Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

apaszka  

User

melek



ImiÄ™: Ala

Do³±czy³a: 27 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-27, 22:29   

Ja już wiem, że będę tęsknić za całą ekipą. Z większością znam się od "pieluchy". Przychodzi jednak taki czas w życiu... człowieka ;-) , że musi przejść na następny poziom. Mam jednak przed sobą wizję nowych znajomych, nauczycieli. Biorąc pod uwagę to, że idę do liceum do innego miasta to całkowita zmiana, ale nie mogę się już tego doczekać. Płakać na zakończeniu będę na pewno. Nawet w czasie lekcji kiedy analizujemy te wspólne lata i liczymy dni do końca to jakoś mi się na sercu ciężko robi.

Pozytywne nastawienie i do przodu :-D
_________________
TIME TO ACT IS NOW!!!

Save the Planet, Kill Yourself!

"Co zrobisz gdy ktoś ci przystawi nóż do szyi a ty akurat dostaniesz czkawki?" - Woody Allen
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-30, 18:04   

Nie będe tęsknić za swoim gimnazjum. Za żadną szkołą nie będę tęsknić. :-P
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-30, 18:18   

Co prawda koniec gimnazjum daleko przede mną, jeszcze wiele może się wydarzyć przez ten czas, ale już teraz wiem, że emocje towarzyszące rozstaniu będą kontrastowe. Z jednej strony wreszcie uwolnię się od paru osób, z drugiej zaś będzie mi żal 'ogółu'. Bywa, że czasami przez choćby najkrótszą chwilę czuję sympatię to mojej klasy. Kilka pojedyńczych osób lubię bardzo, kilku wręcz nieznoszę. Większość jest mi zupełnie obojętna. Mimo to wszyscy mówią, że moja klasa jest elitarna, że takie 'mózgi' rzadko kiedy się trafiają, że jesteśmy najlepszymi uczniami 'wyłowionymi' z całej Bydgoszczy (i nie tylko) i że jesteśmy naprawdę wyjątkowi. Możliwe, że za tym też chwilami zatęsknię, bo być może doświadczę powrotu to tępaków z podstawówki. Będzie co będzie - czas pokaże, ale rozpaczać z pewnością nie zamierzam. :)
 

VITO  

Hiper wymiatacz

Król ShoutBox



Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-30, 18:21   

Jeszcze tylko dwa i pół miesiąca z tą bandą debili.
Już się nie mogę doczekać bo moi koledzy to jest totalne dno i jednocześnie Everest możliwej głupoty.
_________________
Zdarza mi się pisać głupoty...
 

amare  

Stały User



ImiÄ™: Amanda

Wiek: 30

Do³±czy³a: 23 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-30, 19:11   

margola napisa³/a:

Nie będe tęsknić za swoim gimnazjum. Za żadną szkołą nie będę tęsknić. :-P


Za szkołą to chyba nikt nie będzie tęsknił.. Ja nie mam co do tego wątpliwości, że za moją szkołą nie będę tęsknić.
Ale tutaj chodzi o ludzi, klasę. Nie wiem jaka jest u Ciebie sytuacja, ale u mnie na wspomnienie o zakończeniu roku łzy same napływają nam do oczu. Staramy się na ten temat nie rozmawiać ale to i tak nieuniknione..
Chyba się popłaczę...
_________________
Jednym z dowodów na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują.
 

koneeefka  

User


ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 31

Do³±czy³a: 01 Maj 2009

Sk±d: Wlbr ?

   

Wys³any: 2009-05-01, 11:49   

A ja się cieszę, że zmieniam otoczenie. Nie żebym nie lubiła ludzi z gimnazjum-wprost przeciwnie :-) No ale poznam na pewno masę nowych ciekawych osób :)
 

eMeF  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 14 Kwi 2009

Sk±d: ¿e znowu

   

Wys³any: 2009-05-01, 16:53   

nie ma co rozpaczać w liceum jest zaje**** :-P :mrgreen:
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-05-02, 09:11   

Cytat:

A ja się cieszę, że zmieniam otoczenie. Nie żebym nie lubiła ludzi z gimnazjum-wprost przeciwnie No ale poznam na pewno masę nowych ciekawych osób :)



U mnie podobnie ;)
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

ladyBlack  

Hiper wymiatacz

niespokojna dusza



Wiek: 32

Do³±czy³a: 27 Mar 2009

Sk±d: kraina szczê¶cia

   

Wys³any: 2009-05-02, 09:20   

O Boziu.
Pamiętam jak wszyscy ryczeliśmy jak bobry. Faceci też.
Było obiecywanie, że się będziemy spotykać, pisać do siebie, etc.
A co z tego wyszło?
-Gów.o
_________________
¯yjesz wystarczająco długo by usłyszeć głos broni,
Wystarczająco długo by odnaleźć siebie krzyczącego każdej nocy,
Wystarczająco długo by zobaczyć jak przyjaciele cię zdradzają...
 

Anku  

User



Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: ¯ywiec

   

Wys³any: 2009-05-04, 20:36   

ja teraz kończę gim... szkoła mnie wkurza więc cieszę się, że mogę rozpocząc nowy etap w życiu... ludzie wspaniali ale to nie koniec świata :) jeszcze troszkę nacieszę się ich obecnościa :) a czas jak czas mija i to kolej rzeczy :-D
_________________
Gdybym wiedział, że są to ostatnie minuty, kiedy cię widzę,
powiedziałbym "kocham cię", a nie zakładałbym głupio, że przecież o tym wiesz.
 

BlackRing  

Stały User

Tiru riru ;D



Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-04, 21:34   

Taka kolei rzeczy że ktoś musi odejść by następni mogli przyjść :-P Ja także w tym roku kończę swoją przygodę z gimnazjum , co do klasy to czasami myślę by jak najszybciej skończyć ten rok szkolny bo mam niestety w klasie takich debili ale jest ich tylko mała grupa lecz bez nich klasa była by taka bez życia , nudna . Na szczęście są też i te fajne osoby z którymi niestety trzeba będzie się rozstać :-( Pewnie na koniec nie obejdzie się bez łez bo to
normalne nie ma się co dziwić tyle czasu ze sobą spędzić czasu nawet od "zerówki" :-D . Przejście o szczebel dalej da nam nowe znajomości itp. wiadome , ale jak już ladyBlack wspomniała takie obiecywanie spotkań raczej nie ma sensu , na początku każdy "a to się spotkamy tu i wtedy" a drugi " no w następny tydzień" , ale niestety technikum /liceum/"zeta" nakładają nowe , większe obowiązki i nie ma czasu pogadać ze starymi kumplami/kumpelami o starych czasach. :-/
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-04, 23:29   

gdyby nie to, że i tak kończę gimnazjum, to chyba bym szkołę zmieniła ;/

a tak będę tęsknic tylko za jedną lekcją :D
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2009-05-05, 08:50   

Kiedy kończyłam gimnazjum, byłam pewna, że to koniec świata. :-P
Teraz w liceum jest prześmiesznie i nigdy nie żałowałam, że poszłam akurat tam, gdzie poszłam.
A studia pewnie będą jeszcze zabawniejsze.
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-05-05, 11:01   

Jak dla mnie to chyba właśnie studia będą tym, czego szukam, jeśli chodzi o jazdy.
 

Kamila_  

Stały User

mizoandria.



Wiek: 31

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: zasiedmiogórogród

   

Wys³any: 2009-05-05, 11:09   

skończyłam gimnazjum w tamtym roku, wszyscy ryczeli, włącznie z chłopakami i wychowawczynią. Bardzo mi brakuje starej klasy, zwłaszcza, że teraz uczę się w zakonie :P
_________________
Kocham Cię, życie!
<3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com