Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-07-17, 15:52   

jaby płacili to bym poszła :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Monique  

Stały User

siostrzyczka Gringo



Do³±czy³a: 12 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-17, 16:37   

a ja nie. chociaż... taki 1000 jest kuszący;p więc jakby dawali 1000 bym się zastanawiała, czy pójść posłuchać jak to moi znajomi mówią chłopaka mutacją.
_________________
"Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała."
P.Coelho
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-07-18, 11:17   

hmm jakby dopłacili to bym się zastanowiła, ale wziełabym ze sobą jakiś środek usypiający xD
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Monique  

Stały User

siostrzyczka Gringo



Do³±czy³a: 12 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-18, 14:23   

ja się obawiam, ze tego środka to nie trzeba byłoby brać. nie to, ze potępiam ich twórczość, ale najzwyczajniej na świecie, mam ich dość.
_________________
"Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała."
P.Coelho
 

Anet@  

User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 12 Sie 2008

   

Wys³any: 2008-08-12, 02:48   

hm z tego co się orientuję to niedługo ma być koncert w NS ;) ale się nie wybieram
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-12, 10:28   

Monique napisa³/a:

ja się obawiam, ze tego środka to nie trzeba byłoby brać. nie to, ze potępiam ich twórczość, ale najzwyczajniej na świecie, mam ich dość.



hah mnie oni nie usypiają, wręcz przeciwnie ... są lepsi niż redbul xD dlatego, żeby obyło się bez niemiłych sytuacji wziełabym środek ^^
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-12, 15:10   

Feel?!? Next please... I nie piszę tego dlatego, że fajnie jest ten zespół olewać... Ale nie gryzie to mojego gustu, po prostu. Dla mnie: o, niech sobie będą, a ja dziękuje, postoję.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-13, 11:36   

A w sumie to co oni tam grają? Tyle szumu wokół nich a ja jak zwykle nie wiem o co chodzi. Słyszałam jedną piosenkę i mi się nie podoba. Kolejna komercyjna papka dla mas.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-08-13, 13:54   

Kolejny "wielki zespół rockowy", który zawojował Polskę jedną piosenką. No dobra, dwoma. Przecież jest tak ciemno, że aż anioła głos musi pokazać na co go stać.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Ostatnio zmieniony przez Jimmy FoX 2008-08-13, 14:03, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Locke108  

Mega wymiatacz

First Aider



Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-13, 14:00   

Będąc na pielgrzymce ktoś z grupy muzycznej ułożył i nawet zaśpiewał przeróbke ich piosenek taki mix sparodiowany jak znajde tekst to go wsadze:P
_________________
Go¶æ zapraszam www.ratmed.pl
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-13, 21:01   

A ja ich lubiÄ™! i co skoczycie mi? :]
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Riczi  

Stały User



Do³±czy³a: 30 Mar 2009

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2009-05-13, 21:47   

No nie po co oni w Szczecinie :/ Jak by mi zapłacili to i tak bym nieposzedł na to gówno
!!
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2009-05-14, 15:37   

dla Ciebie gówno, a innym może się podobac.
Nie rozumiem dlaczego obrażacie ten zespół.
Nie podoba wam się ich muzyka ani teksty w porządku, ale to nie jest powód żeby zaraz jechac po nich.
Ja tam specjalnie Feel'a nie słucham, ale jakos nie sprawia mi dzikiej frajdy jechanie po nich.
Jak jesteś taki mądry to proszę bardzo... zacznij pisac teksty, śpiewac i zobaczymy czy w ogóle sprzedasz jedną płytę o ile ktoś Ci ją nagra.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-15, 18:29   

Lena_no napisa³/a:

dla Ciebie gówno, a innym może się podobac.
Nie rozumiem dlaczego obrażacie ten zespół.
Nie podoba wam się ich muzyka ani teksty w porządku, ale to nie jest powód żeby zaraz jechac po nich.
Ja tam specjalnie Feel'a nie słucham, ale jakos nie sprawia mi dzikiej frajdy jechanie po nich.
Jak jesteś taki mądry to proszę bardzo... zacznij pisac teksty, śpiewac i zobaczymy czy w ogóle sprzedasz jedną płytę o ile ktoś Ci ją nagra



wreszcie ktoÅ› normalny :padam:
osoba posiadająca dwa mózgi ;)

ludzie , zacznijcie myśleć! albo się nauczcie myśleć. Bo bardzo ciężko wam to wychodzi.
Macie mózg a Go nie używacie.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-05-15, 18:41   

Cytat:

zacznij pisac teksty, śpiewac i zobaczymy czy w ogóle sprzedasz jedną płytę o ile ktoś Ci ją nagra.


powoli. większość ich superhiper hitów to plagiaty.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com