Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-05, 09:48   

Troll napisa³/a:

no no widzę że wy się tutaj dobrze uczycie


szczerze mówiąć (nie chce nikogo obrazić) ale żeby mieć komis to trzeba być idiotą. Miałem w klasie wielu kolesi nie wiedzących gdzie leży Australia, że najpierw jest mnożenie potem dodawanie, że "ó" wymienia się na "o". Może się mylę ale nawet bez kompletnego uczenia zawsze się na dopa wyjdzie a o komisa trzeba się postarać.
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

Tysia  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 33

Do³±czy³a: 05 Sie 2009

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2009-08-05, 12:51   

Ja nie miałam komisa bo również się dobrze uczę. Według mnie komisy to bzdura, uczeń powinien się uczyć i zaliczać testy w ciągu roku szkolnego który trwa 10 miesięcy a jeśli mu sie nie uda to trudno. U mnie w klasie była taka dziewczyna która prawie w ogole nie chodziła do szkoły, przyszła pod koniec roku szkolnego nazmyślała nauczycielom że miała problemy i po zaliczeniu egzaminów w sierpnie znalazła się w 3 klasie z wynikami takimi samymi jak ambitni uczniowie którzy uczą sie cały czas.
 

Fenix  

Wymiatacz


Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-05, 13:24   

GrEjPfruT napisa³/a:

żeby mieć komis to trzeba być idiotą



znam ludzi którzy mieli komisa, bo rzeczywiście słabiej się uczyli, ale znam również takich którzy po prostu z lenistwa nie chciało im się uczyć

Co do nauczycieli: są różni, można mieć totalnego ''dziada'', a można mieć całkiem w porządku gościa. Ja trafiałem na różnych nauczycieli, gorszych lepszych, ale nic na to nie poradzę, robiłem swoje i tyle.

Osobiście nigdy nie miałem komisa, może nie byłem wzorowym uczniem, mówię o ocenach, ale dawałem sobie radę XD
 

Ostatnio zmieniony przez Fenix 2009-08-05, 13:54, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-05, 13:27   

Nigdy nie miałam.
Nie mam nic przeciwko komisom, moich znajomych ratowały (:
Ale też mi się wydaje, że na dwóję to jakoś można w ciągu roku wyciągnąć, nawet prawie nic nie robiąc.
 

daj dziaba  

Mega wymiatacz

wjeśniara ; )



ImiÄ™: Daria

Wiek: 36

Do³±czy³a: 28 Sty 2009

Sk±d: spod kapsla

   

Wys³any: 2009-08-05, 14:11   

GrEjPfruT, szczerze mówiąc, gówno prawda ; )
bo ja nie zaprzeczam, że zdecydowana większość tych, co mają komisa, to są kompletni idioci i im się należy poprawka, ale nie mogę się zgodzić, że wszyscy, co go mają, muszą być kompletnymi idiotami: )
różne są sytuacje, często nawala nie uczeń, a nauczyciel, bo urojenia nauczycieli biorą się zdupy i często gęsto jest tak, że gość się na kogoś uweźmie.
albo po prostu nauczyciel jest chory na umyśle i udupia np. połowę klasy, a znam taką sytuację ; )
nie zwalam winy na nauczycieli tylko, bo uczniowie też są różni, pyskują, dogadują, są niegrzeczni, to i potem się nauczyciel uweźmie na niego. ale zdarza się tak, że i bez winy ucznia nauczyciel stwierdzi, że ta osoba musi być udupiona i do tego dąży.
_________________
pal to i trzymaj w płucach, nie puszczaj nim wszystko znów nie będzie wporzo!
 

fog777  

Stały User



Do³±czy³: 31 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-08-05, 15:05   

Zdarzylo mi sie miec komisa, w 3 klasie technikum. I to od razu z dwoch przedmiotow, wiec musialem pisac podanie do dyrektora o dopuszczenie mnie do 2 egzaminow komisyjnych. Teraz sie moge z tego smiac, ale wtedy nie bylo mi do smiechu. Matura przy tym to pikus (jesli chodzi o stres). Aha, te komisy to z matmy i niemieckiego.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-05, 23:42   

Nigdy nie miałem komisa i nie chciałbym mieć. W gim. czasami udawało mi się fartem, ale zawsze starałem się tego unikać i póki co mi się udało i w 4 kl. technikum nie chciałbym również.
Co do ludzi którzy mieli?
Niestety większość ma to na swoje własne życzenie, bo albo nie chodzili na dany przedmiot albo po prostu mieli w dupie nauczyciela i naukę i chodzili byle chodzić i pogadać sobie na lekcji.
Niektórym komis daje kopa w tyłek i zaczynają się uczyć od nowego roku a inni ? cóż sami wybrali sobie taką drogę.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Dawiduu  

Stały User


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 29

Do³±czy³: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-06, 12:45   

Mnie nie bylo 3 mies. w II semestrze, bo po szpitalach jezdzilem, chory bylem. Niektorzy nauczyciele nie rozumieli tego.. Mialem szczescie ze komisa nie musze pisac :/
 

patka010611  

Stały User


ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 38

Do³±czy³a: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-06, 16:25   

na szczescie mnie to jeszcze nie spotkalo, moge wspolczuc tylko tym ktorzy juz niedlugo do niego przystapia
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2009-08-07, 10:01   

Fenix napisa³/a:

GrEjPfruT napisa³/a:

żeby mieć komis to trzeba być idiotą



znam ludzi którzy mieli komisa, bo rzeczywiście słabiej się uczyli, ale znam również takich którzy po prostu z lenistwa nie chciało im się uczyć



Ja z zasady nie robie zadań domowych, pyskuję do nauczycieli, uczę się tak rzadko jak tylko się da, obijam się na lekcji a mam jedną z lepszych średnich w klasie. A więc tagże uważam żeby dostać z czegoś poprawkę trzeba być idiotą (chyba że ma się naprawdę chamskiego nauczyciela)
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-08-07, 10:42   

nie mialam ^^
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

NO-ONE  

User

woźny



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 06 Sie 2009

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2009-08-09, 22:10   

ja nieeeeee :)
_________________
Szukam kogoÅ› do pogadania :)
 

Troll  

Wymiatacz

Troll Xd


Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-12, 01:43   

too ja mam i to bardzo chamskiego nauczyciela :< ; / i mam 26 komis ale sie bojeeee :<
 

Amelia  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 22 Mar 2009

Sk±d: bdg

   

Wys³any: 2009-08-12, 12:58   

Wojtas napisa³/a:

Ja z zasady nie robie zadań domowych, pyskuję do nauczycieli, uczę się tak rzadko jak tylko się da, obijam się na lekcji a mam jedną z lepszych średnich w klasie.


Jakoś nioe wydaje mi się to możliwe. Chyba ze masz słaba klasę.

Nie miałam i miec, mam nadzieję, nie będę.
_________________
Wczoraj kwiatki sypała w kościele.
Dziś z kwiatków balsam smaruje po ciele.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-08-12, 14:27   

Komisa w sierpniu nie miałam, dzięki Bogu, ale miałam na semestr ołówkiem wystawione zagrożenie z czego cudem wyszłam, tak samo jak i połowa klasy (wszyscy z tego samego przedmiotu).
Natomiast znam osoby, które się przyznają, że specjalnie robią wszystko, by mieć zaliczenie w sierpniu, nie rozumiem ich rozumowania, ale cóż, nie muszę, nie moje życie, nie mój biznes i to nie ja będę ponosić konsekwencje.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com