Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 12:47

Autor

Wiadomo¶æ

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-19, 21:35   

poem sometimes, nie dyskryminuj nikogo ze względu na wiek.
To forum, więc zwracajmy uwagę na wypowiedzi, a nie na rocznik.
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-19, 21:49   

Iskra napisa³/a:

poem sometimes, nie dyskryminuj nikogo ze względu na wiek.
To forum, więc zwracajmy uwagę na wypowiedzi, a nie na rocznik.



Dobrze, więc ich wypowiedzi są na poziomie ich roczników, może bliżej górnej granicy możliwości w tym wieku niż dolnej, ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy i mimo że "piszą niegłupio i w ogóle są sympatyczni", to będę się opowiadał za osobami kilka lat starszymi, a przez to zwyczajnie mądrzejszymi (tylko proszę mi nie mówić, że 13-latek może być mądrzejszy od 17-latak, bo mam na myśli rozsądne osoby, a nie byle kogo). Bo zwyczajnie nie potraktuję poważnie 13-latka, który będzie mnie pouczał, jak się dyskutuje, to chyba logiczne i nie muszę się z tego specjalnie tłumaczyć :-o

P.s. Mam nadzieję, że nie zraziłem do siebie młodszych użytkowników forum (wiem, że jest ich spora armia :-D ).
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

KnifeInAwife

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 28 Lut 2009

Sk±d: pan jezus.

   

Wys³any: 2009-03-20, 06:30   

poem sometimes napisa³/a:

Dobrze, więc ich wypowiedzi są na poziomie ich roczników,



Jak bym swoją starą słyszał, moze najpierw ty wydoroslej zanim bedziesz pisal tego typu bzdety albo sobie dzieciaka załatw wtedy bedziesz mogl takie kazania prawić albo najlepiej to księdzem zostań.

poem sometimes napisa³/a:

ale pewnych rzeczy siÄ™ nie przeskoczy



Np. wrodzonej głupoty i warcholstwa nie? Ty chyba cos wiesz o tym.

poem sometimes napisa³/a:

Bo zwyczajnie nie potraktuję poważnie 13-latka, który będzie mnie pouczał, jak się dyskutuje, to chyba logiczne i nie muszę się z tego specjalnie tłumaczyć :-o



Wiesz skoro zacznie cie pouczac to onzacza że chyba masz tym jakies problemy nie? Tyle ze ja na miejscu wspomnianego trzynastolatka nawet bym nie zaczynal z tobą dyskusji to już lepiej wyjsc na dwór patrzec jak trawa rośnie bardziej to interesujące i kreatywne zajecie.


poem sometimes napisa³/a:

Mam nadzieję, że nie zraziłem do siebie młodszych użytkowników



Ty mnie szczerze mówiąc zraziles pierwszym swoim postem jaki przeczytalem.
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-20, 06:42   

KnifeInAwife napisa³/a:

Jak bym swoją starą słyszał, moze najpierw ty wydoroslej zanim bedziesz pisal tego typu bzdety albo sobie dzieciaka załatw wtedy bedziesz mogl takie kazania prawić albo najlepiej to księdzem zostań.



To może częściej słuchaj "starej", to się nauczysz ciekawszego sposobu odreagowywania bólów dojrzewania niż bluzganie na forum. Nie wiem, zabij parę potworków w Tibii, poznęcaj się nad młodszą siostrą.

KnifeInAwife napisa³/a:

Np. wrodzonej głupoty i warcholstwa nie? ty chyba cos wiesz o tym.



Mam dość patrzenia, jak niedopieszczone dzieci plują tu swoją frustracją na świat. Dziś rano dostałem ostrzeżenie za nazwanie kogoś pajacem, więc zgłaszam twoje wypociny i jeśli admin jest konsekwentny, to papa.

KnifeInAwife napisa³/a:

Ty mnie szczerze mówiąc zraziles pierwszym swoim postem jaki przeczytalem.



Nie interesuje mnie opinia małolata, który nie umie się uporać z otaczającą rzeczywistością. Usiądź w kącie i nie wychodź, zanim nie przestaniesz bać się otaczającego cię świata.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

fog777  

Stały User



Do³±czy³: 31 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-20, 06:43   

Jak długo tolerowana będzie obecność tego oto osobnika powyżej (KnifeInAwife), może mi ktoś to wytłumaczyć?

Jeśli ktoś nie rozumie o co mi chodzi to chodzi mi o kulturę osobistą, a raczej brak u tego pana, ja rozumiem, że każdy jest inny, ma swój sposób bycia, ale bez przesady, swoje myśli i poglądy MO¯NA wyrażać w inny kulturalniejszy sposób nie obrażając ludzi wkoło tak jak robi to notorycznie KnifeInAwife. :wstyd:
 

KnifeInAwife

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 28 Lut 2009

Sk±d: pan jezus.

   

Wys³any: 2009-03-20, 06:52   

poem sometimes napisa³/a:

poznęcaj się nad młodszą siostrą.



Ja to nie ty, moge sobie pozwolic w przeciwienstwie do ciebie na kogoÅ› z JAJAM (policz do 5 czasem pomaga).

poem sometimes napisa³/a:

Jak bym swoją starą słyszał, moze najpierw ty wydoroslej zanim bedziesz pisal tego typu bzdety albo sobie dzieciaka załatw wtedy bedziesz mogl takie kazania prawić albo najlepiej to księdzem zostań.



poem sometimes napisa³/a:

to się nauczysz ciekawszego sposobu odreagowywania bólów dojrzewania niż bluzganie na forum. Nie wiem, zabij parę (TUTAJ JAKI¦ KOMPLETNY IDIOTYZM BO PRZECIE¯ KA¯DY WIE ZE TIBIA WYSZ£A Z MODY W TYM SAMYM CZASIE CO BUFIASTE RÊKAWY)



poem sometimes napisa³/a:

Mam dość patrzenia, jak niedopieszczone dzieci plują tu swoją frustracją na świat. Dziś rano dostałem ostrzeżenie za nazwanie kogoś pajacem, więc zgłaszam twoje wypociny i jeśli admin jest konsekwentny, to papa.



poem sometimes napisa³/a:

Nie interesuje mnie opinia małolata, który nie umie się uporać z otaczającą rzeczywistością. Usiądź w kącie i nie wychodź, zanim nie przestaniesz bać się otaczającego cię świata.




Te wpisy są jedynie potwierdzeniem tego co o tobie sądze :>.Jestes pan zakompleksionym wrakiem, który swoją mentalonością nie rozni sie niczym od starej baby siedzącej na ławce i kramiącej gołębie.Szkoda mi tylko tego że widzisz w cudzym oku drzazge, ale wrodzonej przekazywanej genetycznie głupoty już nie, siadaj baranie pała jutro z ojcem przychodzisz.


fog777 napisa³/a:

obrażając ludzi wkoło tak jak robi to notorycznie KnifeInAwife. :wstyd:



Obrażając jak obrażając ale na pewno nie kazdego do okoła takie osby jak ten "poem sometimes" po prostu wywołują u mnie torsje i sraczke no co ja mam na to poradzic :<?


Warna może i dostane ale po czwartym razie chyba już sobie zaczne jakies herbatki ziołowe parzyć bo co prawda na tym forum przesiaduje wielu co wiedzą co i jak ale niektorzy to mnie po prostu utwierdzają w przekonaniu że Darwin to jednak racje miał.
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

Ostatnio zmieniony przez KnifeInAwife 2009-03-20, 06:59, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-20, 06:58   

Dałem się wciągnąć w dyskusję, zapomniałem o zasadzie "nie karmić trolla" :-(

Czekam już tylko na admina.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

KnifeInAwife

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 28 Lut 2009

Sk±d: pan jezus.

   

Wys³any: 2009-03-20, 07:19   

poem sometimes napisa³/a:

Dałem się wciągnąć w dyskusję, zapomniałem o zasadzie "nie karmić trolla" :-(



Z początku to wpierniczyłem tutaj chyba z 10 zdań na twój temat ale po chwili refleksji uświadomiłem sobie że było w jakiejs bajce na cartoon network takie co s kiedys "leżącego sie nie kopie" czy jakos tak :-/ w kazdym razie jedyne co chcialbym ci przekazac to jak na takiego dorosłego,dojrzałego człowieka to masz bardzo mały zasób słów i argumentów nie wiem tylko czemu :?: .N moje oko to ty nie masz wiecej niz 14 lat a te zażuty typu mutacja głosu to chyba jedyne znane ci problemy młodych ludzi.
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-03-20, 07:20   

fog777 napisa³/a:

Jak długo tolerowana będzie obecność tego oto osobnika powyżej (KnifeInAwife), może mi ktoś to wytłumaczyć?


Do teraz.

KnifeInAwife, otrzymuje ostrzeżenia za prowokacje oraz obrażanie innego użytkownika.

poem sometimes, już jednego warna dostałeś.
Nie dam Ci kolejnego, bo żyje we mnie głęboka wiara w ludzi, i w to, że mam do czynienia z człowiekiem na normalnym poziomie intelektualnym.

Po raz ostatnio proszę o spokój i opanowanie się.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-03-20, 17:36   

Nie ma co, pokazaliście klasę, ja na prawdę myślałem, ze niektórzy są na poziomie, i jak łatwo się przeliczyć. Ja uważam, że błędnym posunięciem było zbanowanie KnifeInAwife, bo przecież on tylko się wypowiadał, w taki sam sposób jak robi to poem sometimes.

vialink napisa³/a:

Nie dam Ci kolejnego, bo żyje we mnie głęboka wiara w ludzi


Przeczytaj swój pierwszy post w tym temacie, każda prowokacja będzie karana ostrzezeniem, a widzę, że poem sometimes robi to cały czas. Tuż to skandal.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-20, 20:25   

Straho napisa³/a:

ie ma co, pokazaliście klasę, ja na prawdę myślałem, ze niektórzy są na poziomie, i jak łatwo się przeliczyć. Ja uważam, że błędnym posunięciem było zbanowanie KnifeInAwife, bo przecież on tylko się wypowiadał, w taki sam sposób jak robi to poem sometimes.
vialink napisał/a:
Nie dam Ci kolejnego, bo żyje we mnie głęboka wiara w ludzi


Przeczytaj swój pierwszy post w tym temacie, każda prowokacja będzie karana ostrzezeniem, a widzę, że poem sometimes robi to cały czas. Tuż to skandal.



Załamujesz mnie chłopaku :-o Ty masz jeszcze czelność pisać takie rzeczy, skoro powinieneś już dawno siedzieć na przymusowym urlopie? :mrgreen: Całuj po stopach adminów, że dali Ci szansę pisania na forum, bo na nią nie zasłużyłeś.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-03-20, 22:04   

No to niech mi dadzą bana, ja się nie prosiłem o odbanowanie, jesteś zwykłym zakompleksionym człowiekiem, nawet nie wiem czy masz kolegów, i wyrzucasz swoje żale tu na forum obrażając innych ;)
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-03-20, 22:12   

//Koniec.
Jeśli ,któryś z was przekroczy moją "zieloną granicę" dostanie trzecie ostrzeżenie, naprawdę wam mało ?
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-03-31, 11:05   

A miało być tak pięknie...
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-31, 14:00   

Straho napisa³/a:

A miało być tak pięknie...


O co ci chodzi? Mógłbyś konkretniej?
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com