Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2012-01-05, 14:17   

Kolekcjonowałem karty telefoniczne, miałem ponad 400 sztuk z całego świata, podobnie przez pewien czas z ojcem interesowała nas numizmatyka.
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2012-01-05, 16:09   

marzysiÄ™rarytas napisa³/a:

3. Tygodnik ,,Piłka Nożna''- od ponad siedmiu lat czytuję tą gazetę, nie opuściłem żadnego numeru, aczkolwiek zdarzało się, że nie kupiłem a potem musiałem się dogadywać na wymianę poprzez internet .Gazety spoczywają w dużej szafie idealnie posegregowane .


1 i 2 spoko, ale PN? Nie kupuj tego gówna, przecież to jest strata pieniędzy. Kompletna chała i brak szacunku dla czytelnika - powinni to wpisać w temacie "wasz znak rozpoznawczy". Z tego właśnie powodu przestałem kupować.
_________________

Onek napisa³/a:

No ale ok, wy jesteście zajebiści raperzy, że wasz pierwszy tekst był na poziomie diil gangu.. ;/

 

Klawiaturaa  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 03 Lut 2012

Sk±d: Gliwice

   

Wys³any: 2012-02-03, 16:45   

Ja zbieram pocztówki i autografy :) Tych pierwszych mam ok. 300, a autografów tyko 40.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-02-03, 18:25   

Ja zbieram świeczki.
Mam cały regał nimi zastawiony.
Na świeczki i na książki nie żałuję pieniędzy, to moja zasada.
Ostatnio też zaczęłam zbierać kadzidełka. Zostawiam do kolekcji po parę z każdego rodzaju.
¦wieczki mam o różnych kształtach, dominują zapachowe. Tak właściwie, to zbieram je dopiero rok.
_________________
W miękkim futrze kota
 

KamelCamel  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2012

Sk±d: Mogielnica

   

Wys³any: 2012-10-12, 10:50   

A ja kolekcjonuje e-papierosy:p mam mała kolekcje a ostatnio Zrobilem nawet własnego e fajka:-D
 

Ayris  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-10-15, 18:08   

Na czym to polega? : P

Ja zbieram drewniane koty, takie z ogonem do góry, najczęściej są w kwiatki, można je kupić praktycznie na każdych wakacjach. :D
A poza tym, co jest dosyć dziwne, naklejki z owoców. To mi zostało z dzieciństwa i mam dwie strony w tym zaklejone. Ludzie zwykle nie zwracają uwagi na to, ile jest różnych naklejek na bananach czy pomarańczach. A niektóre są naprawdę nietypowe i ciekawe. ;)
 

KamelCamel  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2012

Sk±d: Mogielnica

   

Wys³any: 2012-10-18, 00:08   

Na zbieraniu różnych typów e papierosow zaczynając od penow kończąc na boxach i modach:p
 

arhol  

User

Trash



ImiÄ™: SÅ‚awek

Do³±czy³: 15 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-15, 23:49   

Od niedawna (jakiegoś roku) zacząłem gromadzić noże, po prostu skupując te które mi się w jakiś sposób podobają,czy też by po prostu je mieć,zacząłem je też traktować w zasadzie jak przedmiot codziennego użytku - jak telefon czy portfel,zawsze jakiś się ma przy sobie, przydaje się do takowych pierdół gdy trzeba coś otworzyć,rozciąć i inne.
 

sacharon  

Mega wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 16 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-11-17, 11:31   

Jak miałem z 10 lat to kolekcjonowałem metal tazo z chipsów, do dziś mam prawie dwa sarkofagi.
Obecnie kolekcjonuję od 2 lat monety i banknoty - taka pasja. Jeżeli chodzi o monety, to zbieram polskie 2złotówki ze stopu nordic gold, dążę do tego, żeby mieć wszystkie (ok.240), obecnie mam ok. 220, brakuje mi tych najdroższych. Poza tym czasem polskie monety przedwojenne, zagraniczne, jeżeli fajnie wyglądają. I banknoty - tutaj i polskie i zagraniczne z różnych krajów świata - i nie chodzi mi o to, by banknot kosztował fortunę tylko żeby po prostu miał ciekawy wygląd. Mam też inne monety, np. 25 centówki ze stanami i dolarówki z prezydentami z USA, ale tego nie zbieram na bieżąco.
 

beatkaaa119922  

User


ImiÄ™: beata

Wiek: 32

Do³±czy³a: 02 Lis 2009

Sk±d: Bia³ystok/okolice

   

Wys³any: 2012-12-07, 23:27   

A ja kolekcjonujÄ™ bilety komunikacji miejskie :)
A więcej o tym w moim temacie http://www.e-mlodzi.com/k...6,45.htm#610784 :)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-12-08, 12:42   

Książki.
Jestem bibliofilem. Skąd to? Czytałam ostatnio o Bibliotece Kórnickiej, o samym Tytusie Działyńskim, w końcu.
Zapragnęłam też taka być.
Niestety również nie posiadam białych kruków.
Ale mogę się pochwalić tym, że mam sporo książek filozoficznych. A one są drogie. Moja mama ma mnie już dość, kiedy ją tak błagam, żeby dała mi na książkę. "Mamusiu, to ostatnia w tym miesiącu, obiecuję".
Ogólnie musiałam dokupić sobie nową półkę na książki. I teraz mam takie piękne widoki.
_________________
W miękkim futrze kota
 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-12-09, 17:05   

Bilety, kiedyś się cieszyłem zbieraniem, miałem 200 biletów - mała sumka, ale niektóre były jeszcze z ceną sprzed denominacji, więc stwierdzam, że ciekawe.

Próbowałem z powrotem wbić się w kolekcjonowanie ale idzie to ze skutkiem miernym, bo nazbierałem ledwo 60 biletow, miadżąca większość z GOP-u. Więcej mam z pociągów na trasach różnych, ale zamykających się między Gliwicami a Katowicami, jak siostra pociągami na studia się woziła. Może kiedyś kolekcję odnowię ;)
 

michielini2

User



Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-18, 22:28   

Kolekcjonuje oceny niedostateczne w szkole, jej stan na dzień dzisiejszy to 44.
 

totill  

Stały User

Wagabunda!



ImiÄ™: Antonina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 29 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-12-18, 22:42   

Zbieram modele samochodów, w skali 1:40 mam osiem, 1:23 jeden i z dziesięć 1:80.
Zaczęło się od mojego zainteresowania życiem codziennym w PRL, pierwszym modelem jaki dostałam był żółty maluch - Fiat 126. Mam też parę innych modeli typowych dla tamtych lat (są bardzo klimatyczne), np. Warszawa, Trabant, Fiat 125. Mam Volkswageny - Beetle i Microbus. I parę współczesnych.
Zawsze, kiedy mam okazję kupuję sobie kolejny. Mam swoją ulubioną firmę, która je produkuje... :)
Najnowsze nabytki to niebieski Peugeot 504 z 1975 i seledynowy Cadillac Eldorado z 1952. I sÄ… genialne! :D
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-03, 23:32   

Jak byłam w podstawówce, to różne rzeczy zbierałam, a to figurki zwierząt, a to naklejki, a to karteczki. Potem długo, długo nic nie kolekcjonowałam. A teraz zbieram sobie różne pamiątki z koncertów - kostki gitarowe, pałeczki perkusyjne, plany piosenek, bilety etc.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com