Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: stubarwny | 2011-11-28, 19:16

Autor

Wiadomo¶æ

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-11-27, 21:44   Komunizm-Federowicz-Ja vs Administratorzy-moderatorzy

Chciałem napisać że ja jako użytkownik tego forum nie rozumiem tego jak wy jako moderatorzy ograniczacie wolność słowa. Ograniczacie gdy tylko ktoś ma poglady komunistyczne i stara się bronić swoim racji. jednak wy wolicie bronić swoje poglądy i kasować to co wam najbardziej nie podoba. Kto zablokował Federowicza na 3miesiace? Wy to zrobiliście tylko dlatego że użytkownik miał poglądy inne od was i stara się nie dopasowywać zepsutej demokracji jak wy propagujecie. W głowach wam sie nie mieści że osoba mające poglądy komunistyczne je swobodnie wygłasza ale zmieści wam się to. Po rozmowie z Ostią wiele myslalem o wszystkim ze to forum nie ma co sie denerwowac ale krew mnie zalewa jak widzę co wy za sterami forum wyrabiacie. Z góry dziekuje wam za krytyka i plugastwa którymi mnie obrzucicie i może za ostrzezenie bo jak Feuerleben może głosić swoje poglądy? Jakim prawem? Ostrzenie nalezyt mu dac. Dziekuje tyle ode mnie.
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Fedorowicz  

Pogromca postów


Do³±czy³: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-11-28, 09:29   Re: Komunizm-Federowicz-Ja vs Administratorzy-moderatorzy

Feuerleben napisa³/a:

Chciałem napisać że ja jako użytkownik tego forum nie rozumiem tego jak wy jako moderatorzy ograniczacie wolność słowa. Ograniczacie gdy tylko ktoś ma poglady komunistyczne i stara się bronić swoim racji. jednak wy wolicie bronić swoje poglądy i kasować to co wam najbardziej nie podoba. Kto zablokował Federowicza na 3miesiace? Wy to zrobiliście tylko dlatego że użytkownik miał poglądy inne od was i stara się nie dopasowywać zepsutej demokracji jak wy propagujecie. W głowach wam sie nie mieści że osoba mające poglądy komunistyczne je swobodnie wygłasza ale zmieści wam się to. Po rozmowie z Ostią wiele myslalem o wszystkim ze to forum nie ma co sie denerwowac ale krew mnie zalewa jak widzę co wy za sterami forum wyrabiacie. Z góry dziekuje wam za krytyka i plugastwa którymi mnie obrzucicie i może za ostrzezenie bo jak Feuerleben może głosić swoje poglądy? Jakim prawem? Ostrzenie nalezyt mu dac. Dziekuje tyle ode mnie.



Dzięki drogi kolego za tak gorące poparcie. Co prawda posiadam poglądy egalitarne, ale na wzór rozwiązań Szwecji a nie Rosji. Chciałem jedynie pobudzić młodzież na forum do myślenia naukowego, szukania i podawania dowodów i źródeł historycznych , a nie powielania mechanicznie wszelkiej medialnej propagandy antylewicowej . W obronie moderacji można powiedzieć, ze fora dyskusyjne decydują, kto ma tam pisać,a nie my userzy .Poza tym jeśli moderatorem jest prawicowy duchowny lub działacz organizacji nacjonalnych jak ONR czy NOP , trudno żądać od niego, aby tolerował lewicowe poglądy ponieważ oni programowo zwalczają lewicowość. Dlatego ja nie głoszę tu propagandy komunistycznej , tylko pytam o podanie dowodów i mocnych argumentów na antylewicowe oskarżenia . Okazało się jednak, że takie dowody w przeciwieństwie do częstej agresywnej propagandy bardzo trudno podać, stąd jedynym wyjściem było zbanowanie niewygodnego usera . Poza tym, gdyby moderacja nie reagowała , forum cenzorzy mogliby zamknąć. Dlatego nie można mieć aż tak wielkich pretensji do zwykłych ludzi. Pozdrawiam. :-)
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2011-11-28, 15:41   

Może czas pisać na forum lewackim? Może tam nie będą banowali.
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-11-28, 15:49   

stubarwny, oo porsze jakie uprzejmosci. A moze cza s przestac smierdziec kapitalizmem i sfałszowanymi mediami?
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2011-11-28, 15:55   

Nie tyle uprzejmości co dobra rada. Fedorowicz nie był banowany tylko na tym forum.
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-11-28, 15:57   

stubarwny, Powiem Ci tak chce tylko sprawiedliwosci na forum, rownego traktowania i szanowania wszystkim ludzi, bez wyjatkow na poglady, tylko i az tyle
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2011-11-28, 16:00   

Wymagajmy w obie strony. Stosowna literatura dostępna w Internecie jak i na tym forum.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com