Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MikuÅ›

User



Wiek: 29

Do³±czy³: 07 Kwi 2011

Sk±d: Tarnów

   

Wys³any: 2011-04-07, 20:01   

sheilven napisa³/a:

Vanir napisa³/a:

Już nie mówiąc o przebieraniu się w jego towarzystwie czy coś.

no tak, bo przecież jak zobaczy kawałek ciała to od razu się na niego rzuci. wcześniej jakoś byliście kumplami i wszystko było okej, a to przecież nadal ten sam kumpel.

Dokładnie sheilven, ten tekst mnie rozwalił... A tak w temacie - przecież on nie jest trędowaty!!! Toż homoseksualizm to nie choroba, którą miałbyś się zarazić. Poza tym kompletnie nie rozumiem dlaczego gejów utożsamia się z ludźmi ciągle niewyżytymi seksualnie. Oni też potrafią budować związki oparte na miłości ;) Tak przy okazji witam wszystkich na forum :D
_________________
"¦wiat, dokąd zmierza świat,
Pytam choć wciąż odpowiedzi brak."
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-04-08, 07:55   

Nie odsuwaj się od niego, przecież to kolega.. Ale rozumiem Twój problem. Sama mam koleżankę bi i po prostu z ostrożności lepiej nie robić rzeczy, które się robi z innymi koleżankami. Typu oprzeć się o nią, przytulić, cmoknąć czy coś, żeby najzwyczajniej nie zrobić jej nadziei.
A co do podobania się.. hmm.. musisz mu subtelnie wytłumaczyć, że nie jesteś zainteresowany.
 

Matrix16  

User


ImiÄ™: BartuÅ›

Do³±czy³: 02 Sie 2009

Sk±d: z ³odzi sie pochodzi

   

Wys³any: 2011-04-13, 08:49   

tez tak sadze ze powinienes to mu wytlumaczyc ze niejetes zainteresowany ale w zadnymwypadku niemow o tym nikomu w szkole zniszczys sobie reputacje i jemu on sie tylkoprzed toba otworzyl...
_________________
woda jest mokra, niebo jest blekitne a dziewczyny maja tajemnice i wcale mnie to nie dziwi
 

zaginiony

User



Do³±czy³: 13 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-13, 08:54   

pedał, to nie to samo co gej. /offtop.

jeżeli ja dałem radę, wytłumaczyć to swojemu znajomemu,
to Ty dasz radÄ™ tym bardziej.

powodzenia.
_________________
Il faut parler pour vivre.
Nie jestem tutaj dla zabawy.
 

berni  

User

Szukam Przygody :)


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 31

Do³±czy³: 13 Kwi 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-04-13, 12:00   

Słuchaj, też się kiedyś znalazłem w takiej sytuacji. Rozumiem Twoje zmieszanie wobec Twojego kolegi, też to przeżyłem. Ciężko jest to zrozumieć aczkolwiek jeżeli zależy Ci na waszej przyjaźni nie traktuj go inaczej niż traktowałeś wcześniej. ¯e Twój kolega jest gejem nie oznacza że masz się go bać. Uświadom go że Ty jesteś heteroseksualny i nie życzył byś sobie aby się do Ciebie przystawiał.

Pozdrawiam.
_________________
Nie idź za namiętnościami, a znajdziesz pokój. Tomasz a Kempis
 

Pankracy  

User



ImiÄ™: Pankracy

Do³±czy³: 08 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-09, 14:36   

Jest gejem niech sobie bedzie bo co cie to obchodzi? tylko zeby lapy trzymal zdala od ciebie
_________________

 

Znudzony  

Stały User

I to jak cholera...



Wiek: 35

Do³±czy³: 14 Maj 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-05-14, 20:45   

Swoją drogą ciekawe doznanie. Znasz kogoś, znasz i nagle siup! Ktoś wyskakuje z szafy i co się okazuje? Gej. :przestraszony: I na dodatek nie jesteś mu "obojętny". :wstyd: Po takiej traumie (zważywszy, jeśli naprawdę go lubiłeś), to można zapomnieć jak łyżką zupę jeść. Ja nie jestem typem agresywnie uprzedzonego do homoseksualistów, ale od Rickiego Martina i jego przyjaciół trzymałbym się na dystans.
Nie wiem, na ile jesteś tolerancyjny. Pogadaj, postaw sprawę jasno. Ja bym zerwał kontakt z takim agentem, ale na szczęście nie o mnie tu chodzi... :->
_________________
Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie
 

Erape  

User



Wiek: 29

Do³±czy³: 20 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-20, 20:42   

Dałbym mu w pysk i powiedział, żeby się ogarnął.
_________________
Dulce et decorum est pro Patria mori
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2011-07-03, 16:23   

Ciekawe ile osób twierdzących że to nie koniec znajomości rzeczywiście by ją dalej utrzymywało :mrgreen:
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2011-07-03, 18:12   

Shepart napisa³/a:

Twój kolega mógłby zrazić się do ludzi nigdy już nie zaufać nikomu przez co przeżyć życie nieszczęśliwym, chyba nie chcesz mieć czegoś takiego na sumieniu!

To na prawdÄ™ okropne :-(
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Michal453  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-07-07, 17:31   

Nie popieram gejów.
 

19Leo94  

User


ImiÄ™: Adrian

Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Kwi 2010

Sk±d: Chorzów

   

Wys³any: 2011-07-07, 19:36   

W zasadzie już po sprawie :) Porozmawialiśmy na ten temat, i teraz jest już w sumie tak jak było wcześniej ;]

Shepart napisa³/a:

Większość pewnie postrzega geja stereotypowo jako osobę dziwnie ubierającą się, niewyżytą seksualnie, obleśną czekającą tylko na okazję do seksu. Jeżeli jesteś taką osobą to naprawdę szkoda mi Ciebie no ale cóż, żeby Polacy się zmienili pod tym względem trzeba dużo dużo czasu lub zorganizowania ogólnokrajowej czystki xD żartuję oczywiście xD



Szczerze mówiąc, ja też tak wcześniej myślałem, teraz już wiem że tak nie jest ;]
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com