Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-12-23, 00:09   

Curunir, to nie tak.przedmioty,z ktorych zdaje maturdm mam przycisniete matma przy sr klasy 1,7 bez problemu 3, ang i pol 4 a poza tym licea roznia sie od siebie poziomem.
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-12-23, 22:53   

Curunir napisa³/a:

takitampan napisa³/a:

3,2 bez otwierania zeszytów? II liceum.



Może podzielę się taką moją małą refleksją...a mianowicie dziwi mnie podejście co poniektórych w stylu: "Oceny kiepskie...ale przecież się nie uczyłem więc jest wszystko dobrze!" Chodzi o to, że dla mnie jest to podejście dziwne, świadczące o tym, że taka osoba nie jest po kątem nauki zbyt ambitna. Gdybym ja miał mieć niską średnią (wiem, że powyżej 3 w liceum to nie jest to samo co w gimnazjum, ale chyba nie wmówicie mi, że to wysoka średnia), tylko dlatego, że nie chciało mi się uczyć, to pod koniec klasy zamiast cieszyć się, że udało mi się zdobyć taką średnią bez wysiłku, bym raczej był smutny, że z powodu lenistwa nie wycisnąłem lepszego wyniku...Bo skoro ktoś ma średnią w miarę przyzwoitą, bez otwierania zeszytów (rozumiem, że tym bardziej bez otwierania książek?), to pomyśleć jaką by miał średnią przy odrobinie chęci do nauki...


Hmm... Po prostu niektórzy nie marnują czasu na wbijanie sobie do głowy tego, co ich nie interesuje, tylko po to, żeby mieć wyższą średnią. Dla mnie liczy się polski, historia, angielski, rosyjski; a z matematyki, fizyki i reszty ścisłych wystarczy mi zdać, mimo że mogłabym się uczyć i wyciągać je wysoko, wysoko. Nie liczę żadnej średniej ocen, po co mi to?
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Curunir  

Stały User

Saruman Wielki



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Gru 2011

   

Wys³any: 2011-12-23, 23:07   

Placebowa, Rozumiem, że mogłem nieco źle nazwać to o co mi chodzi. Tu chodzi np o sytuację, w której dostaję 3 z jakiegoś przedmiotu (ale bez nauki!), mimo iż po dwóch godzinach nauki ocena wynosiłaby 5, a i w głowie byłoby więcej wiadomości, przydatnych w dalszej edukacji. Podstaw sobie taką sytuację w miejscach gdzie użyłem określenia "średnia" i wyjdzie, że nie chodzi o jakąś głupią liczbę, ale o to, że czasem tak niewiele potrzeba by wiedzieć znacznie więcej (a chyba fajnie jest być wykształconym i umieć np młodszej siostrze odpowiedzieć na pytanie związane np z biologią bez zaglądania do książki?:) Ogólnie wyznaję zasadę, że człowiek powinien być ogólnie wykształcony.

Zależy co rozumiemy przez słowo "interesuje". Ja w 3 gimnazjum dajmy na to nie jestem w stanie niestety określić jeszcze co będę w życiu robił, ani nawet co będę studiował więc ogólnie interesuje się wszystkim. Ale jeśli ktoś np od 1 gim wie, że będzie chciał studiować fizykę kwantową, to proszę bardzo niech olewa wszystkie inne przedmioty, a z matmy, fizyki i nie wiem z czego tam jeszcze ma same 6:) Nawet byłbym takiej osobie w stanie zazdrościć tego, że nie będzie miała problemów z określeniem tego co chce... Co innego jak ktoś nie interesuje się czymś, bo ma po prostu to gdzieś...
 

Nathalie1996  

User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 08 Kwi 2012

Sk±d: NY :D

   

Wys³any: 2012-04-08, 21:55   

Ja jestem w 3 gimnazjum i mam średnią 3,2 albo 3,6 ... Już nie pamiętam. Niestety, bardzo tego żałuję, ponieważ na początku roku zostałam wciągnięta w różnego typu imprezy, które kończyły nad ranem. Właściwie to jest tak do tej pory... Zawiodłam po całej linii, ale mam nadzieję, że poprawię się na koniec roku. Uszczęśliwia mnie tylko to, że będę mieć 6 z angielskiego...
 

KunegundaM  

User


Do³±czy³a: 01 Cze 2012

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2012-06-01, 19:57   

Ja kończę jedno z lepszych gimnazjów w £odzi ze średnią mniej więcej 4.0 więc uważam że to dobry wynik, bo w publicznym miałabym około 5.0 :-)
 

Green-berry  

User



ImiÄ™: Berenika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 21 Maj 2012

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2012-06-02, 15:41   

Również kończę jedno z lepszych gimnazjów w mieście i średnia ok. 4.3 jest w porządku :P
_________________
"We walked along a crowded street
You took my hand and danced with me..."
 

Dyse One  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Kacper

Do³±czy³: 24 Gru 2010

Sk±d: Radzi±dz

   

Wys³any: 2012-06-02, 21:50   

A co mi pochwalÄ™ siÄ™ :mrgreen:

5,2 na koniec gimnazjum.
 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-08-16, 12:28   

Ja co rok lepiej - w pierwszej miałem chyba 4,1 potem chyba z 4,3 a w trzeciej klasie 4,64 ;)

W liceum bym chciał pasek ale nie wiem, czy się uda :D
 

imaginatif  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sie 2011

Sk±d: Silesia

   

Wys³any: 2012-08-21, 18:25   

5,0.

mat1313 napisa³/a:

W liceum bym chciał pasek ale nie wiem, czy się uda :D


Też mam takie plany... :-P
_________________
/...bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie./

 

Graalon  

Wymiatacz

Nordland


Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Sie 2012

Sk±d: Valhalla

   

Wys³any: 2012-08-21, 20:28   

Same "kujony" ja 3.33 ;)
_________________
"Valkirie przyniosą świt, a ogień wysuszy łzy
Twój dumny i czysty ląd bez ciebie nie zbierze sił"
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Do³±czy³a: 29 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-08-23, 23:40   

Oj ta ostatnia klasa to porażka. ¦rednia 3,8.
_________________
hey you out there on your own
sitting naked by the phone
would you touch me?
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-08-25, 11:43   

Na koniec gim miałem 4.8.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

krzysmTA  

Wymiatacz

Bóg Honor Ojczyzna



Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Lis 2009

   

Wys³any: 2012-08-31, 12:29   

5,04 na koniec technikum. Czwarte miejsce wśród wszystkich czwartych klas. I żadne kujoństwo, po prostu kawał ciężkiej roboty.
_________________
"Czego krzyczysz... co noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo."
Józef Piłsudski
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-08-31, 12:51   

Ale po co?
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-08-31, 18:19   

szostol napisa³/a:

Ale po co?


Ja na przykład po większe stypendium. Nie widzisz w tym celu?
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com