Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Chelsea  

Stały User



ImiÄ™: Justyna

Doł±czyła: 13 Sty 2011

Sk±d: Bory Tucholskie

   

Wysłany: 2018-01-24, 15:52   Kocham Cie jak stÄ…d do koĹ„ca Ĺ›wiata :)

Witajcie,
w związku z tym, że uwielbiam oryginalne prezenty planuje mojemu Lubemu zrobić karteczki z różnych stron Polski i świata. Jeżeli ktoś chciałby pomóc to może wysłać mi, albo wstawić tu karteczkę ze swojego miasta lub wsi z napisem ,,Tomaszu, Miłość Justyny do Ciebie jest tak wielka, że dotarła aż do...''.
Czy ktoś z Was daje prezenty własnoręcznie robione?
Jakie macie pomysły na oryginalny prezent.
Zaraźmy się kreatywnymi pomysłami :)

26230315_1543590692422472_5121952009836433867_n.jpg
Tak mniej więcej ma wyglądać karteczka. Liczę na Was!!

Plik ¶ci±gnięto 12 raz(y) 61,24 KB

_________________
Ludzi należy kochać, a rzeczy używać. Nigdy odwrotnie!
 

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude



Wiek: 28

Doł±czyła: 10 Kwi 2010

   

Wysłany: 2018-01-24, 20:03   

Wiesz, moim zdaniem prawdziwie kreatywny i fajny prezent dla ukochanego to będzie taki, który sama stworzysz. Ja bym się nie cieszyła jakby mój facet, nie dość że swoim kolegom to jeszcze obcym ludziom, kazał pisać jakieś karteczki ze świata na których jest napisane coś intymnego do mnie... Serio laska, to jest dziwne. "Miłość Justyny dotarła do Warszawy" czy jakiegośtam miejsca na świecie - no na pewno jak to przecież będą miejsca w których nigdy ani Ty ani Twój chłop nie byliście nigdy. Nie ma to sensu. Sama mu napisz taką karteczkę, pocałuj w czółko, zrób loda i będzie git.
Ja daję prezenty spersonalizowane, związane z pasją chłopaka. Faceci nie lubią takiego uczuciowego pier**** jak kobiety, oni doceniają upominki praktyczne.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Doł±czył: 20 Kwi 2012

   

Wysłany: 2018-01-25, 11:55   

Polać jej!
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com