Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Jedruuus :*  

User

Jędraś! :DD



Imię: Jędrzej

Wiek: 27

Do³±czy³: 28 Sie 2011

Sk±d: Pomorze, Gdañsk

   

Wys³any: 2011-08-28, 18:37   

Gimnazjum kończę dopiero w tym roku ale chyba nic takiego się nie stanie, większość nas mieszka blisko, osoby z którymi będę chciał utrzymać kontakt to go utrzymam a ta cała reszta pójdzie w zapomnienie i raczej żałować nie będę : )
_________________
Odpowiadam za to co ja powiedziałem, a nie za to co TY zrozumiałeś!
 

Nathalie1996  

User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 08 Kwi 2012

Sk±d: NY :D

   

Wys³any: 2012-04-08, 20:59   

Według mnie gimnazjum jest najlepszą szkołą. Właśnie tu są największe 'przypały', najlepsze wspomnienia i przeżycia razem z przyjaciółmi... lub nawet z wrogami. Ale najbardziej będzie mi brakowało nauczycieli. Są naprawdę świetni... oczywiście z kilkoma wyjątkami :) Trudno będzie mi opuścić moje gimnazjum, ale tak to już jest, że nic nie trwa wiecznie... chyba, że będę 'kiblować' do końca życia xD
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-04-08, 21:18   

Cytat:

Według mnie gimnazjum jest najlepszą szkołą. Właśnie tu są największe 'przypały', najlepsze wspomnienia i przeżycia razem z przyjaciółmi... lub nawet z wrogami.


Skąd możesz to wiedzieć jeśli nie byłaś ani w szkole średniej ani na studiach.
 

Nathalie1996  

User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 08 Kwi 2012

Sk±d: NY :D

   

Wys³any: 2012-04-08, 21:45   

szostol napisa³/a:

Cytat:

Według mnie gimnazjum jest najlepszą szkołą. Właśnie tu są największe 'przypały', najlepsze wspomnienia i przeżycia razem z przyjaciółmi... lub nawet z wrogami.


Skąd możesz to wiedzieć jeśli nie byłaś ani w szkole średniej ani na studiach.



Przekonam się jak będzie dalej(wierzę, że będzie tak samo jak teraz), na razie nie wyszłam jeszcze z gimnazjum, ale tutaj jest mi dobrze. I to nie tylko z powodów napisanych w poprzednim poście.
 

mr.somebody  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2012-04-08, 21:51   

Ja sie ciesze, ze koncze gimnazjum. Ostatnimi tygodniami zaczeli mnie denerwowac ludzie i ich zachowanie. Mam nadzieje, ze w liceum inni beda dojrzalsi.
_________________
Nie ważne jest ile ciosów zadasz, lecz ile przyjmiesz na siebie, by móc dalej walczyć.

Miłość jest jak cień człowieka
Uciekasz - to CiÄ™ goni
A kiedy jÄ… gonisz, - ucieka
Jak cień, jak cień.
 

Soren  

User


ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Lip 2011

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2012-05-12, 19:55   

Ja sie ciesze i to bardzo.
Nie pisze, że to najgorsza klasa bo gorsza mogłaby sie trafić, ale nie byłam z nimi zżyta, nawet sie z nimi jakoś specjalnie nie zadawałam (nie to co w podstawówce T.T)
 

mateo1249  

User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 27

Do³±czy³: 02 Lip 2011

Sk±d: mam to wiedzieæ ?

   

Wys³any: 2012-05-12, 22:21   

Ja sie rowniez ciesze , poniewaz jestem otwarty na nowe znajomosci. Towarzystwo... w szkole jestem w najgorszej klasie i jakos nie narzekam , znajomi z niej nie sa jacys super podli czy co kolwiek innego. Kwestia dogadywania sie ;) . Zgroza jest to jak plytko nie ktorzy ludzie potrafia rozumiec to co dzieje sie na okolo nich. Ciekawe jak to bedzie dalej... Pozdrawiam :)
_________________

 

The5555  

Stały User


Do³±czy³: 16 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2012-05-13, 10:01   

Jedynie napisze że gimnazjum to najgorszy etap szkolny
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-05-13, 11:42   

The5555 napisa³/a:

Jedynie napisze że gimnazjum to najgorszy etap szkolny


Chyba Cię posrało. Nie ma czegoś takiego jak "najgorszy etap szkolny". Wszystko zależy od Ciebie. Jeśli Twoje IQ oscyluje w granicach normy, to nie powinieneś mieć problemów w żadnej szkole, o ile totalnie nie olejesz nauki.

Ode mnie- płacz. Pamiętam jak na akademii, podczas której brałem udział, spojrzałem na płaczącą nauczycielkę od muzyki. £zy same cisnęły mi się w oczach. A poza tym było ok. Gimnazjum jak każde. To tylko budynek, atmosferę tworzą ludzie.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

lubiÄ™ deszcz  

Stały User

fotomaniak



Wiek: 34

Do³±czy³: 23 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2012-05-13, 15:24   

Odejście z gimnazjum było dla mnie bolesne. Rewelacyjni znajomi oraz świetna kadra pedagogiczna, wszystko to sprawiło, że koniec roku szkolnego był dla mnie cholernie smutny... Wtedy uświadomiłem sobie, że nie warto przywiązywać się do ludzi, bo gdy nadejdzie czas aby się rozejść to będzie to się wiązać z cierpienie. I tak też zrobiłem. Do znajomych z liceum miałem obojętny stosunek.
Było mi bez różnicy czy są czy ich nie ma. Liceum się skończyło, kontakt z ludźmi się urwał. Mile wspominam liceum, ale nie żałuję, że się skończyło ;)
Niestety na studiach już to nie zadziałało. Cholernie zżyłem się z ludźmi... koniec będzie okropny, a to już niedługo. W tym roku kończę licencjat.

Wróćmy do gimnazjum. Z częścią znajomych z klasy nadal mam rewelacyjny kontakt. Sporo bym dał, żeby znowu usiąść z nimi w ławce :)
Krąży powszechna opinia, że gimnazjum niszczy młodzież. Skoro nauczyciele nie potrafią współpracować z uczniami (którzy są cwani) to potem wychodzą takie kwiatki.

Tak więc młodzieży nie narzekajcie! Sam kiedyś myślałem "jak można tęsknić za szkołą?!" Teraz wiem, że można... :)
_________________
Mazury Kocham!
 

lucy66  

User


Do³±czy³a: 27 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-28, 14:13   

RAAADOOOOSC :-D
_________________
DON'T TRY TO UNDERSTAND ME, BECAUSE YOUR WORDS JUST AREN'T ENOUGH...
 

KunegundaM  

User


Do³±czy³a: 01 Cze 2012

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2012-06-01, 18:54   

Z jednej strony radość, bo poznam wielu ludzi a z drugiej smutek, bo muszę się rozstać z moją klasą.. A ludzie są świetni :)
 

mich_k3  

Wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 02 Lis 2009

   

Wys³any: 2012-06-06, 15:49   

W moim przypadku będzie to radość. Mam już dość moich nauczycieli oraz ludzi, którzy swoje kompleksy leczą, a raczej próbują poniżając innych. Mam nadzieję, że w Liceum nie będę miał nauczycieli, którzy potrafią wyjść na początku lekcji i wrócić po 45 minutach, oświadczając, że na następnej lekcji będzie kartkówka. Dla mnie Gimnazjum to najgorszy etap w życiu.
 

Sheyzi  

User



ImiÄ™: D.

Wiek: 28

Do³±czy³a: 02 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-07-02, 14:20   

Trudno powiedzieć.. z jednej strony cieszę się, że wreszcie koniec, ale z drugiej strony przyzwyczaiłam się do swojej klasy, będzie mi brakować niektórych osób.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-07-02, 14:32   

Po roku LO mogę stwierdzić, że tak samo jak cieszyłem się, że gimnazjum mam za sobą, tak cieszę się teraz. Inne życie.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com