Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nekes  

Pogromca postów

MNML love



Do³±czy³: 14 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-10-01, 22:02   

Ludzie co z wami ? :-o Przecież ten klub to wstyd dla naszego kraju. DJ Kris i krzyczenie do mikrofonu... dno i dwa metru mułu.

wolek14 napisa³/a:

Ekwador to raj, dla ludzi, którzy szukają bardziej ambitnej muzyki klubowej niż np badziewy z Energy



I Ty masz 17 lat ? :-x
_________________
"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
 

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2010-10-02, 12:56   

Cytat:

Ludzie co z wami ? :-o Przecież ten klub to wstyd dla naszego kraju. DJ Kris i krzyczenie do mikrofonu... dno i dwa metru mułu.


To co wg Ciebie jest najlepsze w Polsce?;d PS. Dj Kris nie gra już prawie 4 lata;d Więc jesteś trochę nie na czasie;d

Cytat:

I Ty masz 17 lat ? :-x


Nie rozumiem aluzji? Możesz jakoś obszerniej?
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2010-10-02, 19:02   

wolek14, Pisząć że Ekwador umiera miałem na myśli to że imprezy w Ekwadorze odbywają się co miesiąć a nie co tydzień jak kiedyś. Przecież Ekwador dalej organizuje między innymi Amsterdam Dance Mission, Sunrise Festiwal. Ten klub na już swoją renome między innymi przed DJ Krisa. Który jest ojcem chrzestnym Sunrise. W Energy 2000 te remiksy Gagi i innych są czasami lepsze od ogrinału. Ogólnie obydwa kluby zrobiły dużo dla polskiej sceny muzyki klubowej. tak samo DJ Kris jak i DJ Tomas i DJ Hubertus.
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Nekes  

Pogromca postów

MNML love



Do³±czy³: 14 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-10-02, 21:22   

wolek14 napisa³/a:

To co wg Ciebie jest najlepsze w Polsce?



M25, Piekarnia, INQ...


wolek14 napisa³/a:

Nie rozumiem aluzji? Możesz jakoś obszerniej?



Obszerniej powiadasz... Wiesz, do każdej muzyki trzeba dorosnąć, dlatego nie potępiam że ktoś słucha Metalu, Rocka czy muzyki elektronicznej. Nikt nie powiedział, że muzyka musi być łatwa. Kawałki podawane w takich klubach jak ekwador są bardzo proste i miło się przy nich bawi, łatwo wpadają w ucho - po co ? Napijesz się czegoś, tabletki, czy tam magiczny proszek i szał.

Kolega pewnie nie zna prawidłowej definicji techno ;)

miniX, Wracając do Ciebie, masz w sygnaturze FTB. Wiesz na jakiej zasadzie oni działają? Właściciele tej strony, liżą tyłki organizatorom imprez za darmowe bilety i gadżety za pisanie recenzji z imprez zanim jeszcze się one odbędą- czyli wiesz co mam na myśli? To tak jak by napisać o Love Parade tegorocznym, że było super, extra a w rzeczywistości wydarzyła się wielka tragedia. Nie ma co tam szukać rzetelnych informacji, bo wszystko tam jest prze kolorowane. Ciesz się dalej wysoką pozycją w rankingu :)
_________________
"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2010-10-02, 21:41   

Nekes, Co do FTB wiem jak jest. Ale przyjęło się że źe jednak wszyscy patrzą na ten ranking i dla nich ma jakieś znaczenie. Przynajmniej tak mi się wydaje.
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2010-10-03, 10:34   

Cytat:

Obszerniej powiadasz... Wiesz, do każdej muzyki trzeba dorosnąć, dlatego nie potępiam że ktoś słucha Metalu, Rocka czy muzyki elektronicznej. Nikt nie powiedział, że muzyka musi być łatwa. Kawałki podawane w takich klubach jak ekwador są bardzo proste i miło się przy nich bawi, łatwo wpadają w ucho - po co ? Napijesz się czegoś, tabletki, czy tam magiczny proszek i szał.

Kolega pewnie nie zna prawidłowej definicji techno ;)


Proste? To jest akurat odczucie subiektywne wiesz? Tutaj chodzi bardziej o gatunek muzyki jaką gra się w danym klubie. Tam akurat gra się Trance i House. Ten pierwszy na pozór może się wydawać banalny, i brzmieć jak muzyczka z organków z odpustu. Ale to tylko pozory... Gdyby każdy mógł je tworzyć, to sukces gwiazd takich jak Cosmic Gate, czy 4Strings byłby niewidoczny, bo przecież dla laika to i amatorszczyzna brzmi tak samo, więc co to za gwiazdy? Dla fana np Dutch czy Fidget House to jest jak już napisałem jakaś melodyjka, i uważa to za kupę, ale w Polsce ciężko było by osiągnąć taki sukces jak Ekwador puszczając "cięższe" brzmienia, bo mało kto tego słucha, ludziom oczy zamknięto na komercję więc jak takiemu bydłu puscisz czy to Fidget, czy jakis Schranz czy też techno, to Cie wysmieja "co to za chłam".

PS. Wiem dokładnie co to techno, swego czasu marzyłem o tym, by pojechac na FREE PARTY:) ale mi przeszło;d
I nie używaj tutaj proszę stereotypów o tabletkach, proszkach itd:) Ma to być rozmowa na poziomie:)
Co do FTB to ja nie wiem jak tam jest, i Wy pewnie też nie wiecie, bo nie istniejecie w tej agencji:) a gdybać to każdy może:)
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com