Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MoniÅ›Qa  

Stały User

GÅ‚odzilla ^^



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-03, 22:43   

Na zakończeniu ryczałam jak bóbr, ale w głębi serca cieszyłam się, że już się to wszystko skończyło.

Ludzie byli super, ale pod koniec 3 klasy zaczęło się wszystko psuć. I trudno było z nimi wytrzymać. Mimo to miło wspominam te wspólne czasy przywiązywania się do ławek, czy rzucania zeszytami. ;-)
_________________
Poliż mnie, I'm Polish
albo jeśli wolisz,
możesz mnie posolić,
albo wymiętolić.

Nie wiem, szukam,
w różne drzwi pukam.
Puk puk, fuck fuck,
fuck you, how do you do?
 

szary  

Stały User

tylko ja?



ImiÄ™: Staszek

Wiek: 32

Do³±czy³: 17 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-06, 05:34   

Ja do dzisiaj za moimi głupkami z klasy tęsknię, i chętnie bym przeżył jeszcze raz te 3 lata, będące do teraz najlepszymi w moim życiu. :)
_________________
Zawsze idź swoją drogą, nie daj satysfakcji wrogom!
 

easy  

Hiper wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Lut 2009

Sk±d: pomorze

   

Wys³any: 2009-03-06, 15:32   

Z jednej strony było mi żal rozstawać sie ze stara klasa.. a z drugiej cieszyłam sie na coś nowego, nową szkołe, nowych ludzi.. teraz nie mam kontaktu z żadna osobą z gimnazjum i mi z tym dobrze.. nie wiem czego mi tak było żal..
_________________
be high, fly away..
 

MaleÅ„ka_16  

Stały User

Tylko Ciebie ChcÄ™



Imię: Maleńka

Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Mar 2009

Sk±d: KOszalin

   

Wys³any: 2009-03-07, 21:49   

ja się cieszę że wychodzę z gimnazjum :)
_________________
"Ludzie się żrą i pieprzą, a i tak sobie nie smakują ..."



http://www.photoblog.pl/dziewczynaztruskawkami
 

Ultraska  

Stały User



Do³±czy³a: 09 Mar 2009

Sk±d: Tychy

   

Wys³any: 2009-03-10, 20:29   

Ja się z jednej strony cieszę, a z drugiej nie. Cieszę się, bo będzie coś nowego, nowe twarze, znajomości.
Ale będzie mi brakowac tych wszystkich osób, wygłupów, chwil spędzonych razem. Były to wspaniałe lata, tzn. dalej trzecia klasa trwa. Ale już powoli tęsknię.
 

Noele  

Wymiatacz



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-25, 11:54   

W moim gimnazjum jest chyba coś wyjątkowego, bo nikt się nie cieszy, że je opuszcza. No ma swój klimat :D
_________________
Bit wyznacza rytm mojego serca.
 

amare  

Stały User



ImiÄ™: Amanda

Wiek: 30

Do³±czy³a: 23 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-26, 16:54   

No tak, to już w tym roku i zbliża się nieubłaganie... Mam wspaniałą klasę, prawie ze wszystkimi znam sie już 10 czy 9 lat. Na pewno na koniec roku będzie wielki płacz...
Ale będziemy się spotykać, mieszkamy wszyscy niedaleko siebie, idziemy do szkół w jednym mieście, więc będziemy jeździć razem w autobusach. Na pewno nie stracimy kontaktu ze sobą i będziemy zawsze pamiętać te lata..
_________________
Jednym z dowodów na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-27, 08:35   

amare napisa³/a:

Ale będziemy się spotykać, mieszkamy wszyscy niedaleko siebie



Uwierz, to nie ma żadnego znaczenia ;) Na początku każdy mówi "tak, tak, będziemy się spotykać" i o ile sprawdza się to w przypadku osób, które poszły do tej samej szkoły/klasy, tak wystarczą dwie różne szkoły, aby już zapomnieć o tych deklaracjach.
Pewnie, są jednostki, które mimo to będą się co jakiś czas spotykać, ale zazwyczaj są to właśnie tylko jednostki.
 

Conspiracy  

Stały User


Do³±czy³: 19 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-27, 09:41   

Nigdy nie żałowałem swojej klasy, ani szkoły. To tylko etap.
 

amare  

Stały User



ImiÄ™: Amanda

Wiek: 30

Do³±czy³a: 23 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-27, 14:31   

Ostia masz całkowitą rację, tylko nie do końca mnie zrozumiałaś.. Mówiąc będziemy się spotykać mam na myśli bardziej przypadkowe spotkania, np. w autobusach, a takie będą nieuniknione. Wiem, że nie można liczyć na nic więcej, bo każdy idąc do nowej szkoły tam znajduje nowych kolegów a starzy idą w niepamięć.. Ale tak naprawdę nigdy nie zapomnimy tych lat razem, chyba że ktoś będzie chciał zapomnieć na siłę..
_________________
Jednym z dowodów na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-27, 14:55   

Ta, ale po pewnym czasie i tak nie ma o czym ze sobą gadać...nawet w autobusie ;)
 

amare  

Stały User



ImiÄ™: Amanda

Wiek: 30

Do³±czy³a: 23 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-27, 15:08   

Ostia napisa³/a:

Ta, ale po pewnym czasie i tak nie ma o czym ze sobą gadać...nawet w autobusie ;)


Zawsze pozostaje jeszcze pogoda... ;)
Ale jeśli ktoś zna się tyle lat to podczas 20 minutowej jazdy autobusem na pewno nie zabraknie tematów do rozmowy.
_________________
Jednym z dowodów na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-27, 15:10   

amare napisa³/a:

Zawsze pozostaje jeszcze pogoda...


Haha, bingo ; D

amare napisa³/a:

Ale jeśli ktoś zna się tyle lat to podczas 20 minutowej jazdy autobusem na pewno nie zabraknie tematów do rozmowy.


Odczucia różne...
 

BCZ  

User

Księżyc.



ImiÄ™: Mateusz.

Do³±czy³: 25 Mar 2009

Sk±d: Eudezet.

   

Wys³any: 2009-03-27, 15:22   O.o

Koniec gimnazjum to dość ważny moment, trudno powiedzieć, czy zły, czy dobry, bo dla każdego inny. Mi osobiście dość łatwo przyszło rozstanie z klasą, gdyż w ostatnim roku wewnętrzne układy i układziki w naszej grupie bardzo się popsuły... :-( Na szczęście z najbliższymi przyjaciółmi wciąż trzymam kontakt i nie musimy widywać się "tylko w autobusie". :-D
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-27, 21:57   

jest i za i przeciw
Dobry- zaczynasz nowy etap w swoim zyciu ;)
zle- no coz trzeba sie rozstac ze znajomymi i to chyba najbardziej boli . pozatym trzeba podjac decyzje gdzie isc dalej.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com