Twe usta, i by za włosy Cię powlec w świt, cały w perłowych muszlach.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-07-24, 12:32   

Tequila napisa³/a:

W związku trzeba często ugrać, by dojść do czegoś. No niestety tak jest i już.


Ale gdzie ja twierdzÄ™ inaczej? :)
Przecież piszę, że do kompromisu owszem, można dojść, jeśli dwie strony z czegoś "swojego zrezygnują", a tu już akurat od sprytu partnera/partnerki zależy, które będzie musiało pójść na większe ustępstwa :)
Ale nie można też związku traktować jako "Kto jest większym Panem i Władcą", albo "Wyciągnij jak najwięcej korzyści ze związku".

Co do pantofli - cóż, jest specyficzna kasta kobiet, które nie tolerują innych "form" męskich, od tych pantoflowych.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com