Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lila  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-09, 21:00   Kompleksy

Tak mi do głowy przyszło. Czy występują u Was kompleksy związane z dorastaniem? Czy, np. dziewczyny wstydzą się swoich nowych figur (wiadomo, o które części ciała chodzi), czy nie przeszkadza Wam dziewczynom to, że coraz więcej ważycie i więcej ciała przybieracie? Czy czujecie jakiś wstręt do własnej osoby? Czy mężczyźni przesiadujący tu na forum, również odczuwają jakieś kompleksy? (nie wymienię przykładów, bo twierdzę, że nie byłabym w tym dobra.)
Ja, np. odczuwałam straszny wstyd gdy przybierałam na wadze, ale naszczęście na wszystko złoty owy środek się znajdzie. ;)
_________________
¯ycie kwiatów jest trudne, zwłaszcza gdy nie mogą mówić. Dobrze, że wymyślono pismo i klawiature ;) . Jak zwykle zawiewam pozytywizmem.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-10-09, 21:18   

lila napisa³/a:

(wiadomo, o które części ciała chodzi)

Te czesci ciala sa w porzadku, maja byc kobiece, gorzej jakby ich nie było ;-)
ale kompleksy mam:
1. figura ogolnie - szczegolnie nogi
2. zęby
3. nos - po złamaniu
4. ogolnie twarz
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-10, 16:00   

Mam wyłupiaste oczy...
i okropnie sie szczerze jak sie śmieje o głosie już nie mówiąc
Figura mi nie przeszkadza ;-) . W sumie mogłabym być wyższa
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-11, 18:11   

Ja mam mnóstwo wad i powiem wam, że kiedyś się przejmowałam. I ciągle stres, że może zobaczą, jakie mam grube palce u dłoni, niedoskonałą sylwetkę bla,bla,bla... Zmądrzałam, pozmieniałam kilka rzeczy i z głowy.
Ale nadal uważam, że mam grube palce dłoni:) Nie noszę pierścionków z tego powodu.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-12, 20:12   

Jakoś specjalnie nie przejmowałam się nigdy kompleksami, owszem marudziłam, że mam chorą skórę poniszczoną, że mogłabym być wyższa. Ale teraz jestem trochę zdenerwowana, ponieważ przytyłam po lekach 10 kg. Zawsze byłam chudziutka i szczuplutka. Wszyscy to podkreślali. A teraz jestem gruba jak beczka. Matka się mnie czepia o to, na siłę mi wymyśla jakieś diety, mniej mi daje do jedzenia. Znajomi się śmieją, głupie komentarze mówią. Nie rozumiem o co im wszystkim chodzi? Czy ja im jakąś krzywdę robię. Dzisiaj się zdenerwowałam w sklepie, bo spodnie rozmiaru 38 były za ciasne, kiedy kiedyś spokojnie wchodziłam w 36 a nawet 34. Na szczęście mój chłopak zatrzymuje zdrowy rozsądek. Pociesza mnie i dzięki niemu nie jestem przytłoczona tym tak bardzo. Nigdy się nie przejmowałam takimi pierdołami, a teraz się poirytowałam. Na szczęście za 2 miesiące odstawiam leki i może schudnę w końcu.
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-13, 17:49   

Laven, nie ma co się przejmować. Tacy ludzie po prostu cieszą się, że czyjś kompleks przewyższa ich i próbują się tą myślą leczyć. ¯ałosne.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-13, 21:36   

Nie pomyślałam o tym od tej strony. Nie wiem. Tak czy inaczej, piekielnie mnie to denerwuje. Co ich wszystkich obchodzi jaką mam wagę i kiedy jem? Chryste panie. To jakaś paranoja!
 

dzem92

User


Do³±czy³: 14 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-14, 19:29   Re: Kompleksy

wszyscy je mamy ... wstretne zmory...;( ja nienawidze swojej wagi i zbgow i nosa i uszu i
 

evelinka:)  

User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Cze 2008

Sk±d: tam gdzie jestem

   

Wys³any: 2008-10-15, 17:26   

a ja mam za "kartoflasty" nos i troszke chudszy brzuch. w sumie to ja mam tylko palce u rak szczuple:) a kompleksy zwiazane z dojrzewaniem nie wystepuja;)
 

siw.aaa  

Stały User

;**



ImiÄ™: Asia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 30 Wrz 2008

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2008-10-16, 11:28   

ja siÄ™ tym nie przejmujÄ™. jestem jaka jestem, a czy mnie ktoÅ› takÄ… zaakceptuje czy nie, jego sprawa. Nie potrzebujÄ™ wieelu znajomych. Mam tych swoich i to mi wystarczy. oni mnie akcetujÄ… takÄ…, jakÄ… jestem. ;] i jest gicior
_________________
Kochać kogoś, znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne... ;***


£ ;**
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-10-16, 16:24   

jak byłam młodsza, tak za czsów gimnazjum, to się przejmowałam swoim wyglądem i zawsze znajdowałam jakąś niedoskonałość choć inni ich nir widzieli.
Z wiekiem mi to przeszło ;-)
Trzeba się akceptować takim jakim się jest :-)
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-10-16, 16:26   

Zgadzam się z siw.aaa i Lena_no. ;-) Trzeba po prostu być sobą i nie przejmować się tym co inni mówią. :-D
 

lila  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-17, 20:34   

Jej, u mnie katastroficzna jest waga i pierwsi ;P... Mierzę 166 cm i ważę 44 kg... można się załamać. Wszędzie tłuszcz, a nienawidzę jaki lile pierwsi się rozrastają. Ostatnio złapałam chyba nad tym kontrolę, bo i mniej jem, więcej ruchu i jest ogólnie lepiej. Zaczynam nad tym w końcu panować.
_________________
¯ycie kwiatów jest trudne, zwłaszcza gdy nie mogą mówić. Dobrze, że wymyślono pismo i klawiature ;) . Jak zwykle zawiewam pozytywizmem.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-17, 22:03   

Cytat:

Mierzę 166 cm i ważę 44 kg... można się załamać. Wszędzie tłuszcz

Czy to jakaś głupia prowokacja? Proszę, nie ośmieszaj się.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-18, 08:23   

lila, to nie tak dużo...
Ja bym niewiem co w sobie zmieniła troche by tego bylo :-> hhhmmm może nos i włosy chciałabym mieć prościutkie takie...(żeby nie wydawać na prostownice) i takie jak modelki co sie ślicznie układają - ach marzenia :roll:
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com